Logged on: Gast
Servertime 23.04.2024 08:24:43
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
ホーム
データベース
AUT選手権
写真集
FAQ
エントリー
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
注:グーグルなどのスキャンによるサーバーの負担をを軽減するために、終了後7日以上経過した大会の表示はこのボタンをクリック
大会詳細表示
Өсвөрийн шатарчдын нийслэлийн ашалгаруулах тэмцээн 2018 11-12 насны хөвгүүд
最終更新日14.01.2018 07:22:02, Creator/Last Upload: Mongolian Chess Federation
Search for player
検索
スタート順位リスト
番号
Name
FideID
国名
Elo
クラブ/場所
1
Амилал Мөнхдалай
MGL
2057
2
Тэмүүжин Хэрлэн
MGL
1985
Хан-Алтай
3
Ангар Золжаргал
MGL
1971
Каисса
4
Эрхэс Баяртнар
MGL
1958
Шатрын Төв клуб
5
Очирбат Л
MGL
1938
ЧД Цэцэн нүүдэл
6
Анар Баттулга
MGL
1776
Дагшаахүү
7
Төгсбаясгалан Баянмөнх
MGL
1752
Дагшаахүү
8
Баян-Очир Тулгабат
MGL
1739
Хос мастер
9
Мөнхмандах Дүүбаяр
MGL
1724
Шатрын Төв Клуб
10
Эрхэмбаяр Чулуунтуул
MGL
1705
БНД Төр Монгол
11
Буяннэмэх Лүүдорж
MGL
1674
Ирээдүй ЦС
12
Маргад Энхзаяа
MGL
1670
Каисса
13
Дашням Базарваань
MGL
1660
Гобичесс
14
Доржпалам Дамдинсүрэн
MGL
1660
Шинэ-Эхлэл
15
Батбаяр Ариунбат
MGL
1658
Зууны шатар
16
Диваа Шаравдорж
MGL
1656
Хос мастер
17
Баттамир Энхболд
MGL
1598
Хан-Алтай
18
Төртулга Будхүү
MGL
1596
МХО
19
Төгөлдөр Батбилгүүн
MGL
1592
Багш клуб
20
Түвшинбилэг Болдбаатар
MGL
1553
Гобичесс
21
Батсайхан Банзрагч
MGL
1495
Хос мастер
22
Наранпунцаг Батгэрэл
MGL
1462
Мончесс
23
Баасансандан Гантулга
MGL
1461
Гобичесс
24
Болд Мөнхбат
MGL
1444
Шатар 64
25
Соёмбо Цогтсайхан
MGL
1375
Гэгээ
26
Хишигдорж Мөнхжаргал
MGL
1373
Хос мастер
27
Тэмүүлэн Сайханбаяр
MGL
1366
Хос мастер
28
Дэлгэрсайхан Мөнхдэлгэр
MGL
1363
БНД Төр Монгол
29
Түшиг Баатархүү
MGL
1325
1-р сургууль
30
Ёндонжамц Ням-Осор
MGL
0
Шаг дуг цод
31
Амар Б
MGL
0
ЧД Цэцэн нүүдэл
32
Ананд Бум-Эрдэнэ
MGL
0
Их мастер
33
Анар Бат-Очир
MGL
0
БНД Төр Монгол
34
Анхбаяр Энхбаяр
MGL
0
Оюун шатрын клуб
35
Ачлуун Жаргалсайхан
MGL
0
36
Бат-Амгалан Майдар
MGL
0
Цагаан бэрс
37
Батбаяр Б
MGL
0
Хан бэрс
38
Батжаргал Амарбаясгалан
MGL
0
11-р сургууль
39
Батцолмон Баттогтох
MGL
0
Зууны шатар
40
Болдбаатар Эрдэнэбилэг
MGL
0
Шинэ монгол
41
Буян-Арвижих Эрхэмбаяр
MGL
1354
ЧД Цэцэн нүүдэл
42
Галсайхан Ганхуяг
MGL
0
Мөнгөн морь
43
Ирмүүн Чинбат
MGL
0
Эрхэт Эрдэм сур
44
Мягмардорж Санжаасүрэн
MGL
0
Цагаан бэрс
45
Мөнх-Ивээл Ванчиндорж
MGL
0
Хос мастер
46
Мөнх-Оргил Эрдэнэ
MGL
0
Мөнгөн морь
47
Мөнхбадар Багахүү
MGL
0
Эрхэмт эрдэм
48
Мөнхбилгүүн Соронзонболд
MGL
0
47-р сур
49
Мөнхтулга Жаргалсайхан
MGL
0
Бэрс гарах хүү
50
Одгэрэл Батдэлгэр
MGL
0
Багш клуб
51
Очир-Эрдэнэ Чинзориг
MGL
0
Оюун шатрын клуб
52
Тэмүүлэн Баттулга
MGL
0
Их засаг
53
Тэмүүлэн Соёл
MGL
0
Шинэ монгол
54
Тэргэл Баасанбямба
MGL
0
Дагшаахүү
55
Түшиг Раднаабазар
MGL
0
ЧД Цэцэн нүүдэл
56
Ханбилэг Энхболд
MGL
0
ХЗСО
57
Хүсэлтөгөлдөр Нарангарав
MGL
0
12-р сургууль
58
Энхбилэг Дугарсүрэн
MGL
0
Шинэ монгол
59
Энхболд Мөнхбаатар
MGL
0
Хос мастер
60
Өсөхбаяр Шижирбат
MGL
0
Оюун шатрын клуб
チェス大会結果サーバー
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
サイトポリシー