Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 00:28:24
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Majstrovstvá okresu Banska Bystrica ZS a OG 2017
Zadnja izmjena18.10.2017 23:28:28, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
Klub/Grad
1
FM
Haring Filip
14933080
SVK
2075
ZŠ Moskovská B Bystrica
2
Turčan Richard
14947951
SVK
1865
ZŠ Sitnianska BB
3
Lovčičan Tomáš
73603090
SVK
1474
ZŠ Narnia B Bystrica
4
Lukáč Jakub
73602264
SVK
1290
ZŠ Radvanská BB
5
Strapec Lukáš
14959712
SVK
1203
ZŠ Ďumbierksa BB
6
Benický Jakub Šimon
14955920
SVK
1078
ZŠ Brusno
7
Berková Agata
14955962
SVK
1523
ZŠ s MŠ Hrochoť
8
Bielik Eduard
73619272
SVK
1212
ZŠ SSV Skuteckého BB
9
Graus Oliver
14959577
SVK
1050
ZŠ Trieda SNP 20 BB
10
Blaško Michal
14959526
SVK
1000
ZŠ Radvanská BB
11
Havrda Alexej
14952017
SVK
1000
ZŠ s MŠ Hrochoť
12
Mikuš Alexander
14959631
SVK
1000
ZŠ Ďumbierska BB
13
Mikušová Martina
14962179
SVK
1000
ZŠ Ďumbierska BB
14
Poloncikova Laura
14952041
SVK
1000
ZŠ s MŠ Hrochoť
15
Ragan Martin
14959666
SVK
1000
ZŠ Štefana Moyzesa BB
16
Ružová Valeria
14960516
SVK
1000
ZŠ Radvanská BB
17
Tokarová Patricia
14959739
SVK
1000
ZŠ Radvanská BB
18
Trubianska Laura
14959755
SVK
1000
ZŠ Narnia BB
19
Trubiansky Gabriel Marian
14959763
SVK
1000
ZŠ Narnia BB
20
Bárta Vladimir
SVK
0
ZŠ CS Sl Lupča
21
Benická Ester Nina
SVK
0
ZŠ Brusno
22
Brezňanová Savina
SVK
0
ZŠ Narnia
23
Dubovská Ema
SVK
0
ZŠ u Filipa BB
24
Dzúrik Adam
SVK
0
ZŠ SC Sl Lupča
25
Halušková Sabina
SVK
0
ZŠ Radvanská BB
26
Hrúza Jozef
SVK
0
ZŠ Radvanská BB
27
Kačmarčíková Vanesa
SVK
0
ZŠ Moskovská BB
28
Kováčová Alexandra
SVK
0
ZŠ Radvanská BB
29
Krnáč Marek Samuel
SVK
0
ZŠ Radvanská BB
30
Laffers Jakub
SVK
0
ZŠ Narnia BB
31
Lukačko Jakub
SVK
0
ZŠ SC Sl Lupča
32
Mettler Tyler Werner
SVK
0
ZŠSC Sl Lupča
33
Michalisko Martin
SVK
0
ZŠ Selce
34
Mojžita Adrian
SVK
0
ZŠ Bakossova BB
35
Pilárik Leo
SVK
0
ZŠ Radvanská BB
36
Polonyová Rebeka
SVK
0
ZŠ Radvanská BB
37
Povalová Kristina
SVK
0
ZŠ SC Sl Lupča
38
Seredy Jakub
SVK
0
ZŠ SC Sl Lupča
39
Stronerová Dominika
SVK
0
ZŠ SC Sl Lupča
40
Trhan Ján
SVK
0
ZŠ s MŠ Hrochoť
41
Tvarožek Tomáš
SVK
0
ZŠ Narnia BB
42
Šebeň Daniel
SVK
0
ZŠ Narnia BB
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use