Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 22:18:48
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
Hillar Hanssoo 16. mälestusvõistlus kiirmales noortele. B-turniir
Son yeniləmə13.10.2017 14:50:33, Müəllif: Eesti Maleliit,Son yükləmə: Andres Karba
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FideID
FED
Rtg
Klub/Şəhər
1
Pedmanson Herman
EST
1913
Tartu Kalev
2
Pedmanson Albert
EST
1907
Tartu Kalev
3
Aga Rihard
EST
1879
Narva SK Maletäht
4
Blokhin Sofia
EST
1808
Tallinna MK
5
Slavinski Nikita
EST
1748
T. Truusi MKK
6
Nikitin Arseni
EST
1740
Narva SK Maletäht
7
Luik Ott-Robert
EST
1728
MA Vabaettur
8
Savinov Matvei
EST
1728
MK Areng
9
Raag Ardi
EST
1719
SK Reval-Sport
10
Tõnisson Trent Asso
EST
1698
Mustamäe Loomingumaja
11
Laanemets Emil
EST
1687
SK Reval-Sport
12
Narva Mart
EST
1682
SK Reval-Sport
13
Kõlar Karl-Ustav
EST
1669
SK Reval-Sport
14
Mõskovski Deniss
EST
1663
Narva SK Maletäht
15
Kull Tormi
EST
1651
Rae Huvikool
16
Rikas Artur
EST
1650
Narva SK Maletäht
17
Ruugla Raul
EST
1640
Järva Noorte MK
18
Tomson Mihkel
EST
1640
Tartu Kalev
19
Narva Jaan Oskar
EST
1632
SK Reval-Sport
20
Smirnova Jekaterina
EST
1627
Maleklubi Lootus
21
Nikitin Leonid
EST
1625
Maleklubi Lootus
22
Pani Hugo
EST
1625
Tartu Kalev
23
Moppel Miko
EST
1621
Järva Noorte MK
24
Luts Jakob
EST
1617
Rae Huvikool
25
Randrüüt Robin
EST
1605
Järva Noorte MK
26
Lainevool Mirko
EST
1599
Rae Huvikool
27
Anis Dinara
EST
1593
MA Vabaettur
28
Padari Tuudur Jakob
EST
1587
Rae Huvikool
29
Aksjonova Alisa
EST
1581
Maleklubi Lootus
30
Peegel Henrik
EST
1543
MA Vabaettur
31
Sooväli Markus
EST
1517
Pärnu Spordikool
32
Kozlov Valeri
EST
1504
- - -
33
Gromov Ragne
EST
1490
Pärnumaa MK
34
Lindsalu Andreas
EST
1472
Tartu Kalev
35
Maikalu Jakob Vilhelm
EST
1438
Põltsamaa Ühisgümnaasium
36
Janisoo August
EST
1362
Lahmuse Kool
37
Vilk Juss
EST
1346
Põltsamaa Ühisgümnaasium
38
Rebane Romet
EST
1287
Pärnumaa MK
39
Kõrts Aleksander
EST
1261
Lahmuse Kool
40
Sireli Henri
EST
1251
- - -
41
Nool Devis
EST
1245
Põltsamaa Ühisgümnaasium
42
Rätsep Randar
EST
1244
Pärnumaa MK
43
Priks Andre
EST
1122
Järva Noorte MK
44
Vasar Renee
EST
1116
Põltsamaa Ühisgümnaasium
45
Vahtras Elisabeth
EST
1090
Rae Huvikool
46
Bolšakov Eerik Aleksandr
0
Võnnu Keskkool
47
Ehala Rikardo
0
Lahmuse Kool
48
Ojakäär Mihkel
EST
0
Lahmuse Kool
49
Sidorov Hannes
0
Tartu Kalev
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri