Logged on: Gast
Servertime 25.04.2024 08:35:19
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
"Supersahiste" B (2005-...)
Darrera actualització24.09.2017 15:09:34, Creador/Darrera càrrega: savieniba
Search for player
Cerca
Rànquing inicial
Núm.
Nom
FideID
FED
Elo
Tipus
Club/Ciutat
1
III
Jekabsone Nellija
11615389
LAT
1324
U10
Kuldiga/Gertners
2
II
Ikstena Sarlote
11609559
LAT
1290
U12
Riga/Rozlapa/Stasans
3
II
Smirnova Jekaterina
11614013
LAT
1258
U10
Rezeknes novada pasvaldibas BJSS
4
I
Ter-Avetisjana Agnesa Stepani
11614900
LAT
1210
U10
Riga/Ni
5
II
Sergejeva Sofija
11608056
LAT
1152
U12
Riga/Matisone
6
III
Krasilnikova Marija
11618019
LAT
1100
U08
Riga/Galkins
7
III
Kudore Rezija
11612380
LAT
1070
U12
Kuldiga/Gertners
8
II
Jansone Melanija Luize
11614722
LAT
1058
U10
Riga/Rozlapa
9
IV
Aboltina Valerija Nikola
11615311
LAT
1035
U12
Kuldiga/Gertners
10
II
Fogele Angelina
11615540
LAT
1000
U10
Riga/Abolina
11
II
Spirkova Marija
11615680
LAT
1000
U12
Riga/Raudive
12
II
Valeine Ieva
11611871
LAT
1000
U10
Riga/Valeinis
13
II
Zubova Darja
11611014
LAT
1000
U12
Riga/Borisovs
14
III
Bickovska Beatrise
11618035
LAT
1000
U10
Riga/Tronenkovs
15
III
Gorbatjuka Ksenija
11617730
LAT
1000
U12
Riga/Raudive
16
III
Kiena Karolina
11610913
LAT
1000
U12
Riga/Raudive
17
III
Kravinska Elinda
11613610
LAT
1000
U12
Kuldiga/Gertners
18
III
Plauca Lelde
11617250
LAT
1000
U08
Riga/Abolina
19
III
Pronina Aurelija
11615621
LAT
1000
U10
Riga/Rozlapa
20
III
Rasimenoka Marija
11615630
LAT
1000
U10
Riga/Smirnovs
21
III
Reiha Ance
11615435
LAT
1000
U12
Kuldiga/Steinbergs
22
III
Trapane Eva Samanta
11615737
LAT
1000
U12
Riga/Ungurs
23
III
Zubova Polina
11615753
LAT
1000
U10
Riga/Borisovs
24
III
Zundovska Meldra
11615427
LAT
1000
U12
Kuldiga/Steinbergs
25
IV
Binde Margarita
11615532
LAT
1000
U08
Riga/Abolina
26
IV
Dzene Viktorija
11616024
LAT
1000
U12
Kuldiga/Steinbergs
27
IV
Frantkovska Agata Marija
11615796
LAT
1000
U10
Riga/Raudive
28
IV
Gansone Aiga
11618671
LAT
1000
U08
Olaine/Skujina
29
IV
Kokina Elizabete
11616849
LAT
1000
U12
Olaine/Skujina
30
IV
Kudina Diana
11619481
LAT
1000
U12
Riga/Ni
31
IV
Kuznecova Marija
11618736
LAT
1000
U08
Riga/Kalnins
32
IV
Lauva Katrina
11618108
LAT
1000
U10
Jurmala/Kovsuns
33
IV
Maklakova Naomi
11617748
LAT
1000
U08
Riga/Putka
34
IV
Opmane Loreta
11615613
LAT
1000
U10
Riga/Rozlapa
35
IV
Plavaraja Vanesa
11615320
LAT
1000
U12
Kuldiga/Gertners
36
IV
Reizniece Aleksa
11615648
LAT
1000
U10
Riga/Rozlapa
37
IV
Rima Anastasija
11619490
LAT
1000
U12
Riga/Ni
38
IV
Stare Evelina
11619503
LAT
1000
U08
Riga/Abolina
39
IV
Vitolina Eliza
11616997
LAT
1000
U08
Kuldiga/Steinbergs
40
IV
Zemture Madara
11617969
LAT
1000
U08
Riga/Rozlapa
41
Berzina Polina
11619511
LAT
1000
U14
Riga/Raudive
42
Bogomola Milana
11619520
LAT
1000
U08
Riga
43
Brence Sofija
11619538
LAT
1000
U10
Riga/Raudive
44
Citlava Meisija
11616458
LAT
1000
U12
Kuldiga/Gertners
45
Dvurecenska Kornelija
11619546
LAT
1000
U10
Riga/Raudive
46
Golopjatova Jevgenija
11619554
LAT
1000
U10
Riga/Smirnovs
47
Jarmole Patricija
11619562
LAT
1000
U12
Riga/Katisonoks
48
Kazmina Alise
11619597
LAT
1000
U08
Riga/Raudive
49
Kirsteina Marta
11619589
LAT
1000
U08
Riga
50
Labecka Maria
11619570
LAT
1000
U08
Riga/Kovsuns
51
Likanova Veronika
11617934
LAT
1000
U08
Riga/Ni
52
Rungevica Paula
11615370
LAT
1000
U10
Kuldiga/Gertners
53
Strazdina Laura
11619449
LAT
1000
U12
Kuldiga/Gertners
54
Urbane Elina
11617047
LAT
1000
U10
Kuldiga/Gertners
55
Vaicuka Marija
11618507
LAT
1000
U08
Olaine/Skujina
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Impressió