Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 19:39:45
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
Sumqayıt Birinciliyinin seçmə yarışı-U10
Son yeniləmə14.10.2017 18:33:34, Müəllif/Son yükləmə: Guliyev_Shaig
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FideID
FED
Rtg
Klub/Şəhər
1
Bayramzadə İbrahim
AZE
1800
İlqar
2
Gülmətov Turan
AZE
1600
Validə
3
Məcidov Nihat
AZE
1600
Vüqar
4
Məmmədli Orxan
AZE
1600
Rəşad
5
Məmmədli Ramazan
AZE
1600
Elçin
6
Nəbiyev Nihad
AZE
1600
İlqar
7
Quliyev Nihad
AZE
1600
Validə
8
Sadıqov Ağa
AZE
1600
Rəşad
9
İbrahimxəlilli Rəhim
AZE
1600
Elçin
10
Şahbazov Nihad
AZE
1600
Validə
11
Abbasov Nihat
AZE
1400
Əsli
12
Almazov Ayxan
AZE
1400
Əsli
13
Aslanlı Murad
AZE
1400
İlqar
14
Ağayev Hüseyn
AZE
1400
Nağı
15
Daşdəmirli İlkin
AZE
1400
Elçin
16
Hümbətov Arif
AZE
1400
Nağı
17
Hümbətzadə Məhəmməd
AZE
1400
Qara
18
Hümbətzadə İsmayıl
AZE
1400
Fatma
19
Hüseynov Hüseyn
AZE
1400
Elçin
20
Kərimov Tariyel
AZE
1400
İlqar
21
Mehdizadə Turqut
AZE
1400
Qara
22
Məmmədli Nihad
AZE
1400
Rəşad
23
Məmmədov Oğuz
AZE
1400
Əsli
24
Orucov Məhəmməd
AZE
1400
İlqar
25
Piriyev Fərid
AZE
1400
Rəşad
26
Piriyev Kənan
AZE
1400
Rəşad
27
Piriyev Xəyal
AZE
1400
Fatma
28
Qarayev Saleh
AZE
1400
Vüqar
29
Qocayev Ömər
AZE
1400
Rəşad
30
Qəhrəmanov Tofiq
AZE
1400
Ağgül
31
Rüstəmov Rüstəm
AZE
1400
Nurlana
32
Rəhimli Onur
AZE
1400
İlqar
33
Tahirzadə Əvəz
AZE
1400
İlqar
34
Xasməmmədli Xəyal
AZE
1400
Qara
35
Xəlləyev Əli
AZE
1400
İlqar
36
Əkbərov Aslan
AZE
1400
Validə
37
Əkbərov Ülvi
AZE
1400
Rəşad
38
Əliyev Fərhad
AZE
1400
Fatma
39
Əliyev Məhəmməd
AZE
1400
Qara
40
Əsədzadə Fikrət
AZE
1400
Validə
41
Əlizadə Həsən
AZE
1400
Qara
42
Əlizadə Murad
AZE
1400
Rəfiqə
43
Yunsurov Polad
AZE
1000
İlqar
44
Əzizov Ayaz
AZE
1000
İlqar
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri