Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 10:58:07
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY 1
Son yeniləmə22.12.2017 12:08:24, Müəllif/Son yükləmə: Chess Academy of Armenia
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FideID
FED
Rtg
1
Aghababyan Tigran
ARM
0
2
Aslikyan Edvard
ARM
0
3
Avetisyan Ruben
ARM
0
4
Baghdasaryan Ara
ARM
0
5
Baroyan Vahagn
ARM
0
6
Barseghyan Anna
ARM
0
7
Bibilyan Grigor
ARM
0
8
Duryan Davit
ARM
0
9
Gevorgyan Gor
ARM
0
10
Gevorgyan Nare
ARM
0
11
Gevorgyan Robert
ARM
0
12
Gharibyan Arman *
ARM
0
13
Ghonjeyan Areg
ARM
0
14
Grigoryan Arsen
ARM
0
15
Grigoryan Sargis *
ARM
0
16
Hakobyan Erik
ARM
0
17
Hovhannisyan Garnik
ARM
0
18
Hovhannisyan Hakob
ARM
0
19
Hovhannisyan Harutyun
ARM
0
20
Kajaryan Alex
ARM
0
21
Karapetyan Aren
ARM
0
22
Keshishyan Natali *
ARM
0
23
Khamoyan Gevorg
ARM
0
24
Kocharyan Vahe
ARM
0
25
Makinyan Davit
ARM
0
26
Manukyan Hrant
ARM
0
27
Manukyan Mane
ARM
0
28
Martikyan Elen
ARM
0
29
Mejlumyan Davit
ARM
0
30
Melkumyan Ruben
ARM
0
31
Mendelyan Lili
ARM
0
32
Muradyan Avet
ARM
0
33
Nahapetyan Rafayel
ARM
0
34
Nahapetyan Tigran *
ARM
0
35
Ohanyan Davit A.
ARM
0
36
Ohanyan Davit N.
ARM
0
37
Ohanyan Razmik *
ARM
0
38
Papyan Artyom
ARM
0
39
Petrosyan Rafayel
ARM
0
40
Petrosyan Vardan
ARM
0
41
Pluzyan Eduard
ARM
0
42
Poghosyan Ararat *
ARM
0
43
Postoyan Davit
ARM
0
44
Samvelyan Davit
ARM
0
45
Samvelyan Lara
ARM
0
46
Saroyan Alexandr
ARM
0
47
Siradeghyan Davit *
ARM
0
48
Tovmasyan Alen
ARM
0
49
Tutunjyan Abraham
ARM
0
50
Valesyan Ruben
ARM
0
51
Verdyan Elen
ARM
0
52
Yergenyan Areg
ARM
0
53
Yergenyan Aren
ARM
0
54
Zazyan Georgi
ARM
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri