II XADREZ ESCOLAR GAÚCHO OPEN JUVENIL RPD (sub-20) e Amador U1800

OrganizátorSamuel Pfluck
FederaceBrazílie ( BRA )
Ředitel turnajeSamuel Pfluck
Hlavní rozhodčíAR Dragan Stamenkovic, ID 804
RozhodčíAntônio Carlos Duarte de Souza; Ederson Pacheco do Amaral, Vagner dos Reis Oliveira
Bedenkzeit10 min + 5 seg. ou 15 min KO
MístoEMEF Getúlio Dornelles Vargas, R. Luís Tito Martins, 280; Parobé - RS
Datum2017/10/21
Ø ELO turnaje1317
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace21.10.2017 23:29:24, Creator/Last Upload: samuel pfluck

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečná tabulka po 6 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6/6 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoIDFideIDRtgFIDERtgNTypKlub/Místo
1Koch Crystian40233215844218411868U20Igrejinha
2Oliveira Danyel Angelo Aquino45078219208018052046U16Porto Alegre
3Santos Guilherme Fortes dos40234215841817271875U20Igrejinha
4Wozniak Felipe Ramon43490218055316791898U20Campo Bom
5Luz Paulo Lopes da956214873015921815AMPorto Alegre
6Pfluck Filipe Hebestreit42688217734012231841U14Ivoti
7Costa Curta Jose Pedro32365213795001873U14Dois Irmãos
8Liesenfeld Marcelo Leonardo44032218241601841U14Novo Hamburgo
9Gonçalves Julio Cesar de Godoy39366218394301827AMCanoas
10Freitas Lucas Correa de3926101826U16Porto Alegre
11Colling Henrique5233201816U14Novo Hamburgo
12Cavalheiro Tamara Flores5234801800F14Novo Hamburgo
13Pinheiro Tiago Rodrigo de Moraes435712271560601798AMSão Leopoldo
14Silva Bruno Tengate da5233901786U14Novo Hamburgo
15Forneck Caio4968601774U14Harmonia
16Rodrigues Lucas Eduardo da Silva5234401763U16Novo Hamburgo
17Siweris Eduardo Diuliano dos Santos5234301762U14Novo Hamburgo
18Machado Eduarda de Freitas4405201758F14Parobe
19Borges Werick Kauan da Cruz5234101752U14Novo Hamburgo
20Pahl Gustavo Henrique de Oliveira4659001743U16Igrejinha
21Kunz Maria Eduarda5234201736F14Novo Hamburgo
22Quadros Rodrigo Nicoli5234001736U14Novo Hamburgo
23Almeida Francine Dominique de Vargas000F14Parobe
24Altenhofen Maiandra da Silva5358100F16
25Antunes Henrique da Silva5346700U14Novo Hamburgo
26Ayres Eduardo5341500U14Novo Hamburgo
27Azevedo Bruna Kelermann de000F14Parobe
28Bonifacio João Victor Ludwig5340300U14Novo Hamburgo
29Bourscheidt Matheus Barreto000U16Parobe
30Brito Eliseu Silveira5340800AMSão Leopoldo
31Bueno Ryan Alves000U16Parobe
32Guerin Kevin Panatto5341400U14Novo Hamburgo
33Kern Henrique da Silva000U16Novo Hamburgo
34Lemos Pedro Henrique Wontroba5235800U18Santo Angelo
35Lopez Sandy Castro5323400F14Alvorada
36Mallmann Andrielli5343300F14Novo Hamburgo
37Moreira Igor Vanderley de Freitas000U14Parobe
38Oliveira Lerilin Thuany de000F14Parobe
39Padilha Caua5345900U14Novo Hamburgo
40Passos Taisson de Souza Alves dos000U14Parobe
41Pazini Juliano Dala Costa5224200U18Santo Angelo
42Porta Thales La000U14Parobe
43Renck Morgana Schmidt4731600F14Novo Hamburgo
44Rosa Kemily Eduarda da Silva Mello000F14Parobe
45Santos Luis Henrique dos000U16Parobe
46Santos Manoel Fonseca dos5347500U16Novo Hamburgo
47Selegar Noann Lauermann5364700U16Harmonia
48Silva Diogo Mickael Ferreira da5348000U14Novo Hamburgo
49Somavilla Leonardo de Moura5362500U14Santo Angelo
50Torbes Bruno Monteiro5347300U16Novo Hamburgo
51Xavier Pedro Henrique Diniz da Costa5347200U16Novo Hamburgo
52Soares Vinicius Gabriel000U14Novo Hamburgo