Přebor Prahy 2017-2018 - III. třída - skupina 34 Poslední aktualizace29.03.2018 20:40:47, Creator: Czech Republic licence 49,Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Výběr turnaje | Přebor, I.-sk.11, I.-sk.12, II.-sk.21, II.-sk.22, III.-sk.31, III.-sk.32, III.-sk.33, III.-sk.34 |
Výběr parametru | zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři |
Seznamy | Křížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Los družstev pro všechna kola, Herní plán |
| Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups |
Excel a tisk | Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF, QR-Codes |
Nejlepší hráči: podle procentMinimální požadovaný počet partií: 60%
Board 1 |
Poř. | | Jméno | Rtg | Družstvo | % | Body | Rp | Partie |
1 | | Hruška Jan | 2068 | Sokol Nebušice | 75,0 | 4,5 | 2113 | 6 |
2 | | Lhotský Michal | 2104 | TJ Pankrác G | 75,0 | 4,5 | 2093 | 6 |
3 | | Hackel Luděk | 1942 | ŠK DP Praha F | 71,4 | 5 | 2014 | 7 |
4 | | Rut Vojtěch | 2140 | ŠK Sokol Vyšehrad I | 64,3 | 4,5 | 1993 | 7 |
5 | | Ťoupal Josef | 1831 | ŠO Praga Praha D | 50,0 | 3,5 | 1847 | 7 |
6 | | Píša Ivo | 1767 | SK Lokomotiva Radlice D | 50,0 | 3 | 1826 | 6 |
7 | | Vít Zdeněk | 1771 | Sokol Praha Vršovice F | 31,3 | 2,5 | 1799 | 8 |
8 | | Štros Milan | 1817 | SNAD Kbely | 7,1 | 0,5 | 1453 | 7 |
Board 2 |
Poř. | | Jméno | Rtg | Družstvo | % | Body | Rp | Partie |
1 | | Kučera Tomáš | 1932 | ŠK DP Praha F | 87,5 | 7 | 2030 | 8 |
2 | | Hýbl Vladislav | 1808 | Sokol Praha Vršovice F | 66,7 | 4 | 1934 | 6 |
3 | | Matys Jakub | 1792 | ŠK Sokol Vyšehrad I | 57,1 | 4 | 1853 | 7 |
4 | | Hlavina Matouš | 1685 | Sokol Nebušice | 57,1 | 4 | 1829 | 7 |
5 | | Havrlík Pavel | 1854 | ŠO Praga Praha D | 56,3 | 4,5 | 1881 | 8 |
6 | | Jankovský Zbyněk | 1679 | SNAD Kbely | 35,7 | 2,5 | 1656 | 7 |
7 | | Fencl František | 1962 | TJ Pankrác G | 33,3 | 2 | 1724 | 6 |
8 | | Votruba Ladislav | 1722 | TJ Pankrác G | 25,0 | 2 | 1572 | 8 |
9 | | Novák Josef | 1727 | SK Lokomotiva Radlice D | 14,3 | 1 | 1520 | 7 |
Board 3 |
Poř. | | Jméno | Rtg | Družstvo | % | Body | Rp | Partie |
1 | | Svoboda Jaroslav | 1704 | GROP F | 81,3 | 6,5 | 1947 | 8 |
2 | | Crawley Gregory | 1771 | Unichess G | 71,4 | 5 | 1928 | 7 |
3 | | Kadlec Adam | 1888 | ŠK Sokol Vyšehrad I | 66,7 | 4 | 1851 | 6 |
4 | | Porteš Pavel | 1754 | Sokol Nebušice | 66,7 | 4 | 1785 | 6 |
5 | | Zimovčák Zdeněk | 1644 | TJ Pankrác G | 64,3 | 4,5 | 1756 | 7 |
6 | | Šrámek Jiří | 1841 | ŠO Praga Praha D | 57,1 | 4 | 1685 | 7 |
7 | | Veselý Jiří | 1872 | ŠK DP Praha F | 55,6 | 5 | 1753 | 9 |
8 | | Vejvoda Robert | 1284 | SNAD Kbely | 43,8 | 3,5 | 1686 | 8 |
9 | | Tolar Jan | 1651 | Sokol Praha Vršovice F | 33,3 | 3 | 1590 | 9 |
10 | | Sedláčková Janka | 1613 | Sokol Nebušice | 14,3 | 1 | 1381 | 7 |
Board 4 |
Poř. | | Jméno | Rtg | Družstvo | % | Body | Rp | Partie |
1 | | Bečvář Pavel | 1715 | ŠO Praga Praha D | 62,5 | 5 | 1758 | 8 |
2 | | Baďouček Otakar | 1668 | Sokol Nebušice | 62,5 | 5 | 1705 | 8 |
3 | | Mykiska Vojtěch | 1639 | ŠK Sokol Vyšehrad I | 50,0 | 4 | 1623 | 8 |
4 | | Horný Vojtěch | 1543 | TJ Pankrác G | 50,0 | 4 | 1613 | 8 |
5 | | Daňhel Jaroslav | 1899 | ŠK DP Praha F | 50,0 | 4 | 1577 | 8 |
6 | | Šafář Miroslav | 1682 | Sokol Praha Vršovice F | 44,4 | 4 | 1569 | 9 |
7 | | Strejc Antonín | 1685 | Sokol Praha Vršovice F | 42,9 | 3 | 1561 | 7 |
8 | | Svoboda Vratislav | 1553 | GROP F | 28,6 | 2 | 1457 | 7 |
9 | | Krč Štefan | 1657 | Unichess G | 28,6 | 2 | 1437 | 7 |
10 | | Vojta Ladislav | 1413 | SK Lokomotiva Radlice D | 25,0 | 2 | 1450 | 8 |
11 | | Brodská Dagmar | 1000 | SK Lokomotiva Radlice D | 8,3 | 0,5 | 1150 | 6 |
Board 5 |
Poř. | | Jméno | Rtg | Družstvo | % | Body | Rp | Partie |
1 | | Vaněk Jiří | 1510 | ŠK Sokol Vyšehrad I | 100,0 | 8 | 2311 | 8 |
2 | | Plate Marion Helga | 1538 | Sokol Nebušice | 85,7 | 6 | 1915 | 7 |
3 | | Bartoň Milan | 1826 | ŠO Praga Praha D | 78,6 | 5,5 | 1783 | 7 |
4 | | Růžička Filip | 1544 | ŠK DP Praha F | 72,2 | 6,5 | 1607 | 9 |
5 | | Kormoutová Adéla | 1587 | Unichess G | 66,7 | 4 | 1619 | 6 |
6 | | Bíkl Radek | 1340 | SK Lokomotiva Radlice D | 58,3 | 3,5 | 1540 | 6 |
7 | | Zeman Jiří | 1637 | Sokol Praha Vršovice F | 50,0 | 3 | 1597 | 6 |
8 | | Kolář Roman | 1000 | SNAD Kbely | 31,3 | 2,5 | 1486 | 8 |
9 | | Páťal Luboš | 1631 | TJ Pankrác G | 28,6 | 2 | 1494 | 7 |
10 | | Vokůrka František | 1579 | GROP F | 16,7 | 1 | 1230 | 6 |
11 | | Řezanka František | 1723 | ŠO Praga Praha D | 12,5 | 1 | 1126 | 8 |
Board 6 |
Poř. | | Jméno | Rtg | Družstvo | % | Body | Rp | Partie |
1 | | Skřivánek Roman | 1572 | Unichess G | 71,4 | 5 | 1660 | 7 |
2 | | Blahut Aleš | 1601 | ŠK DP Praha F | 62,5 | 5 | 1609 | 8 |
3 | | Brabec Jaroslav | 1633 | Sokol Praha Vršovice F | 50,0 | 3,5 | 1467 | 7 |
4 | | Hlavina Jan | 1448 | Sokol Nebušice | 50,0 | 3 | 1577 | 6 |
5 | | Encinas Michelle Diane | 1536 | ŠK Sokol Vyšehrad I | 43,8 | 3,5 | 1398 | 8 |
6 | | Chaloupka Josef | 1685 | ŠO Praga Praha D | 43,8 | 3,5 | 1376 | 8 |
7 | | Kuzin Jiří | 1441 | SK Lokomotiva Radlice D | 38,9 | 3,5 | 1434 | 9 |
8 | | Talián Milan | 1172 | GROP F | 33,3 | 2 | 1391 | 6 |
9 | | Platz Eduard | 1487 | Sokol Nebušice | 28,6 | 2 | 1311 | 7 |
Board 7 |
Poř. | | Jméno | Rtg | Družstvo | % | Body | Rp | Partie |
1 | | Urbanec Richard | 1605 | ŠK DP Praha F | 78,6 | 5,5 | 1527 | 7 |
2 | | Postránecká Zuzana | 1499 | ŠK Sokol Vyšehrad I | 64,3 | 4,5 | 1651 | 7 |
3 | | Galandák Daniel | 1610 | Sokol Praha Vršovice F | 57,1 | 4 | 1467 | 7 |
4 | | Baštýř Pavel | 1479 | TJ Pankrác G | 42,9 | 3 | 1405 | 7 |
5 | | Hruška Adam | 1356 | Sokol Nebušice | 35,7 | 2,5 | 1524 | 7 |
6 | | Brojír Oldřich | 1253 | SNAD Kbely | 35,7 | 2,5 | 1367 | 7 |
7 | | Kůs Pavel | 1275 | SK Lokomotiva Radlice D | 16,7 | 1 | 1195 | 6 |
Board 8 |
Poř. | | Jméno | Rtg | Družstvo | % | Body | Rp | Partie |
1 | | Kružíková Anežka | 1117 | GROP F | 25,0 | 1,5 | 1262 | 6 |
|
|
|
|