Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 23:23:01
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
5è TORNEIG D'ESCACS DE NADAL - Grup 1
Zadnja izmjena16.12.2017 12:48:36, Creator/Last Upload: Xavier Valios Blanco
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FED
Klub/Grad
1
Aiguadé Berenguer Marc
Claver
2
Alabart Obradors Pau
Lestonnac
3
Balaban Alexandru
Parc del Saladar
4
Bertran Yu Ian
Maristes Monterrat
5
Bonet Batalla Pol
Ciutat Jardí
6
Bonet Peralta Anahí
Arabell
7
Brenuy Mayoral Otger
Sagrada Familia
8
Brescó Xavier
Els Planells
9
Buixadera Puigredon Oriol
Sagrada Familia
10
Campa Alimbeu Eric
Maristes
11
Cases Alberto Oriol
Parc de l'aigua
12
Catlla Perez Izan
Sagrada Familia
13
Chen Ni Hui
Sagrada Familia
14
Cirera Lumbierres Oriol
Sant Jordi
15
Domènech Planes Roger
Maristes Monterrat
16
Enyi Jin
Sagrada Familia
17
Esquius Bosh Sergi
Sagrada Familia
18
Fornons Pau
Els Planells
19
Garcia de la Moga Mateo
Maristes Monterrat
20
Guardia Gonzalez Marc
Els Planells
21
Guieris Esteve Adrià
Maristes Monterrat
22
Haro Charles Agnés
Arabell
23
Ibáñez Rica Carles
Joaquim Palacin
24
Jin Yi
Sagrada Familia
25
Kostadinov Kristian
Països Catalans
26
Lluch Guillem
Els Planells
27
Lupiañez Élez Victor
Països Catalans
28
López Borrego David
Claver
29
Martine Sabaté Jaume
Sagrada Familia
30
Martinez Villafanya Oliver
Ciutat Jardi
31
Mercado Solé Sergi
Sagrada Familia
32
Montoya Alarcon Oriol
Espiga
33
Oro Justo Àlex
Alba
34
Piera Farré Biel
Joaquim Palacín
35
Puig Font Jofre
La Creu
36
Puyal Agullana Arnau
CE Balaguer
37
Pérez Arcal Lluc
Espiga
38
Pérez Pascual Pau
Sagrada Familia
39
Rodriguez Charro Iker
Països Catalans
40
Salla Freixes Martina
Sagrada Familia
41
Sanchez Pey Biel
Sagrada Familia
42
Sardà i Canelles Martí
Riu Segre
43
Sesma Cosialls Dídac
Pràctiques 2
44
Sisteré Rodrigo Emma
Països Catalans
45
Sisteré Rodrigo Teo
Països Catalans
46
Soriano Montes David
Sagrada Familia
47
Soriano Montes Eva
Sagrada Familia
48
Torrell Castelló Eric
Sagrada Familia
49
del Olmo Rius Martí
Lestonnac
50
Leon Lia
Pardinyes
51
Herreruela Luis
Pardinyes
52
Morin Zapater Daniel
Adejo
53
Jie Guo Cheng
Sagrada Familia
54
Onogea Stefan
Sagrada Familia
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
masthead