Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 10:28:21
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
XXXVII Torneo de Ajedrez Escolar La Salle Alevin
Zadnja izmjena17.02.2018 18:46:28, Creator/Last Upload: FEDERACIÓN ARAGONESA DE AJEDREZ (65)
Search for player
Pretraži
Parovi/Rezultati
6. Kolo na 2018/02/17 kod 16:00
Bo.
Br.
Ime
Pts.
Rezultat
Pts.
Ime
Br.
1
6
Lorente Melcon Nicolas
5
0 - 1
4½
Gimenez Sanchez Leo
3
2
9
Hernandez Bolea Jorge
4
0 - 1
4
Moreno Gracia Guillermo
1
3
10
Marzo Serrano Ivan
4
0 - 1
4
Garcia Acin Pablo
2
4
41
Gonzalvo Bueno Jorge
4
0 - 1
4
Galstyan David
5
5
7
Cid Del Moral Pablo
4
0 - 1
4
Garicano Jaen Pablo
18
6
4
Ignacio Lopez Anahi
3½
1 - 0
3½
Laorden Sanchez David
59
7
8
Ferrer Armale Alejandro
3½
0 - 1
3½
Hernandez Villalba Raquel
12
8
34
Blasco Salo Lizer
3
0 - 1
3
Kerekes Norbert
15
9
35
Celemendiz Celemendiz Jorge
3
0 - 1
3
Salvador Gonzalo Unax
19
10
20
Aguilar Bobadilla Africa
3
1 - 0
3
Landeta Arrieta Esther
44
11
53
Pereire Cavalheiro Lucas
3
0 - 1
3
Chabarri Moreno Alejandro
21
12
57
Torrijos Heredia Pablo
3
0 - 1
3
Gracia Dos Santos De Assis Gabr
24
13
25
Gracia Plou Sofia
3
1 - 0
3
Lopez Trullen Mario
58
14
26
Jimenez Lozano Lucia
3
0 - 1
3
Hernando Pardos Hugo
61
15
28
Martinez Blanco Ruben
2½
+ - -
2
Aguado Biarge Alvaro
13
16
31
Rodrigo Yago Alejandro
2
1 - 0
2½
Sanchez Martinez Pablo
56
17
16
Satue Caceres Gael
2
+ - -
2
Pereira de Castro Victor
52
18
38
Coloma Oteo Jorge
2
+ - -
2
Castanera Gomez Alberto
17
19
51
Navarro Marco Pablo
2
+ - -
2
Fle Jimeno Guillermo
22
20
54
Perez Moreno Alex
2
+ - -
2
Tortajada Martin Andres
32
21
33
Bayona Archilla Daniel
2
0 - 1
2
Martori Flores Carlos
49
22
60
Lorenzo Lopez Mario
2
0 - 1
1½
Martinez Julian Miguel
29
23
45
Latorre Hernandez Daniel
1
1 - 0
1
Garcia Espinosa Alejandro
23
24
46
Llanas Escota Diego
1
0 - 1
1
Franco Berne Alba
39
25
42
Jimenez Arenas Jorge
1
+ - -
1
Lores Navarro Rodrigo
48
26
47
Lores Navarro Ivan
1
- - +
0
Lacarte Daniel
43
27
40
Gimeno Laura
0
1
slobodan
28
11
Alzugaray Serrano Daniel
0
0
nisu parovani
29
14
Aznar Samper Adrian
0
0
nisu parovani
30
27
Lorente Melcon Alejo
3
0
nisu parovani
31
30
Reguera Calle Izan
0
0
nisu parovani
32
36
Cerdan Arto Javier
0
0
nisu parovani
33
37
Chinchay Pinillos Heriberto
0
0
nisu parovani
34
50
Monterde Lucia
0
0
nisu parovani
35
55
Rasal Feja David
0
0
nisu parovani
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Legal details/Terms of use