Logged on: Gast
Servertime 25.04.2024 01:41:46
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
"Кубок Киева – 2017" по быстрым шахматам, детская лига. (10-й турнир) 2 Лига
Son yeniləmə10.12.2017 17:08:25, Müəllif/Son yükləmə: KYIV CHESS SCHOOL
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FideID
FED
Rtg
Klub/Şəhər
1
Єрьоменко Роман 4
UKR
1600
ДЮЦ
2
Ільченко Михайло 4
UKR
1600
Гранд
3
Булай Софія 4
UKR
1600
Київський Каштанчик
4
Григоренко Родіон 4
UKR
1600
Костюкова Л.
5
Коваленко Данило 4
UKR
1600
Школа ЯМБ
6
Куевда Олександр 4
UKR
1600
BRITANNIKA
7
Лисова Катерина 4
UKR
1600
Авангард
8
Лукашкін Андрій 4
UKR
1600
Гранд
9
Луців Данило 4
UKR
1600
Шахова Школа
10
Мазур Михайло 4
UKR
1600
Шахова Школа
11
Махно Тимофій 4
UKR
1600
Гамбіт
12
Мороз Петро 4
UKR
1600
Шахова Школа
13
Рябущенко Ростислав 4
UKR
1600
Ільенко О.
14
Чирчик Петро 4
UKR
1600
Шанс
15
Ігнатюк Максим б\р
UKR
1500
BRITANNIKA
16
Белла Владислав б\р
UKR
1500
Шанс
17
Бондік Надія б\р
UKR
1500
Гранд
18
Бутирін Тимофій б\р
UKR
1500
Шахова Школа KidsUp
19
Бібічев Миколай б\р
UKR
1500
Куренівка Шахи
20
Вілліп Марія б\р
UKR
1500
BRITANNIKA
21
Герасименко Денис б\р
UKR
1500
Шанс
22
Горякіна Катерина б\р
UKR
1500
Гранд
23
Гурин Олександра б\р
UKR
1500
Шанс
24
Денисенко Ігор б\р
UKR
1500
Шанс
25
Курілова Єлізавета б\р
UKR
1500
Гранд
26
Лян Тимур б\р
UKR
1500
Куренівка Шахи
27
Ляшок Дмитро б\р
UKR
1500
Шахова Школа KidsUp
28
Лісовий Захар б\р
UKR
1500
BRITANNIKA
29
Малярчук Артем б\р
UKR
1500
Куренівка Шахи
30
Марченко Аврора б\р
UKR
1500
Гранд
31
Мельніченко Єгор б\р
UKR
1500
Гранд
32
Новохатній Артем б\р
UKR
1500
Шанс
33
Осадчий Кірілл б\р
UKR
1500
Пилипенко Д.
34
Скрипка Вікторія б\р
UKR
1500
Гранд
35
Слободян Олесь б\р
UKR
1500
Шанс
36
Стецька Меланія б\р
UKR
1500
Шахова Школа
37
Цимбал Ярослав б\р
UKR
1500
Гранд
38
Чикова Соломія б\р
UKR
1500
Чередніченко О.
39
Шайдуліна Анастасія б\р
UKR
1500
Гранд
40
Бондаренко Степан б\р
UKR
1500
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri