Logged on: Gast
Servertime 19.04.2024 05:03:00
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Hjem
Turneringsdatabase
Østrigsk mester
Fotos
FAQ / OSS
Online tilmelding
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: For at reducere serverbelastningen ved daglig skanning af alle links (dagligt mere end 100.000) af søgemaskiner såsom Google, Yahoo og andre, vil alle links der er ældre hvor slutdatoen er overskredet med mere end to uger, blive vist efter et klik på den følgende knap:
XII Poti International Chess Festival Open B
Sidst opdateret 22.07.2017 13:23:22, Oprettet af/Sidste upload: Georgian chess federation
Søg efter spiller
Søg
Start rangliste
Nr.
Navn
FideID
FED
Rat
køn
Typ
1
Virabyan Gor
13301780
ARM
2090
2
Kocharyan Hovik
13303775
ARM
2076
3
Volkov Nika
13604376
GEO
2032
4
Kvaratskhelia Dimitri
13604295
GEO
2029
5
Khvadagiani Nika
13611453
GEO
2016
6
Babukhadia Levan
13611399
GEO
2004
7
Mesropian Khachatur
13301390
ARM
2003
8
Sayadyan Edvard
13304909
ARM
1989
9
Martirosyan Garik
13306286
ARM
1985
10
WFM
Atabayeva Ogulgerek
14001810
TKM
1968
w
11
Martirosyan Mamikon
13304780
ARM
1953
12
Licheli Luka
13602500
GEO
1950
13
Yalkanova Merjen
14001322
TKM
1947
w
14
Ilyasli Aghazahir
13414623
AZE
1938
15
Endeladze Ramaz
13605208
GEO
1937
16
Khachatrian Arbi
12547298
IRI
1928
17
Khachikyan Haik
13304305
ARM
1925
18
Mkrtchyan Arsen
13306570
ARM
1925
19
Mindiashvili Tengiz
13614843
GEO
1921
20
Apyan Hayk
13307061
ARM
1907
21
Eynullayev Atilla
13413570
AZE
1897
22
Ilyasli Ughur
13416197
AZE
1892
23
Tqeshelashvili Giorgi
13613111
GEO
1891
24
Vasiltseva Mariam
13611240
GEO
1878
w
25
Chanturia Lasha
13612220
GEO
1863
26
Zardiashvili Akaki
13612093
GEO
1862
27
Boyajyan Hayk
13307037
ARM
1861
28
Gvarjaladze Nugzar
13603531
GEO
1854
S60
29
Jabborberganov Dilmurod
14208288
UZB
1853
30
Bayramsahedova Tavus
14003082
TKM
1850
w
31
Didmanidze Tengiz
13611410
GEO
1849
32
Sargsyan Gevorg S.
13311905
ARM
1836
33
Khukhunaishvili Tariel
13603469
GEO
1827
S60
34
Esadze Tamari
13611186
GEO
1812
w
35
Ghazaryan Raffi
13308505
ARM
1790
36
Kostava Elene
13603280
GEO
1773
w
37
Farhadli Farhad
13410571
AZE
1771
38
Kabajyan Karlo
13602837
GEO
1764
S60
39
Bechvaia Maia
13613294
GEO
1757
w
40
Javakhishvili Mariam
13609955
GEO
1747
w
41
Slessarchuk Yelena
44131933
KAZ
1721
w
42
Mustafayev Nihad
13418335
AZE
1708
43
Nachqebia Luka
13613626
GEO
1678
44
Tsotsonava Elene
13615939
GEO
1640
w
45
Naqopia Giorgi
13615866
GEO
1622
46
Khalimjonov Fayzullo
14210223
UZB
1608
47
Kvikvinia Teimuraz
13613596
GEO
1574
48
Sulaberidze Giorgi
13611810
GEO
1337
49
Voskanyan Grigol
13623370
GEO
0
Skakturnerings resultatserver
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Juridiske detaljer / brugs betingelser