Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 16:50:16
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Final Standings 28-29 OCT.OPEN RAPID CHESS TMT-2017- @ PACHGANI HILLSTATION SEE GALLERY FOR FINAL WINNERS LIST PHOTO
Zadnja izmjena30.10.2017 07:31:22, Creator/Last Upload: Paragpatil
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
Typ
Klub/Grad
1
Utkarsh Lomate
5021359
IND
1988
Kolhapur
2
Gandhi Anish
5061032
IND
1943
Kolhapur
3
Umesh M. Kulkarni
5013500
IND
1846
Thane
4
Bawalekar Jeetesh
5039886
IND
1777
Wai
5
Kazi Nazir
35051717
IND
1513
Phaltan
6
Gogate Chaitanya
5047951
IND
1488
Satara
7
Chorge Mangesh
35032720
IND
1430
Wai
8
Tawade Shridhar
25609114
IND
1361
Kolhapur
9
Patel Khaksarali
46664122
IND
1327
Satara
10
Sharma Tushar B
25609190
IND
1298
Kolhapur
11
Tapase Shardul
46664475
IND
1293
Satara
12
Sachin Mohite
46681710
IND
1251
Satara
13
Chaudhari Tanmay
45098743
IND
1175
U13
Pune
14
Savant Praveen
45010285
IND
1105
Satara
15
Anindita Pradeep
46612734
IND
1075
U15
Satara
16
Chavan Sanjay
45087830
IND
1057
Satara
17
Mhetre Prem
45099014
IND
1051
U13
Pune
18
Patil Harshal U
25709992
IND
1040
U13
Satara
19
Agarwal Shrida
IND
0
New Era/Pachgani
20
Ambawale Shravanee
IND
0
U13
Pune
21
Bagade Siddhant Vikas
IND
0
Pachgani
22
Bagde Siddhant
IND
0
U15
Wai
23
Bajanwale Atharv
IND
0
U09
Pune
24
Belhekar Atharva
IND
0
U13
New Era/Pachgani
25
Bartakke Krishna
IND
0
New Era/Pachgani
26
Baranwal Harshit
IND
0
New Era/Pachgani
27
Bhagat Chandrakant
IND
0
28
Bhagat Jagdish
IND
0
Pachgani
29
Bhagat Tanishka
IND
0
U11
30
Bhanage Anil
IND
0
Wai
31
Bhat Shaunak
45019029
IND
0
U13
Satara
32
Bhosale Shaswat
IND
0
33
Bhosale Suresh
IND
0
Satara
34
Biradar Saumil
IND
0
New Era/Pachgani
35
Bodke Santosh
IND
0
Wai
36
Dabekar Vijay
IND
0
Pachgani
37
Deora Ayush
IND
0
New Era/Pachgani
38
Devji Tejas
IND
0
New Era/Pachgani
39
Dhamal Adwait
IND
0
U13
Satara
40
Dhumal Deven
IND
0
U13
St.Peters/Pachgani
41
Dhurve Yash
IND
0
42
Divekar Ajinkya
IND
0
43
Ellitom Rohit
IND
0
U15
St.Peters/Pachgani
44
Gadhave Suraj
IND
0
45
Gandhi Akshat
IND
0
U15
St.Peters/Pachgani
46
Gandhi Vrushank
IND
0
U13
St.Peters/Pachgani
47
Ghatage Sai
IND
0
U11
Pune
48
Ghongade Prithvi
IND
0
U15
St.Peters/Pachgani
49
Bulaya Aditi
IND
0
New Era/Pachgani
50
Gyan Pari
IND
0
New Era/Pachgani
51
Hagir Rupesh
IND
0
Wai
52
Hardikar Varad
IND
0
Mahad
53
Hazare Mayur
IND
0
54
Jadhav Atharv
IND
0
55
Jadhav Avdhut
IND
0
56
Jadhav Chaitrali
