Logged on: Gast
Servertime 23.04.2024 23:02:51
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY 2
Son yeniləmə22.12.2017 13:59:29, Müəllif/Son yükləmə: Chess Academy of Armenia
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FideID
FED
Rtg
1
Abrahamyan Davit
ARM
0
2
Asaturyan Narek
ARM
0
3
Avetisyan Khachik
ARM
0
4
Baghdasaryan Israyel
ARM
0
5
Bagratyan Lyudvig
ARM
0
6
Boyojyan Narek
ARM
0
7
Darbinyan Davit
ARM
0
8
Demirchyan Hayk
ARM
0
9
Gasparyan Bagrat
ARM
0
10
Gasparyan Manvel
ARM
0
11
Ghazaryan Ararat *
ARM
0
12
Ghukasyan Edgar
ARM
0
13
Grigoryan Grigor
ARM
0
14
Grigoryan Mikayel *
ARM
0
15
Harutyunyan Alex
ARM
0
16
Harutyunyan Edgar
ARM
0
17
Hasratyan Erik
ARM
0
18
Hayrapetyan Frunze
ARM
0
19
Hayrapetyan Vahe
ARM
0
20
Kartashyan Zhora
ARM
0
21
Kbeyan Mher
ARM
0
22
Khachatryan Gagik
ARM
0
23
Khachatryan Suren
ARM
0
24
Kirakosyan Ashot
ARM
0
25
Kirakosyan Levon
ARM
0
26
Knyazyan Henrik *
ARM
0
27
Kocharyan Kochar
ARM
0
28
Margaryan Aram
ARM
0
29
Mirzoyan Narek
ARM
0
30
Musayelyan Hovhannes
ARM
0
31
Nalbandyan Artyom
ARM
0
32
Orlov Maxim *
ARM
0
33
Papoyan Mari
ARM
0
34
Papyan Artyom
ARM
0
35
Pzdikyan Gevorg
ARM
0
36
Safaryan Arman
ARM
0
37
Sargsyan Armen *
ARM
0
38
Sargsyan Davit*
ARM
0
39
Sargsyan Natali
ARM
0
40
Shahbazyan Aren
ARM
0
41
Sharmazanov Hovsep
ARM
0
42
Ter-Grigoryan Ara
ARM
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri