Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 23:41:24
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Jihočeský šach. svaz, 2. divize, skupina o postup
Poslední aktualizace07.04.2018 20:57:10, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 41
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FideID
RtgFIDE
RtgN
Družstvo
Šach.
1
FM
Novotný Michal
310980
2308
2276
VŠTE České Budějovice B
1
2
Spal Milan
305685
2174
2159
ČZ Strakonice C
1
3
Šlapák Zdeněk
14900947
2090
0
ČZ Strakonice C
2
4
Nejdl Eduard
312886
2052
2067
QCC České Budějovice C
1
5
Rosenzweig Vladimír
319546
2046
2030
Sokol Tábor C
1
6
Žilavý Jan
350141
2030
2031
Sokol Tábor C
2
7
Janovský Martin
322687
2019
1973
Spartak Soběslav
1
8
Rolinek Dominik
384569
1996
1956
VŠTE České Budějovice B
3
9
Hess Pavel
336580
1983
1957
QCC České Budějovice C
3
10
Nagy Ladislav
374300
1971
1946
QCC České Budějovice C
2
11
Odehnal Jaroslav
325694
1968
1954
Šachklub Tábor
3
12
Bartoš Alois
309150
1965
1926
Sokol Tábor C
6
13
Novák Martin
364096
1965
1941
VŠTE České Budějovice B
2
14
Říha Martin
331805
1947
1899
SK Sezimovo Ústí
3
15
Vlach Martin
342548
1939
1918
SK Sezimovo Ústí
1
16
Blatský Libor
341690
1932
1960
ČZ Strakonice C
6
17
Šimeček Josef
333425
1932
1932
Šachklub Tábor
1
18
Hašek Václav
310271
1922
1916
Sokol Tábor C
3
19
Pavlanin Zdeněk
342190
1920
1939
Spartak Kaplice
2
20
Lenc Bohumil
329304
1917
1904
Spartak Soběslav
3
21
Muzikář Jan
315133
1916
1933
Spartak Kaplice
1
22
Krbúšik Marián
329258
1886
1889
SK Sezimovo Ústí
2
23
Kaňka Matěj
382361
1881
1820
QCC České Budějovice C
6
24
Steinbauer Filip
367354
1879
1839
VŠTE České Budějovice B
5
25
Havlůj Zdeněk
322555
1877
1905
Sokol Tábor C
4
26
Vykoukal František
342564
1875
1861
Spartak Kaplice
9
27
Otradovec Luboš
346527
1872
1856
Sokol Tábor C
7
28
Šourek Martin
348791
1865
1880
Šachklub Tábor
4
29
Lauko Marián
333301
1853
1851
Spartak Kaplice
3
30
Krch Lukáš
337196
1852
1865
Sokol Tábor C
5
31
Rolinek František
384577
1848
1870
VŠTE České Budějovice B
4
32
Rybín Jan
364215
1847
1782
Šachklub Tábor
6
33
Havlíček Jiří
356590
1845
1894
QCC České Budějovice C
4
34
Mošnička Jan
329398
1844
1797
SK Sezimovo Ústí
5
35
Šlajs Vlastimil
310115
1842
1856
Spartak Soběslav
2
36
Janeba Petr
341924
1841
1817
ČZ Strakonice C
3
37
Placer Sebastian
399256
1835
1825
QCC České Budějovice C
5
38
Soucha Štěpán
342360
1835
1784
ČZ Strakonice C
4
39
Němec Roman
342149
1825
1783
ČZ Strakonice C
10
40
Hák David
377007
1824
1889
Šachklub Tábor
2
41
David Karel
341754
1820
1854
SK Sezimovo Ústí
4
42
Šafránek Václav
376507
1812
1813
Spartak Kaplice
4
43
Hnilo Petr
23700076
1795
1726
ČZ Strakonice C
9
44
Vacek Josef
350125
1792
1847
Sokol Tábor C
10
45
Budil Miloslav
348457
1790
1849
Sokol Tábor C
9
46
Petkov Andon
337854
1790
1790
Spartak Soběslav
7
47
Hryzbil František
348520
0
1767
ČZ Strakonice C
11
48
Štěch Pavel
367346
1766
1786
QCC České Budějovice C
7
49
Veselý Roman
342530
1765
1818
ČZ Strakonice C
5
50
Korčák Arnošt
23700130
1757
1785
Spartak Kaplice
5
51
Novák Lukáš
333344
1747
1778
Sokol Tábor C
8
52
Mrňa Milan
373915
1745
1820
Spartak Soběslav
4
53
Šedivý Karel
359653
1741
1725
Spartak Soběslav
6
54
Kohout Jan
334944
1729
1764
Spartak Kaplice
6
55
Vondrášek František
373931
1728
1695
Spartak Soběslav
8
56
Nagy Ladislav
23713658
1726
1714
QCC České Budějovice C
10
57
Doležalová Lada
350001
1722
1735
Šachklub Tábor
7
58
Kovář Jiří
373893
1722
1735
Spartak Soběslav
5
59
Žáček Jiří
342572
1719
1755
ČZ Strakonice C
7
60
Procházka Pavel
337978
1711
1658
Sokol Tábor C
12
61
Fučíková Leona
329436
0
1708
Šachklub Tábor
9
62
Vavroušek Petr
323357
1700
1689
Sokol Tábor C
11
63
Frčka Bohumír
345911
1685
1602
Spartak Kaplice
13
64
Brožek Miloslav
395943
0
1681
Spartak Soběslav
9
65
Janošťák Jiří
23700106
1674
1729
Spartak Kaplice
7
66
Podlešák Pavel
329495
1672
1562
Spartak Soběslav
11
67
Lefler Václav
368865
1661
1702
