Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 15:56:04
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
OPEN CAMPEONATO NACIONAL INDIVIDUAL ABSOLUTO 2017
Viimeisin päivitys18.08.2017 13:29:05, Creator/Last Upload: Federacao Angolana de Xadrez Fax
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
Kerho/Kaupunki
1
IM
Aderito Pedro
10100130
ANG
2301
1º de Agosto
2
IM
Soares Erikson Roberto Mauricio
10100091
ANG
2287
Progresso Sambizanga
3
IM
Silva David
10101314
ANG
2231
Progresso Sambizanga
4
FM
Aguiar Cristiano
10100911
ANG
2215
Progresso Sambizanga
5
CM
Simoes Joao
10100520
ANG
2207
1º de Agosto
6
Joao Joaquim Assis
10100580
ANG
2002
Estrela Sport Clube
7
CM
Miguel Sergio
10100792
ANG
2179
Progresso Sambizanga
8
IM
Agnelo Amorim
10100180
ANG
2173
1º de Agosto
9
IM
Oliveira Luciano
10100431
ANG
2162
G.D.EPAL
10
Joao Mario
10100547
ANG
2126
1º de Agosto
11
Felix Claudio
10100652
ANG
2123
Escola de Xadrez de Viana JJ
12
Anapaz Abilio
10100245
ANG
2117
Crisgunza de Benguela
13
FM
Pascoal Eduardo
10100326
ANG
2116
1º de Agosto
14
CM
Do Santos Julio Joao Manuel
10100440
ANG
2110
Escola de Xadrez de Viana JJ
15
Santos Jeovani Amaro Dias
10100482
ANG
2106
1º de Agosto
16
Dias Vanderson
10100636
ANG
2098
Progresso Sambizanga
17
Gama Edivaldo
10101284
ANG
2088
Progresso Sambizanga
18
Camilo Angelico Armando
10100377
ANG
2086
Nucleo ENDE K,Sul
19
Marques Pimentel Manuel Jesus
10100989
ANG
2080
Escola de Xadrez de Viana JJ
20
Fernandes Carlos
10100350
ANG
2073
1º de Agosto
21
Ngunga Carlos
10103678
ANG
2051
Nucleo do Prenda
22
Agostinho Diogo
10103767
ANG
2040
Selecção Militar
23
Domingos Edivanio
10103163
ANG
2026
1º de Agosto
24
Domingos Chibungula
10104429
ANG
1998
Progresso Sambizanga
25
Avelino Fernandes
10103759
ANG
1969
Selecção Militar
26
Antunes Ernesto
10102809
ANG
1885
Clube R, Crisgunza
27
Justino Kirto
10104380
ANG
1864
Nucleo ENDE K,Sul
28
Antonio Apolinario
10104534
ANG
1848
Rene Castilho do Cunene
29
Kaquembo Osnilques
10103414
ANG
1805
Ferroviario da Huila
30
Kambuandi Aires
10105174
ANG
1668
Bravos do Maqui
31
Angelo Segunda
10108270
ANG
0
Nucleo do Huambo
32
Dos Santos Jose
10107312
ANG
0
JODGAZ
33
Ramos Celso
10102850
ANG
0
Liro do Lobito
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yhteystiedot