25666339
IND
0
U09
Satara
57
Jadhav Parth
IND
0
58
Jadhav Shruti
IND
0
U15
Islampur
59
Kalake Dhanashree
IND
0
60
Kale Romil
IND
0
U15
St.Peters/Pachgani
61
Kamble Manoj
IND
0
Pachgani
62
Kamble Nagraj
IND
0
Pachgani
63
Kamble Soham
IND
0
U13
Pachgani
64
Karanjkar Kedar
IND
0
Pachgani
65
Kasurde Umesh
IND
0
Wai
66
Khondke Parth
IND
0
67
Kirve Atharv
IND
0
U15
Wai
68
Kirve Omkar
IND
0
U09
Wai
69
Kulkarni Manorama
IND
0
U11
Satara
70
Mahadik Akshay
IND
0
U15
Shalom/Pachgani
71
Malusare Sachin
25640739
IND
0
Pachgani
72
Mane Ajinkya
IND
0
Pachgani
73
Manpreet Kaur
IND
0
New Era/Pachgani
74
Mohite Prashant
45019185
IND
0
Satara
75
More Prashant
IND
0
Shalom/Pachgani
76
Mongia Tanushri
IND
0
New Era/Pachgani
77
Nalband Aseem
IND
0
78
Otari Omkar
IND
0
Wai
79
Pal Hariom
IND
0
Pachgani
80
Pandharpure Yash
45099057
IND
0
U11
Satara
81
Pasalkar Ankita
IND
0
U11
Pune
82
Pasalkar Omkar
IND
0
U13
Pune
83
Patel Kishankumar
IND
0
U15
St.Peters/Pachgani
84
Patel Krishna
IND
0
New Era/Pachgani
85
Patil Aryan
1751735
SWE
0
U07
Karad
86
Patil Jaspal
IND
0
Karad
87
Patil Kunal
IND
0
U15
St.Peters/Pachgani
88
Patil Omkar U
25710001
IND
0
U11
Satara
89
Patil Sai
IND
0
Shirwal
90
Patil Vijay
IND
0
Shirwal
91
Pawar Kaushal
IND
0
U13
Pachgani
92
Pawar Kaustubh
IND
0
U13
Pachgani
93
Pawar Tanvi
IND
0
Wai
94
Phalake Varad
IND
0
U07
Satara
95
Pradeep Nivedita
45099375
IND
0
U11
Satara
96
Raana Jasraj
IND
0
U13
St.Peters/Pachgani
97
Rajpure Vishal
IND
0
Pachgani
98
Raokhande Sourabh
IND
0
99
Sahu Rohan
IND
0
New Era/Pachgani
100
Sapkal Amit
IND
0
Pachgani
101
Savaliya Shyam
IND
0
New Era/Pachgani
102
Sayyad Asim
IND
0
U13
Satara
103
Shah Bharat
IND
0
Mumbai
104
Shah Isha
25792296
IND
0
U09
Satara
105
Shah Sanmeet
IND
0
U11
Satara
106
Shevate Akash
IND
0
Wai
107
Shinde Nandini
IND
0
U09
Karad
108
Shinde Om
25748513
IND
0
U11
Pune
109
Shinde Vivek
IND
0
U13
Karad
110
Shingate Ayush
IND
0
U13
Satara
111
Shrimurti
IND
0
112
Sonvale Viju
IND
0
Pachgani
113
Suryawanshi Ayush
IND
0
U13
Shalom/Pachgani
114
Sutar Aditi
IND
0
U13
Wai
115
Talwar Tamanna
IND
0
U11
New Era/Pachgani
116
Tamatgar Naznin
IND
0
New Era/Pachgani
117
Thakur Jatin
IND
0
New Era/Pachgani
118
Torsale Mahadev
IND
0
Pune
119
Tripathi Rashi
IND
0
New Era/Pachgani
120
Vakharia Vaikunth
IND
0
U15
St.Peters/Pachgani
121
Vasudev
IND
0
New Era/Pachgani
122
Warunkar Shaibaj
IND
0
Satara
123
Yadav Radheshyam
IND
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
masthead