Spartak Kaplice
10
68
Olšan Ivan
23700238
1660
1651
Spartak Kaplice
11
69
Tůmová Anna
367397
1660
1646
Šachklub Tábor
5
70
Kadlecová Andrea
367281
0
1659
Šachklub Tábor
10
71
Sedláček Josef
23705051
0
1656
Sokol Tábor C
17
72
Metelec Arnošt
363669
1641
1627
Sokol Tábor C
13
73
Severa Jiří
338320
1633
1558
Sokol Tábor C
14
74
Švec Vítězslav
373923
1632
1613
ČZ Strakonice C
8
75
Pavlíček Adam
364118
1629
1632
QCC České Budějovice C
9
76
Dundálek Jozef
360929
1612
1607
SK Sezimovo Ústí
9
77
Nováková Blanka
23700220
1612
1669
QCC České Budějovice C
8
78
Petr Josef
329479
1612
1643
SK Sezimovo Ústí
6
79
Šťastná Martina
385123
1577
1549
VŠTE České Budějovice B
9
80
Hostaša Petr
359637
1575
1518
SK Sezimovo Ústí
8
81
Šustr Dominik
364274
1574
1566
Šachklub Tábor
8
82
Herynek Petr
23704284
1572
1655
Spartak Soběslav
10
83
Bauer Vojtěch
374237
1569
1556
VŠTE České Budějovice B
7
84
Šimůnek Jakub Šimon
23709464
1568
1513
VŠTE České Budějovice B
10
85
Měřínský Václav
390062
1562
1539
Šachklub Tábor
11
86
Novák Rudolf
333352
1555
1534
SK Sezimovo Ústí
7
87
Bauer Václav
374229
1552
1612
VŠTE České Budějovice B
6
88
Šindelka Vladimír
344966
1534
1483
QCC České Budějovice C
15
89
Malířský Josef
363642
0
1533
SK Sezimovo Ústí
11
90
Rychlík Luboš
381934
0
1532
Spartak Soběslav
12
91
Rolinková Lucie
384585
1530
1518
VŠTE České Budějovice B
8
92
Mikulič Bohumil
368881
0
1528
Spartak Kaplice
15
93
Ducho Pavel
341789
1524
1547
SK Sezimovo Ústí
10
94
Medek Rudolf
333336
0
1496
SK Sezimovo Ústí
12
95
Šustr Martin
367370
1495
1465
Šachklub Tábor
14
96
Novotný Vladimír
363677
0
1494
Sokol Tábor C
16
97
Kašpar Jaroslav
368849
1491
1712
Spartak Kaplice
8
98
Kypta Ladislav
23700165
0
1480
Spartak Kaplice
14
99
Michera Luděk
23700190
0
1453
Spartak Kaplice
16
100
Vaněk František
333450
1451
1480
Sokol Tábor C
15
101
Nevoral Petr
23704985
0
1448
SK Sezimovo Ústí
14
102
Steinbauer Sebastián
399272
1417
1369
Šachklub Tábor
13
103
Pejša Jaroslav
395854
0
1393
Spartak Soběslav
13
104
Motalík Jan
364070
1375
1497
SK Sezimovo Ústí
13
105
Komenda Václav
23700122
0
1362
Spartak Kaplice
17
106
Chval Zdeněk
23717734
1360
1311
QCC České Budějovice C
17
107
Janeček Tadeáš
391387
1334
1337
VŠTE České Budějovice B
11
108
Jelínek Lubomír
373877
1332
1419
ČZ Strakonice C
12
109
Žilavá Anežka
396559
1306
1352
Šachklub Tábor
15
110
Švanda Petr
364282
1295
1318
Šachklub Tábor
16
111
Růta Vít
382442
1286
1363
Šachklub Tábor
12
112
Malimánek Marek
396508
1282
1340
Šachklub Tábor
17
113
Sezemský Josef
23717211
1280
1280
Spartak Kaplice
19
114
Černík Rudolf
393096
0
1268
VŠTE České Budějovice B
13
115
Růžičková Aneta
390127
1252
1084
Šachklub Tábor
19
116
Jonáš Vlastimil
395951
0
1248
Spartak Soběslav
14
117
Veverková Dorota
399299
1245
1086
Sokol Tábor C
18
118
Švejda Karel
23709472
1239
1353
QCC České Budějovice C
12
119
Nagyová Daniela
390070
1238
1329
QCC České Budějovice C
11
120
Bárta David
391360
1176
1380
QCC České Budějovice C
13
121
Čermáková Laura
23709375
0
1172
QCC České Budějovice C
16
122
Matis Jan
23717190
0
1149
Spartak Kaplice
18
123
Rolinková Adéla
396800
1129
1273
VŠTE České Budějovice B
12
124
Přibyl Jiří
390119
1126
1232
Šachklub Tábor
18
125
Slabý Martin
23713593
0
1109
Spartak Soběslav
15
126
Havelková Beáta
23709405
1100
1338
QCC České Budějovice C
14
127
Pavlík Vojtěch
23717203
0
1074
Spartak Kaplice
20
128
Mošnička Michal
23704969
0
1073
SK Sezimovo Ústí
15
129
Havelka Stanislav
23713615
0
1000
QCC České Budějovice C
20
130
Kratochvíl Miloš
23719664
0
1000
Sokol Tábor C
19
131
Mošničková Lucie
23704977
0
1000
SK Sezimovo Ústí
16
132
Rajt Martin
23704330
0
1000
Spartak Soběslav
16
133
Smola David
23721367
0
1000
QCC České Budějovice C
18
134
Smola Jan
23721375
0
1000
QCC České Budějovice C
19
135
Vimmer Petr
23721383
0
1000
Spartak Kaplice
12
136
Volf Jiří
23719680
0
1000
Sokol Tábor C
20
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
tiráž