1st WORLD CHESS TROPHY - Tenerife - June 2018 - ALL Players

Zadnja izmjena17.01.2018 19:17:36, Creator/Last Upload: sympa-marketing@bluewin.ch

Odabir turniraALL PLAYERS, MASTER, General Open, Under 1600
LinkoviPočetna Stranica Organizatora, Link tournament to the tournament calendar
Odabir parametara pokaži podatke o turniru, ukloni zastave
Pregled za ekipuBEL, ENG, ESP, GER, GRE, ITA, NED, SCO, SUI, TUR, USA
ListeLista po nositeljstvu, Abecedna lista igrača, Podaci o Federacijama, Partijama i Titulama, Alphabetical list all groups, Satnica
, Ukupna statistika
Pretvori u Excel i PrintajLista za ispis, Pretvoti u Excel (.xls), Pretvoti u Excel (.xlsx), Pretvori u PDF-File

Lista po nositeljstvu

Br. ImeFideIDFEDRtgSk.Klub/Grad
1
IMKohlweyer Bernd4600622GER2340Düsseldorfer Schachklub 14/25
2
IMDerakhshani Dorsa12500330USA2306
3
FMLuciani Valerio803731ITA2263
4
Medici Simone1325329SUI2255Chiasso
5
Cacciola Alfredo814938ITA2229Scacchistica di Varese
6
FMSalvetti Alec802271ITA2207Mendrisio
7
Paleologu Vladimir1305573SUI2146Lugano Cs
8
FMLacrosse Marc200921BEL2117
9
WFMDe Rosa Mariagrazia815136ITA2105 Caissa Italia - BO
10
Boschetti Claudio1300920SUI2092Lugano Cs
11
Tornay Gomez Josu2255812ESP2092Sj Herborn 1998
12
Cruz Gomez Isidro2285169ESP2073
13
Westerweele Henrik1013319NED1978
14
Pirrello Christian894710ITA1969La Mongolfiera - MB
15
Leftheriotis Alexandros25820770GRE1922
16
Vespe Francesco810533ITA1910S.S.N.Lapacciana - MT
17
Schneider Antonio1304739SUI1867
18
Baete Guy207187BEL1829
19
Nai Giovanni836737ITA1829Scacchistica E.Canal - Varese
20
Grigioni Giulio870943ITA1804Lugano Cs
21
Andjelkovic Slavoljub1310410SUI1794Sierre Cercle D'echecs Et D'ar
22
Newell David F417742ENG1794
23
Guensberg Alex1316443SUI1711
24
Brioschi Camillo824968ITA1665Scacchistica Gallaratese
25
Cova Ennio835064ITA1651Scacchistica E.Canal - Varese
26
Jacobs Paul204366BEL1636
27
Trivic Zoran1334832SUI1613Biasca E Valli
28
Alessandro Sergio896543ITA1607
29
Dorum Doga Can6313965TUR1591
30
Park Frank2405121SCO1577
31
Dockx Michel204030BEL1542
32
Jonckers Marie-Jeanne207403BEL1540
33
Zahner Rolf1320076SUI1499Steckborn Turm
34
Nipote Mario869856ITA1478Scacchistica di Varese
35
Tuor Elena1332147SUI1471Lugano Cs
36
Ashworth Steven M453749ENG1402
37
Andreetta Simone1332139SUI1386Biasca E Valli
38
Bachmann PaoloSUI1800
39
Schatz Hans-JoachimGER1543Turm Untermühlhausen
40
Gaia Giulia2875328ITA1383Accademia Scacchi Milano
41
Anuta Ioanna Alessia2875204ITA0Accademia Scacchi Milano
42
Broggini Ugo1338242SUI0
43
Carboni Tomas2871322ITA0Il Castelletto - Milano
44
Costantini Ginevra2875239ITA0Il Castelletto - Milano
45
Costantini Massimo2878076ITA0
46
Felice Riccardo2871381ITA0Scacchistica Cerianese
47
Pezzoli Francesco2871411ITA0Scacchistica Cerianese MB