Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Letní soustředění mladých šachistů Růžená 5. 8. -12. 8. 2017 - Karlův rapid

Poslední aktualizace11.08.2017 13:11:10, Creator/Last Upload: czech republic licence 11

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
19Mlýnek JakubCZE1067TJ Jawa Brodce7,020,528,57
21Hrabě OndřejCZE1225TJ Spartak Vlašim6,021,531,06
316Havelková AnežkaCZE1024TJ Kavalier Sázava z.s.5,519,025,05
48Stein MichaelCZE1092Šachová škola STAMAT, z.s.5,019,528,55
57Handl AdamCZE1100Šachová škola STAMAT, z.s.5,018,027,55
615Hrbková JohanaCZE1037Šachy Štěpán5,017,024,05
711Rybáček JiříCZE1056ŠK Medvědi Zvole4,521,028,54
812Jouja MatyášCZE1054ŠK Medvědi Zvole4,520,030,04
93Rousková AnežkaCZE1182Unichess4,519,526,04
1010Křivánek MatyášCZE1065Šachová škola STAMAT, z.s.4,517,024,04
112Jiřík AdamCZE1194Šachová škola STAMAT, z.s.4,024,534,54
1214Patroch OtaCZE1039Sokol Buštěhrad4,022,031,04
1313Hruška AdamCZE1041TJ Spartak Vlašim4,020,027,54
1430Němec MikulášCZE1000Klub šachistů Říčany 19254,019,526,54
1517Rybáček JanCZE1023ŠK Medvědi Zvole4,019,027,04
165Trojan KryštofCZE1117ŠK Český Brod4,015,523,04
1734Sadílek FilipCZE1000Čerčany4,014,520,04
184Zeman JakubCZE1176ŠK KDJS Sedlčany, z.s.4,012,518,53
1935Slánský JáchamCZE1000Bystřice3,519,026,03
2033Pánek DanielCZE1000Dolní Jirčany3,518,025,03
2131Pejša Jan VojtěchCZE1000ŠK KDJS Sedlčany, z.s.3,517,524,53
2226Matoušek JiříCZE1000TJ Kavalier Sázava z.s.3,515,522,53
2324Kváča FrantišekCZE1000ŠK KDJS Sedlčany, z.s.3,021,530,03
2418Kastner AntonínCZE1003Šachová škola STAMAT, z.s.3,021,027,53
256Zeman MatějCZE1105ŠK KDJS Sedlčany, z.s.3,016,522,53
2640Žoudlíková VeronikaCZE1000TJ Kavalier Sázava z.s.3,016,023,03
2719Dvořák JakubCZE1000Benešov3,015,521,53
32Pejša Matěj JakubCZE1000ŠK KDJS Sedlčany, z.s.3,015,521,53
2922Hrdlička FrantišekCZE1000ŠK KDJS Sedlčany, z.s.3,015,521,03
3027Mrázová VendulaCZE1000TJ Kavalier Sázava z.s.3,015,021,53
3120Hanzl VítCZE1000Praha2,517,525,52
3221Helebrandová EliškaCZE1000TJ Spartak Vlašim2,516,524,02
3325Lobiv AlexanderCZE1000Benešov2,019,528,02
3429Nedvěd OndřejCZE1000Horoměřice2,017,526,01
3528Mrázová ŠtěpánkaCZE1000TJ Kavalier Sázava z.s.2,015,021,52
3637Trojan MatyášCZE1000ŠK Český Brod2,012,017,01
3739Štěpánová SofieCZE1000Brodce1,512,517,01
3836Tláskalová NikolaCZE1000Sázava1,512,018,50
3938Vajdík EduardCZE1000Stříbrná Skalice1,510,015,50
4023Janoušek DavidCZE1000Čerčany1,013,519,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (without two results=middle Tie-Breaks)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (all Results)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Advertisement
Advertisement