Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 23:25:00
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
XXXVII Torneo de Ajedrez Escolar La Salle Alevin
Zadnja izmjena17.02.2018 18:46:28, Creator/Last Upload: FEDERACIÓN ARAGONESA DE AJEDREZ (65)
Search for player
Pretraži
Parovi/Rezultati
7. Kolo na 2018/02/17 kod 17:00
Bo.
Br.
Ime
Pts.
Rezultat
Pts.
Ime
Br.
1
3
Gimenez Sanchez Leo
5½
0 - 1
5
Moreno Gracia Guillermo
1
2
2
Garcia Acin Pablo
5
1 - 0
5
Garicano Jaen Pablo
18
3
5
Galstyan David
5
0 - 1
5
Lorente Melcon Nicolas
6
4
15
Kerekes Norbert
4
½ - ½
4½
Ignacio Lopez Anahi
4
5
12
Hernandez Villalba Raquel
4½
0 - 1
4
Cid Del Moral Pablo
7
6
21
Chabarri Moreno Alejandro
4
0 - 1
4
Hernandez Bolea Jorge
9
7
24
Gracia Dos Santos De Assis Gabr
4
0 - 1
4
Marzo Serrano Ivan
10
8
19
Salvador Gonzalo Unax
4
1 - 0
4
Gracia Plou Sofia
25
9
61
Hernando Pardos Hugo
4
0 - 1
4
Aguilar Bobadilla Africa
20
10
28
Martinez Blanco Ruben
3½
0 - 1
4
Gonzalvo Bueno Jorge
41
11
59
Laorden Sanchez David
3½
1 - 0
3½
Ferrer Armale Alejandro
8
12
16
Satue Caceres Gael
3
0 - 1
3
Pereire Cavalheiro Lucas
53
13
49
Martori Flores Carlos
3
1 - 0
3
Jimenez Lozano Lucia
26
14
51
Navarro Marco Pablo
3
½ - ½
3
Rodrigo Yago Alejandro
31
15
54
Perez Moreno Alex
3
0 - 1
3
Blasco Salo Lizer
34
16
44
Landeta Arrieta Esther
3
0 - 1
3
Celemendiz Celemendiz Jorge
35
17
38
Coloma Oteo Jorge
3
1 - 0
3
Torrijos Heredia Pablo
57
18
56
Sanchez Martinez Pablo
2½
1 - 0
3
Lopez Trullen Mario
58
19
29
Martinez Julian Miguel
2½
+ - -
2
Aguado Biarge Alvaro
13
20
39
Franco Berne Alba
2
+ - -
2
Castanera Gomez Alberto
17
21
22
Fle Jimeno Guillermo
2
- - +
2
Latorre Hernandez Daniel
45
22
42
Jimenez Arenas Jorge
2
+ - -
2
Tortajada Martin Andres
32
23
33
Bayona Archilla Daniel
2
1 - 0
2
Lorenzo Lopez Mario
60
24
23
Garcia Espinosa Alejandro
1
+ - -
2
Pereira de Castro Victor
52
25
40
Gimeno Laura
1
- - +
1
Llanas Escota Diego
46
26
43
Lacarte Daniel
1
1 - 0
1
Lores Navarro Rodrigo
48
27
47
Lores Navarro Ivan
1
1
slobodan
28
11
Alzugaray Serrano Daniel
0
0
nisu parovani
29
14
Aznar Samper Adrian
0
0
nisu parovani
30
27
Lorente Melcon Alejo
3
0
nisu parovani
31
30
Reguera Calle Izan
0
0
nisu parovani
32
36
Cerdan Arto Javier
0
0
nisu parovani
33
37
Chinchay Pinillos Heriberto
0
0
nisu parovani
34
50
Monterde Lucia
0
0
nisu parovani
35
55
Rasal Feja David
0
0
nisu parovani
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Legal details/Terms of use