Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 13:13:00
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
4-rd kargi hamar 15.00
Zadnja izmjena11.12.2017 15:24:07, Creator/Last Upload: Chess Academy of Armenia
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
1
Abgaryan Davit
ARM
0
2
Aghajanyan Razmik
ARM
0
3
Alagulyan Hrant
ARM
0
4
Amyan Anjhela
ARM
0
5
Arshakyan Razmik
ARM
0
6
Asaturyan Viktorya
ARM
0
7
Asryan Arsen
ARM
0
8
Ayvazyan Grigori
ARM
0
9
Babayan Artashes
ARM
0
10
Budaghyan Roman
ARM
0
11
Danielyan Levon
ARM
0
12
Demirchyan Razmik
ARM
0
13
Dumanyan Georgi
ARM
0
14
Galstyan Avetiq
ARM
0
15
Gdlyan Mher
ARM
0
16
Gevorgyan Vachagan
ARM
0
17
Ghahramanyan Aram
ARM
0
18
Ghulyan Aleksandr
ARM
0
19
Ghulyan Davit
ARM
0
20
Grigoryan Ani
ARM
0
21
Grigoryan Grigor
ARM
0
22
Grigoryan Tigran
ARM
0
23
Hakobyan Davit
ARM
0
24
Hakobyan Vachagan A.
ARM
0
25
Harutyunyan Aleks
ARM
0
26
Hovakimyan Artur
ARM
0
27
Hovhannisyan Vahagn
ARM
0
28
Hovoyan Armen
ARM
0
29
Julhakyan Ashot
ARM
0
30
Karapetyan Erik
ARM
0
31
Khojoyan Narek
ARM
0
32
Khuryan Erik
ARM
0
33
Manukyan Lina
ARM
0
34
Manukyan Vahe
ARM
0
35
Margaryan Artyom
ARM
0
36
Markosyan Susanna
ARM
0
37
Matevosyan Hovhannes
ARM
0
38
Melkumyan Smbat
ARM
0
39
Melyan Davit
ARM
0
40
Mkrtchyan Babken
ARM
0
41
Movsisyan Vahe
ARM
0
42
Muradyan Yeva
ARM
0
43
Patyan Erik
ARM
0
44
Patyan Gabriel
ARM
0
45
Petrosyan Elen
ARM
0
46
Poghosyan Aleks
ARM
0
47
Poghosyan Alik
ARM
0
48
Qaramyan Arno
ARM
0
49
Qishmiryan Milena
ARM
0
50
Sargsyan Eduard
ARM
0
51
Sedrakyan davit
ARM
0
52
Seyranyan Hrachya
ARM
0
53
Shahbazyan Narek
ARM
0
54
Shatveryan Eduard
ARM
0
55
Simyonov Ashot
ARM
0
56
Siroyan Hovhannes
ARM
0
57
Soghomonyan Edgar
ARM
0
58
Sukiasyan Arsen
ARM
0
59
Tughtaryan Anna
ARM
0
60
Ulikhanyan Martun
ARM
0
61
Vardanyan Davit
ARM
0
62
Voskanyan Grigor
ARM
0
63
Yeghian Alen
ARM
0
64
Yeghian Elen
ARM
0
65
Yeghyan Sargis
ARM
0
66
harutyunyan Aghasi
ARM
0
67
Harutyunyan Valeri
ARM
0
68
Misakyan Nare
ARM
0
69
Barseghyan Elen
ARM
0
70
Mkrtchyan Samvel
ARM
0
71
Aboyan Maksim
ARM
0
72
Harutyunyan Hayk
ARM
0
73
Qhardumyan Zinaida
ARM
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Legal details/Terms of use