Logged on: Gast
Servertime 25.04.2024 13:56:58
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Olaine Open Rapid Chess Championship 2017 1 stage
Son güncelleme10.09.2017 17:59:03, Oluşturan/Son Yükleme: Riga Chess federation
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Cinsiyet
Tip
Kulüp/Şehir
1
FM
Klimakovs Sergejs
11602066
LAT
2310
Riga
2
NM
Stepins Edgars
11602422
LAT
2227
Jelgava
3
NM
Kretainis Kristaps
11602163
LAT
2223
Riga
4
MK
Laizans Aivars
11603348
LAT
2111
Riga
5
MK
Skuinia Guna
11600276
LAT
2090
w
Olaine
6
MK
Kolasa Pjotrs
11604255
LAT
2087
U18
Riga
7
NM
Visockis Janis
11600870
LAT
2078
S65
Riga
8
WIM
Lickrastina Agnese
11600799
LAT
2064
w
Jelgava
9
MK
Pogrebnojs Dmitrijs
11602333
LAT
2038
Riga
10
I
Blinovs Artjoms
11604298
LAT
1973
Jelgava
11
MK
Melderis Uldis
11600845
LAT
1950
S50
Plavinas
12
I
Birgelis Janis
11605316
LAT
1919
Riga
13
MK
Nemkovs Vjaceslavs
11602180
LAT
1900
S65
Jelgava
14
MK
Bryker Oleksandr
11604646
LAT
1872
U16
Riga
15
MK
Liepins Martins
11603682
LAT
1861
S65
Tukums
16
MK
Gercans Visvaldis
11604301
LAT
1857
S50
Sigulda
17
WFM
Ungure Liga
11600330
LAT
1855
w
S50
Riga
18
I
Vaicuks Jazeps
11608692
LAT
1838
S65
Olaine
19
MK
Petersons Ojars
11607769
LAT
1820
S50
Kegums
20
I
Jaroshs Maksims
11610255
LAT
1794
Jelgava
21
I
Zujevs Valerijs
11611499
LAT
1772
S65
Jelgava
22
I
Skujins Juris
11603763
LAT
1708
S65
Olaine
23
I
Stankevics Roberts
11610638
LAT
1653
S65
Olaine
24
I
Osmolovskis Dmitrijs
11610590
LAT
1630
S65
Olaines novads
25
I
Visnevskis Valdis
11608161
LAT
1620
S50
Kekava
26
I
Zvans Maris
11600667
LAT
1608
S65
Riga
27
I
Dvornikovs Aleksandrs
11611103
LAT
1566
S65
Riga
28
I
Deglis Dainis
11604794
LAT
1535
S50
Riga
29
III
Sigats Tomass
11618523
LAT
1504
U12
Olaine
30
I
Napins Vadims
11617659
LAT
1444
S65
Riga
31
II
Golca Janina
11613360
LAT
1389
w
S50
Jelgava
32
II
Mierins Emils Janis
11616830
LAT
1282
U12
Olaine
33
III
Lukasevics Davids
11618515
LAT
1259
U12
Olaine
34
II
Mieze Natalja
11612320
LAT
1231
w
S50
Jelgava
35
II
Francs Marats
11615451
LAT
1200
U10
Olaine
36
Vaicuka Marija
11618507
LAT
0
w
U08
Olaine
37
IV
Gansone Aiga
11618671
LAT
0
U08
Olaine
38
IV
Gercans Krisjanis
11612533
LAT
0
U14
Sigulda
39
IV
Kelle Miks
11618914
LAT
0
U12
Olaine
40
IV
Kokina Elizabete
11616849
LAT
0
w
U12
Olaine
41
IV
Suvorovs Aleksandrs
11619422
LAT
0
JaunOlaine
42
IV
Volodkovs Aleksandrs
11619430
LAT
0
Jurmala
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları