Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 00:16:57
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Mezinarodni mistrovstvi CR telesne postizenych 2017
Son güncelleme25.09.2017 13:30:51, Oluşturan/Son Yükleme: Chess Federation of the Czech Republic
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
IM
Babula Milan
300632
CZE
2231
TJ Vlčnov
2
Šnyta Zdeněk
315834
CZE
2082
ŠKTP Hrabyně
3
FM
Valenta Vít
307440
CZE
2080
ŠK Velké Losiny
4
Řezníček Marcel
304131
CZE
2052
ŠKTP Hrabyně
5
Volf Jaroslav
310409
CZE
2032
ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.
6
Nývlt Otto
309230
CZE
1993
TJ Respekt
7
Razsits Geza
724572
HUN
1983
8
Kocur Valter
314200
CZE
1977
ŠK TJ Dolní Benešov
9
Sovadina Jiří
356484
CZE
1960
Slezan Opava
10
Hanus Michal
329126
CZE
1941
So Hlinsko
11
Novák Jiří
302414
CZE
1912
TJ Sokol Sendražice, z.s.
12
Hoch Václav
330264
CZE
1874
SK Pyrit Příbram
13
Lizner Milan
324256
CZE
1873
TJ Praha-Pankrác
14
Strakoš Jiří
316113
CZE
1861
ŠO Jiskra Rýmařov
15
Jaroš Bohumil
319945
CZE
1857
TJ Mariánské Hory
16
Bainhofner Jiří
335762
CZE
1804
ŠK Praha-Smíchov
17
Mikulenčák Jan
302376
CZE
1797
ŠKTP Hrabyně
18
Haderka Karel
335070
CZE
1794
Tatran Litovel
19
Vlachopulos Elefteris
329665
CZE
1781
So Tj Karolinka
20
Körber Antonín
335096
CZE
1776
ŠKTP Hrabyně
21
Trávníček Jaroslav
368547
CZE
1770
T.J. Sokol Morkovice
22
Fendrych Josef
335061
CZE
1725
SK Rapid Praha
23
Badačová Irena
318736
CZE
1709
TJ Respekt
24
Bartošek Ivan
303283
CZE
1701
Zbrojovka Vsetín
25
Múdrý Jan
302406
CZE
1699
Sokol Huslenky
26
Odvárka Antonín
23709030
CZE
1689
ASK Blansko
27
Parák František
351180
CZE
1678
MEZ Vsetín
28
Žák Roman
377503
CZE
1667
ŠK ZAS
29
Felegyi Karoly
779342
HUN
1650
30
Klimeš Jan
331414
CZE
1644
ŠKTP Hrabyně
31
Odvárka Ladislav
392766
CZE
1567
DDM Budík Moravské Budějovice
32
Konkolová Nikola
14924242
SVK
1538
33
Slunský Petr
398187
CZE
1477
TJ Zora Praha
34
Mikulenčáková Jana
351300
CZE
1422
ŠKTP Hrabyně
35
Vejpustková Ivana
335185
CZE
1389
ŠO TP Habrovany
36
Pirhala Ladislav
334812
CZE
1355
Dynamo DP Ostrava
37
Barčik Peter
23715910
CZE
1254
TJ Mariánské Hory
38
Vyoral Dušan
377490
CZE
1000
ŠK ZAS
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları