Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:


προβολή στοιχείων τουρνουά
 

9. Pfalz-Open 2018 A-Turnier

Τελευταία ενημέρωση13.02.2018 19:23:37, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: gjo

Αρχική Κατάταξη

Α/Α ΌνομαFIDE IDΧΩΡΔΕλοΕΕλοΣύλλογος
1
GMBerkes Ferenc718572HUN26690
2
GMFridman Daniel11600454GER26352630SV Mülheim-Nord 1931
3
GMSadzikowski Daniel1132253POL25842618SC Heusenstamm
4
GMBai Jinshi8602280CHN25752605SK Schwäbisch Hall
5
GMKunin Vitaly4128737GER25742550Freibauer Mörlenbach-Birkenau
6
GMIvanisevic Ivan912417SRB25732587TSV Schönaich
7
GMMeskovs Nikita11602740LAT25462568SG Speyer-Schwegenheim 2012
8
GMMalakhatko Vadim14104202BEL25410
9
IMDann Matthias24638056GER25282534TSV Schott Mainz
10
GMNestorovic Nikola934526SRB25042496BCA Augsburg
11
GMPap Misa921610SRB25020
12
GMKarpatchev Aleksandr4117182RUS24942458SF Bad Mergentheim
13
GMKantans Toms11602945LAT24872527SG Speyer-Schwegenheim 2012
14
IMNoe Christopher24692018GER24872493SC Eppingen
15
IMBarski Radoslaw1131710POL24292424SC Heusenstamm
16
IMCarow Johannes24692050GER24292431Sfr. Heidesheim
17
IMBao Qilin8605750CHN24260
18
IMPetrisor Adrian-Marian1213741ROU24190Timisoara
19
IMCernov Vadim1210629ROU24172385SK 1962 Ladenburg
20
FMMartin Julian12941000GER24152356OSG Baden-Baden
21
IMSouleidis Georgios4206827GRE24122395Hamburger SK von 1830
22
FMHarff Marcel24621382GER24102398Düsseldorfer SK 14/25
23
IMViani Antonio Dcunha5027330IND24020India AAI
24
Pfreundt Jakob12918156GER23862346Königsspr. SC.1984
25
IMStark Lars4676386GER23802391Düsseldorfer SK 14/25
26
Xiang Zeyu8608547CHN23800
27
Wöllermann Jan24661155GER23752330SG Aufbau Elbe Magdeburg
28
FMParvanyan Ashot13307550ARM23702300SK Norderstedt von 1975
29
WGMKulon Klaudia1131044POL23642334SV Weißblau Allianz Leipzig
30
FMBarath Madhan25033450IND23522248SC Zugzwang 95
31
FMHacker Jonas1270968GER23382295SC Eppingen
32
FMBuckels Valentin12942766GER23352329SV Mülheim-Nord 1931
33
IMBaskin Robert24662402GER23292246SV Griesheim 1976
34
FMLenaerts Lennert211435BEL23262271DJK Aufwärts St. Josef Aachen
35
IMDonchenko Anatoly4106091GER23202302SK 1858 Gießen
36
FMRietze Clemens24620351GER23142278SC Rotation Pankow
37
FMBeeke Bob1011634NED23110ASV
38
FMHöglauer Patrick1270548GER23102275SC Grunbach
39
Grötzbach Julian24600938GER23102293Hamburger SK von 1830
40
Gschnitzer Adrian1270337GER23102268SV 1947 Walldorf
41
FMMuckle Julius12942430GER23032254SK 1912 Ludwigshafen
42
FMFieberg Samuel12901717GER23022241SG Porz
43
FMZuferi Enis24692530GER23002294Heilbronner SV
44
FMDardha Daniel240990BEL22932206SV Würselen 1926
45
Leeb Simon12924768GER22832210SK München Südost
46
FMDardha Arben4700481BEL22722279SV Würselen 1926
47
Maerevoet Sim241725BEL22720SK Moretus Hoboken
48
