Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 10:57:54
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
OPEN TURNAMEN CATUR PELAJAR NASIONAL KADIKBUD CUP I TAHUN 2017 SIDOARJO KELOMPOK SMA PUTRA
Viimeisin päivitys17.12.2017 08:17:34, Creator/Last Upload: EAST JAVA
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
Kerho/Kaupunki
1
ABHINOWO BHRESATWIKO
INA
0
KOTA MOJOKERTO
2
AFNAN ASSIDIQ VIRGNTARA
INA
0
KAB. JOMBANG
3
AHMAD HAFIDZ ASH SHIDIQI
INA
0
KAB. JEMBER
4
ALDITYA AJI PANGESTU
INA
0
KAB. LAMONGAN
5
ALFREDO SATRIAWAN
INA
0
KAB. BOJONEGORO
6
ANDHIKA HANIF
INA
0
KAB. SIDOARJO
7
ANGGA WAHYU BINTANG PERMANA
INA
0
KAB. LAMONGAN
8
ARIF YULIANTO
INA
0
KAB. MADIUN
9
ARYA PANDU DEWANTANA BJ
INA
0
KOTA SURABAYA
10
BAHTIAR FUADI
INA
0
KAB. SIDOARJO
11
BAMBANG ISWANTO
INA
0
KAB. SIDOARJO
12
BINTANG RASYID B.J.
INA
0
KOTA SURABAYA
13
DEVAN ANDIYANI N.K.
INA
0
KOTA PROBOLINGGO
14
DHARUL ALVIN SETIA B.
INA
0
KAB. MOJOKERTO
15
DWI RAFIANTO AKBAR
INA
0
KAB. SIDOARJO
16
FAJAR BAGUS KELANA
INA
0
KAB. SIDOARJO
17
FARHAN YUKO
INA
0
KOTA SURABAYA
18
GEMBONG WAHYU M.
INA
0
KAB. MOJOKERTO
19
HAFIDZ AL GHIFARI S.
INA
0
KAB. MOJOKERTO
20
JURHEZA ADIWINDRA AKBAR
INA
0
KAB. SIDOARJO
21
LEO ADITYA PRADANA
INA
0
KAB. SIDOARJO
22
M. FANI MAULANA
INA
0
KAB. LUMAJANG
23
M. ISA AL FIKRI
INA
0
KAB. SIDOARJO
24
M. KHOIRUL UMAM
INA
0
KAB. LAMONGAN
25
M. NIDHOMUL HAQ
INA
0
KAB. JEMBER
26
M. RAFI ATTARIQ
INA
0
KAB. SIDOARJO
27
M. RIZKY RYAN HIDAYAD
INA
0
KAB. JEMBER
28
MASNAUFAL ZUFARRINO DE RORNA
INA
0
KAB. SIDOARJO
29
MOCHAMMAD ALFAN ARDIANSYAH
INA
0
KAB. SIDOARJO
30
MOCHAMMAD RIZKY SYAHRULLAH BARCA
INA
0
KAB. SIDOARJO
31
MOCHAMMAD YUSRIL DARMAWAN
INA
0
KAB. SIDOARJO
32
MUHAMAD KHAMIM
INA
0
KAB. JOMBANG
33
MUHAMMAD NURUL HUDA
INA
0
KOTA PROBOLINGGO
34
MUHAMMAD SAKA TAULADANI
INA
0
KAB. SIDOARJO
35
NUR SAMSI
INA
0
KAB. BANGKALAN
36
PRANATA REVALDO S.M.
INA
0
KOTA SURABAYA
37
RAFLIDITO LAZUARDI
INA
0
KOTA SURABAYA
38
RIFKY ALFANDIANSYAH
INA
0
KAB. SIDOARJO
39
SAMSUL MAKRIF
INA
0
KAB. JOMBANG
40
SINGGIH SATRIA LESMANA
INA
0
KAB. SIDOARJO
41
STEVANUS ADYAN MARDHIKAPUTRA
INA
0
KAB. SIDOARJO
42
THORIQ AQIL
INA
0
KAB. SIDOARJO
43
ZEFANYA ADITYA SABAT EKANUGRAHA
INA
0
KOTA SURABAYA
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Yhteystiedot