Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 00:25:40
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
IV.ročník FIDE OPEN BARDEJOV
Poslední aktualizace04.03.2018 17:22:16, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
ID
FideID
FED
Rtg
Spol. země
Typ
Skup.
Klub/Místo
1
Volcko Richard
0
14935724
SVK
2050
U18
BŠK-Bardejov
2
Nikel Rastislav
0
14904861
SVK
2033
ŠK Levice
3
Kuciel Wladyslaw
0
1114514
POL
1945
S50
4
Panko Eduard st.
0
14916460
SVK
1942
S50
ŠK Stropkov+Svidník
5
Panko Eduard ml.
0
14940779
SVK
1941
U16
ŠK Stropkov+Svidník
6
Nandrazi Dominik
0
14934086
SVK
1909
PŠK Tatran Dason ISM Prešov
7
Ihnat Marek
0
14944324
SVK
1893
U18
ŠK Zemplín Michalovce
8
Belus Benjamin
0
14915405
SVK
1886
MŠK KdV Kežmarok
9
Jencopala Alexander
0
73606260
SVK
1867
U14
BŠK-Bardejov
10
Bidlen Anton
0
14911256
SVK
1857
S65
Šachy Reinter
11
Kardis Benjamin
0
14939568
SVK
1856
U16
TJ Slávia PU Prešov
12
Cehelsky Cyril
0
14908182
SVK
1850
S65
Šachy Reinter
13
Lihosith Peter
0
14909472
SVK
1848
S50
BŠK-Bardejov
14
Antal Jakub
0
14947994
SVK
1834
U16
TJ Slávia Košice
15
Kaminsky Ladislav
0
14916002
SVK
1795
S50
Šachový klub Sabinov
16
Barancik Michal
0
14900980
SVK
1792
S65
Šachy Reinter
17
Furman Slavomir
0
14918951
SVK
1787
BŠK-Bardejov
18
Pollak Rudolf
0
14905108
SVK
1770
S50
BŠK-Bardejov
19
Nandrazi Artur
0
14918552
SVK
1747
S50
TJ Slávia PU Prešov
20
Lihosith Tomas
0
14916240
SVK
1746
BŠK-Bardejov
21
Zigo Pavol
0
14920107
SVK
1737
S50
TJ Slávia Košice
22
Furtak Joanna
0
21804842
POL
1683
U16
23
Elias David
9271
14960141
SVK
1658
U10
Sachovy Klub Sabinov
24
Pietrzak Tomasz
0
1194690
POL
1644
U14
25
Slivka Vasil
0
14944065
SVK
1638
S50
TJ Sokol Ľubotice
26
Ondik Jan
0
14916428
SVK
1633
S50
BŠK-Bardejov
27
Kluka Vojtech
0
14911809
SVK
1603
S65
TJ Slávia Košice
28
Andras Anton
0
14936526
SVK
1585
S50
TJ Slávia Košice
29
Dragula Miroslav
0
14918196
SVK
1517
S50
TJ Slávia PU Prešov
30
Vargosko Juraj
0
14951657
SVK
1463
U10
Slavia PU Prešov
31
Ihnat Marek
0
14944308
SVK
1462
ŠK Zemplín Michalovce
32
Mroz Lena
0
21830916
POL
1437
U12
33
Arpas Karol
0
14954800
SVK
1393
S50
BŠK-Bardejov
34
Tokarcik Patrik
0
73611778
SVK
1366
U12
BŠK-Bardejov
35
Furman Maximilian Jan
0
14949180
SVK
1349
U14
BŠK-Bardejov
36
Tokarcikova Diana
0
14949199
SVK
1287
U14
BŠK-Bardejov
37
Koška Jiri
0
73620874
SVK
1223
U12
ŠK BLS Bardejov
38
Tokarcik Jan
8739
14955024
SVK
1215
U10
BŠK-Bardejov
39
Strapec Lukas
9229
14959712
SVK
1205
U08
Sk Junior Cvc Banska Bystrica
40
Vargosko Jan
7283
14951886
SVK
1176
Tj Slavia Pu Presov
41
Babjarcik Tobias
0
14949466
SVK
1149
U12
Šachy Reinter
42
Ulicny Martin
0
14958538
SVK
1130
BŠK-Bardejov
43
Babjarcik Ondrej
0
14955873
SVK
1102
Šachy Reinter
44
Durovka Marek
9232
14959542
SVK
1013
U08
Sk Junior Cvc Banska Bystrica
45
Angelovic Adrián
0
14962357
SVK
1000
U16
BŠK-Bardejov
46
Jura Michal
0
73620882
SVK
1000
U10
ŠK BSL Bradejov
47
Kapec Kristián
0
73621579
SVK
1000
U14
ŠK BLS Bardejov
48
Reviľak Marián
0
SVK
1000
49
Roman Filip
0
73621676
SVK
1000
U16
ŠK BLS Bardejov
50
Roman Jakub
0
73621668
SVK
1000
U8
ŠK BLS Bardejov
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž