Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 22:19:56
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
V4 Blitz Open 2017
Viimeisin päivitys14.07.2017 11:34:34, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
Kerho/Kaupunki
1
GM
Movsesian Sergei
310204
ARM
2669
2
GM
Manik Mikulas
14900734
SVK
2522
3
IM
Nagy Gabor
737119
HUN
2503
4
IM
Aczel Gergely
727709
HUN
2452
5
GM
Pacher Milan
14907445
SVK
2391
6
GM
Mihok Oliver
728012
HUN
2367
7
WGM
Cibickova Zuzana
14905779
SVK
2312
Komarnansky Sc Komarno
8
FM
Karas Marek
14928558
SVK
2297
9
FM
Ruckschloss Karol
14900386
SVK
2295
10
FM
Urhegyi Marton
740411
HUN
2267
Sk Cebovce
11
WGM
Sikorova Olga
307033
CZE
2246
12
Halak Miklos
726400
HUN
2239
13
FM
Belunek Vladimir
307432
CZE
2238
14
Polyik Peter
758817
HUN
2224
15
Jakab Bela
14933128
SVK
2210
Komarnansky Sc Komarno
16
Bojda Lubomir
14903407
SVK
2188
17
Chmiel Marcin
1135503
POL
2169
18
Nicolini Alexander
14902737
SVK
2143
Lokomotiva Trnava
19
Demeter Peter
14900459
SVK
2129
20
Takacs Laszlo
14918854
SVK
2120
21
Lukac Roman
14904047
SVK
2117
22
Beres Dominik
14905230
SVK
2109
Nitriansky Sachovy Klub Nitra
23
Balogh Peter
14914395
SVK
2086
24
FM
Frink Ferenc
704946
HUN
2082
25
Beres Lukas
14923688
SVK
2069
Nitriansky Sachovy Klub Nitra
26
Puskar Jan
14916584
SVK
2054
27
Nikel Rastislav
14904861
SVK
2051
28
Toma Rudolf
14903717
SVK
2051
Sk Opevnenie Banska Stiavnica
29
Korbela Lubomir
14900556
SVK
2040
Sk Opevnenie Banska Stiavnica
30
FM
Jablonicky Martin
14925621
SVK
2023
31
Frink Szabolcs
711942
HUN
2004
32
Baleja Marian
14904748
SVK
1998
33
Mosny Jaroslav
14903598
SVK
1902
Lokomotiva Trnava
34
Ambrozi Peter
14907313
SVK
1896
35
Ondras Juraj
14909367
SVK
1887
36
Kucera Michal
14910519
SVK
1855
37
Suchansky Jakub
14936135
SVK
1843
38
CM
Pniaczek Marek
21800421
POL
1837
39
Holicky Miroslav
14911736
SVK
1818
Lokomotiva Trnava
40
Mesaros Jan
14906554
SVK
1794
41
Baricak Juraj
14947552
SVK
1760
Msk Dolny Kubin
42
Babic Jaroslav
14921944
SVK
1753
43
Hudec Eduard
14929325
SVK
1744
Sk Opevnenie Banska Stiavnica
44
Viczencz Peter
14931729
SVK
1720
Komarnansky Sc Komarno
45
Popovic Martin
14944006
SVK
1630
46
Beres Tomas
14955172
SVK
1480
Nitriansky Sachovy Klub Nitra
47
Bidulsky Matej
14947935
SVK
1475
48
Siska Kristof
14960338
SVK
1000
Sk Kupele Piestany
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yhteystiedot