Neukirchner Pascal12997927GER22682216SK Gründau
49
Degenhard Simon12944017GER22662189Heilbronner SV
50
Syrov Arkadi12942448GER22642230SK Frankenthal
51
WGMIonescu Irina1204750ROU22590CSM Burcuresti
52
Commercon Simon24620998GER22572236SG Speyer-Schwegenheim 2012
53
FMSpitzl Vinzent12901253GER22482167SV Griesheim 1976
54
Kirnos Evgeni14102293UKR22452183SC Porta Westfalica
55
Weller Manuel24635952GER22382174SC Niedermohr-Hütschenhausen
56
Morgunov Daniel1640291AUT22310Tschaturanga (Wien)
57
FMHenrich Thomas4640993GER22272222SK Marburg 1931/72
58
Goldbeck Lars16208188GER22192155SC Bavaria Regensb.1881
59
Cofmann Veaceslav4661010GER22182193SC Untergrombach 46
60
FMLorscheid Gerhard4606000GER22172206Stuttgarter SF 1879
61
Karaokcu Erkin6348459TUR22150Valova Belediyespor
62
Pogorelow Jewgeni24602124GER22132160Heilbronner SV
63
Browning Alex12984019GER22102171Märkischer Springer Halver
64
Goldschmidt Christian4619951GER22092134Sfr. Brackel 1930
65
Böhm Martin4608356GER22072201SC 1975 Bann
66
Morgunov Marc1640305AUT22030Tschaturanga (Wien)
67
Brandt Sebastian24678970GER21992183Godesberger SK 1929
68
FMSchneider Jana12924997GER21982177Spvgg 1946 Stetten
69
Karsay Pascal12953474GER21962161SK Gau-Algesheim
70
Melzner Lukas4638700GER21882152SC Ingersheim
71
Fichter Fabian24613258GER21842168SV 1947 Walldorf
72
Helbig Daniel1271899GER21832114SV Worms 1878
73
Tong Kevin12913944GER21812137SC Erlangen 48/88
74
FMVöge Tobias1270513GER21782180HSK Lister Turm
75
Mütsch Annmarie12971367GER21772153SC Eppingen
76
Li Xueyi8605912CHN21760
77
Ludwig Peter4651359GER21762135Klub Kölner Sfr.
78
Schmider Niklas12993778GER21762149SK Lahr
79
FMHuesmann Thomas200441BEL21750Rochade Eupen
80
Kölle Tobias16207378GER21742075TSV Schönaich
81
Chandler Patrick4624041GER21702137SC 1961 König Nied
82
Feldmann Johannes24653527GER21652130SK 1912 Ludwigshafen
83
Fischer Daniel1328360SUI21642154SC Dreiländereck
84
Heß Markus Dr.4616944GER21642108SV 1947 Walldorf
85
Pfatteicher Lukas12968919GER21642129Karlsruher SF 1853
86
Klings Peter4631234GER21622147FB Mörlenbach-Birkenau
87
Schlenker Jörg4608623GER21622129SC Donaueschingen
88
Csiki Endre775126HUN21610Kisujszállás
89
Dzikowski Michal1121324POL21580Vily Krol Wisznia Mala
90
Hahn Florian24659720GER21522130SJ Herborn 1998
91
Wecker Martin12931462GER21512131Godesberger SK 1929
92
Bethke Richard12959243GER21482126SF Neuberg
93
Shahin Walid24607487GER21472100SK Weilheim
94
Schwab Matthias24622397GER21442117SC Böblingen 1975
95
Irkilmez Yakub16204581GER21422054SK Blauer Springer Paderborn
96
Pajeken Jakob Leon12942839GER21372134Hamburger SK von 1830
97
Färber David12971294GER21342165SV 1947 Walldorf
98
Paris Michael24684082GER21322150Kölner SK Dr. Lasker
99
Suvorov Luca12977071GER21302086SG Porz
100
Yi Danny12988588GER21262079SF 59 Kornwestheim
101
Kienitz Andre24609064GER21232062SF Erkelenz 1959
102
Trifan Andrei Ioan12967068GER21232109SF Sasbach
103
Bergner Philipp24664839GER21222151Mönchfelder SV 1967
104
Daniel Damian1183621POL21220LKS Goniec Zarow
105
Yankelevich Michael12921440GER21192059SG PST-Trier / Bernkastel-Kues
106
Ammon Tobias24664049GER21152097SV Altensittenbach
107
Voss Gunther4683234GER21122068SV Wattenscheid 1930
108
Meulner Klaus4642880GER21082057SC Schwarz-Weiß Nürnberg Süd
109
Kutzner Stephen4695542GER21062089Godesberger SK 1929
110
Schallner Marc12971243GER21062037SF 59 Kornwestheim
111
Herrich Christoph24638498GER21042093SV Ottendorf-Okrilla
112
Neurohr Jürgen4646312GER21042083Sfr. Mainz 1928
113
Grill Bernd4652770GER21032099SV Ebersbach
114
Watzlawek Markus4637062GER21022073SV Eichlinghofen 1935
115
Schmidt Gerhard Dr.16249461GER02099SV Kreuztal
116
Oberhofer Cédric12941220GER20982138SC Bavaria Regensb.1881
117
Rosenberger Frank4625064GER20952070SK 1980 Gernsheim
118
Lieder Christian12947741GER20941933SK Weinheim 1911
119
Dobrikov Marco12950378GER20932065SV Hockenheim
120
Godde Matthias243426BEL20910Moretus Hoboken
121
Li Zhaoyang (Chn)8608237CHN20910
122
Sanati Charlotte12907707GER20912045SG Trier
123
Hänßel Christian4699769GER20902083Saarbrücker Gambit 89
124
Feil Stephan Dr.4692250GER20892051SK 1962 Ladenburg
125
Röttig Hans-Peter4688821GER20802048SC Viernheim 1934
126
Englert Jon12992275GER20792036TV-Großostheim 1900
127
Wang Xinyue8603960CHN20780
128
Verhoef Pieter1047264NED20722068SK Turm Kleve 1974
129
Arbinger Roland Dr.4655362GER20652028SK 1858 Gießen
130
Musiolik David12972355GER20642038SC Ramstein-Miesenbach
131
CMSchellmann Frank4669916GER20622020SG Einheit Halle
132
Wachsmann Dietmar12917168GER20622005SC Groß-Umstadt
133
Boos Patrick4663683GER20582041SV Worms 1878
134
Schmitt Michael4663357GER20561971SchVgg Blankenese von 1923
135
Chennaoui Yasin1330667SUI20540St. Gallen
136
Held Carsten Dr.1271741GER20542026SC Ladja Roßdorf
137
Rölle Philipp12984272GER20542002SC Ramstein-Miesenbach
138
Tafertshofer Matthias1270012GER20452072SK Weilheim
139
Filipiak Thomas4674278GER20391976SK Fortuna Leipzig
140
Hoffmann Jens12946320GER20361978SF HN-Biberach 1978
141
Hoekstra Peter1023217NED20350ENPS
142
Faas Dominik24666777GER20331962SV Steinitz Püttlingen
143
Liu Hongyan8604789CHN20320
144
Sakkal Ahmad7602456SYR20281999SV 1947 Walldorf
145
Chernykh Arkady12989436GER20272018Karlsruher SF 1853
146
Paulus Jeffrey24692468GER20272027SG Porz
147
Ivanov Alexander Dr.1270683GER20241986Godesberger SK 1929
148
Mitran Anthony Cristian240052BEL20230Moretus Hoboken
149
IMWerner Dimo4601696GER20221975TSV Schott Mainz
150
Niese Dirk24610739GER20191940SV Ottendorf-Okrilla

Προβολή πλήρους λίστας