Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 12:48:09
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
World Youth Chess Championship 2017 U18 Girls
Poslední aktualizace26.09.2017 19:25:42, Creator/Last Upload: Federacion Uruguaya de Ajedrez (2)
Search for player
Hledej
Nasazení/Výsledky
4. Kolo Datum kola 2017/09/19 Hodina 15:00
Šach.
Čís.
Jméno
ELO
Body
Výsledek
Body
Jméno
ELO
Čís.
PGN
1
2
Yao Lan
2343
2½
1 - 0
3
WIM
Chitlange Sakshi
2134
16
PGN
2
10
WFM
Lahav Michal
2196
2½
½ - ½
2½
FM
Avramidou Anastasia
2259
5
PGN
3
6
FM
Di Benedetto Desiree
2246
2½
0 - 1
2½
WIM
Vazquez Maccarini Danitza
2173
13
PGN
4
12
Krasnokutskaya Sofiya
2175
2½
½ - ½
2½
WFM
Antolak Julia
2212
9
PGN
5
18
WFM
Pychova Nela
2107
2
½ - ½
2
WFM
Obolentseva Alexandra
2364
1
PGN
6
20
Limanovska Elizabete
2071
2
0 - 1
2
WIM
Unuk Laura
2329
3
PGN
7
4
WFM
Injac Teodora
2277
2
1 - 0
2
Polterauer Chiara
2054
21
PGN
8
8
WIM
Kiolbasa Oliwia
2221
2
1 - 0
2
WFM
Arpita Mukherjee
2139
15
PGN
9
27
Bauyrzhan Arnash
1972
2
0 - 1
2
WFM
Potapova Margarita
2187
11
PGN
10
14
WFM
Egyed Judit
2142
1½
1 - 0
2
Stanciu Andreea-Briana
1993
25
PGN
11
34
WFM
Mirza Diana
1867
1½
0 - 1
1½
WFM
Blazeka Mihaela
2096
19
PGN
12
22
WFM
Jalaghonia Nino
2027
1½
1 - 0
1½
WFM
Argote Heredia Valentina
1944
29
PGN
13
38
Dogan Sevval
1810
1½
0 - 1
1½
WIM
Sherif Amina
1993
23
PGN
14
35
Weber Eduarda Pasqualoto
1829
1
½ - ½
1
WIM
Narva Mai
2226
7
PGN
15
24
Schloffer Jasmin-Denise
1993
1
0 - 1
1
Greibrokk Ingrid
1820
37
PGN
16
26
Waechter Nathalie
1984
1
½ - ½
1
WFM
Quevedo Andreina
1779
39
PGN
17
30
WFM
Montufar Berrios Lesly Vivian
1898
1
½ - ½
1
Encina Guadalupe
1732
41
PGN
18
40
WCM
Lim Cassandra
1759
1
0 - 1
1
WFM
Strgacich Aylen
1897
31
PGN
19
32
WFM
Vrtiakova Anna
1895
1
1 - 0
1
Du Plessis Anika
1484
45
PGN
20
44
Atte Rebeka
1590
1
0 - 1
1
WFM
Cosme Contreras Trilce
1872
33
PGN
21
28
Spiranec Noemi
1957
½
½ - ½
½
WIM
Monroy G. Nataly A.
2108
17
PGN
22
36
Wang Jiaying
1822
½
1 - 0
½
Zuniga Lara Catalina Paz
1613
43
PGN
23
42
Huttl Sofie
1722
0
1 - 0
0
Carreras Colman Luz Gabriela
1424
46
PGN
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
tiráž