Logged on: Gast
Servertime 19.04.2024 04:51:00
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Heim
Kappingar-Dátugrunnur
AUT meistaraskapurin
Pictures
FAQ
Online Skráseting
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
Orsha 2018 Турнир D
Seinast dagført04.02.2018 10:46:25, Creator/Last Upload: BELARUS CHESS FEDERATION
Search for player
Leita
Byrjanarlisti
Nr.
Navn
FideID
Land
Elo
Felag/Býur
1
Клочков Платон
BLR
2000
Рогачев
2
Силич Егор
BLR
2000
Витебск
3
Спижарный Михаил
BLR
2000
Орша
4
Андрухович Елизавета
BLR
1800
Светлогорск
5
Аюшева Рената
BLR
1800
Мнск
6
Казаченко Мария
BLR
1800
Гомель
7
Кулеба Иван
BLR
1800
Минск
8
Мелехов Артем
BLR
1800
Минск
9
Мельников Алексей
BLR
1800
Гродно
10
Петренко Иван
BLR
1800
Рогачев
11
Рогинский Родион
RUS
1800
Смоленск
12
Сацура Арина
BLR
1800
Гомель
13
Синюкович Иван
BLR
1800
Смолевичи
14
Смирнов Савелий
RUS
1800
Приволжск
15
Смирнов Ярослав
RUS
1800
Вологда
16
Стамбровская Мария
BLR
1800
Могилев
17
Старобыкин Федор
RUS
1800
Смоленск
18
Стрижнев Иван
BLR
1800
Минск
19
Халалей Дмитрий
BLR
1800
Гродно
20
Цеслер Яков
BLR
1800
Минск
21
Шабанова Василиса
RUS
1800
Вологда
22
Щербина Роман
BLR
1800
Минск
23
Буховец Устин
BLR
1600
Минск
24
Варанкина Виктория
BLR
1600
Витебск
25
Гасанов Фуад
RUS
1600
Смоленск
26
Дадахонов Давлат
BLR
1600
Гродно
27
Добрынин Иван
RUS
1600
Подольск
28
Марханов Федор
BLR
1600
Минск
29
Минаков Артемий
RUS
1600
Dkflbvbh
30
Сакун Илья
BLR
1600
Гомель
31
Халецкий Игорь
BLR
1600
Мозырь
32
Шалейников Матвей
BLR
1600
Витебск
33
Шахазизян Милена
BLR
1600
Минск
34
Шелег Павел
BLR
1600
Минск
35
Яновский Дмитрий
BLR
1600
Витебск
36
Байбарацкий Кирилл
RUS
1400
Пыталово
37
Девятьяров Михаил
RUS
1400
Киржач
38
Дубовик Мария
BLR
1800
Минск
39
Ерлин Федор
RUS
1400
Смоленск
40
Коваленко Иван
BLR
1400
Орша
41
Красинский Матвей
BLR
1400
Минск
42
Крюков Вячеслав
RUS
1400
С Петербург
43
Матвеенков Павел
RUS
1400
Смоленск
44
Медвецкая Мария
BLR
1400
Орша
45
Панов Андрей
RUS
1400
Сергиев Посад
46
Переплетник Артем
BLR
1400
Орша
47
Руклецов Пантелей
BLR
1400
Минск
48
Титов Кирилл
RUS
1400
Великие Луки
49
Якубовский Дмитрий
BLR
1400
Орша
50
Басаева Маргарита
RUS
1200
Архангельск
51
Левченко Виолетта
BLR
1200
Орша
52
Миклушов Максим
BLR
1200
Толочин
53
Ошмаров Дмитрий
RUS
1200
Смоленск
54
Сизова Дарья
RUS
1200
Кострома
55
Якорева Ася
RUS
1200
Великие Луки
56
Рябушко Арсений
BLR
1000
Орша
57
Козлов Валерий
EST
0
Таллин
58
Славинский Никита
EST
0
Таллин
Chess-Tournament-Results-Servari
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
yvirskrift