Logged on: Gast
Servertime 19.04.2024 21:47:40
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
10. ASKÖ-NÖ LM18 und NÖ-LM sowie Damen-LM im Schnellschach 18
Son yeniləmə05.05.2018 16:01:20, Müəllif/Son yükləmə: Winfried Wadsack
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FED
Rtg
RtgI
Tip
Klub/Şəhər
1
FM
Rumpl Erwin Mag.
AUT
2273
2280
Sv Amstetten
2
FM
Sandhöfner Florian
AUT
2266
2313
Sv Amstetten
3
FM
Mostbauer Florian
AUT
2193
2307
Union Ansfelden
4
CM
Wadsack Wolfgang
AUT
2137
2192
Sv Amstetten
5
MK
Gugler Edgar Mag.
AUT
2066
2163
6
IM
Dueckstein Andreas Dr.
AUT
2063
2073
S60
Sv Bg 16
7
Koller Hans-Jürgen
AUT
2017
2175
Sv Amstetten
8
Suess Werner DI.
AUT
2001
2078
Irdning
9
FM
Strobel Ferdinand Dkfm.
AUT
1983
1992
S60
Ksv Boehlerwerk
10
Dumancic Pero
SRB
1943
2078
S60
Sv Amstetten
11
Gattermayer Robert Ing.
AUT
1927
1984
S60
Asvoe Vhs Poechlarn/Kr.
12
Fasser Walter
AUT
1883
1964
S60
Asvoe Vhs Poechlarn/Kr.
13
Hudec Marcus Dr.
AUT
1877
2017
S60
Datatech Pressbaum-Eichg.
14
Edenhauser Manfred
AUT
1856
1820
Ksv Boehlerwerk
15
Fugger Christian
AUT
1827
1896
Union Hartkirchen
16
Wadsack Michael
AUT
1793
1867
Sv Amstetten
17
Griessenberger Markus
AUT
1757
0
Bsg Union Mauer
18
Wadsack Thomas
AUT
1729
1909
U18
Sv Amstetten
19
Zapfel Paul
AUT
1674
1753
Schachklub Mostarrichi
20
Tieber Michael
AUT
1635
1803
Sv Amstetten
21
Schiestl Josef
AUT
1620
1841
S60
Irdning
22
Wegner Peter
AUT
1614
1760
Ask St. Valentin
23
Ardelt Johannes
AUT
1608
0
S60
24
Lokay Michael
AUT
1517
0
25
Fuchs Patrick
AUT
1463
0
Ksv Boehlerwerk
26
Studener Simon
AUT
1457
1594
U18
Atsv Vorwärts Steyr
27
Werle Herbert
AUT
1455
1831
S60
Sk Moosbierbaum
28
Götz Christoph
AUT
1445
0
29
Drießen Frank DI
GER
1419
1650
Sv Amstetten
30
Tieber Thomas
AUT
1394
0
Sv Amstetten
31
Nutz Helmut
AUT
1390
0
S60
Sc Boeheimkirchen
32
Riedl Ernst
AUT
1358
1646
S60
Sst St. Leonhard
33
Egger Sebastian
AUT
1333
1518
U18
Atsv Vorwärts Steyr
34
Hofstadler Mario
AUT
1332
1442
U18
Su Bad Leonfelden
35
Kaltenbrunner Albert
AUT
1322
0
S60
Ask St. Valentin
36
Scheuch René
AUT
1261
1477
U18
Sv Amstetten
37
Riegler Katharina
AUT
1253
1444
Jsv U. Mühlviertel
38
Rauscher Günter
AUT
1227
1470
Sv Amstetten
39
Steinkellner Anton
AUT
1119
0
S60
Bsg Union Mauer
40
Egger Patrick
AUT
1038
0
41
Rauscher Brigitte
AUT
1015
1320
Sv Amstetten
42
Studener Walter
AUT
979
0
Atsv Vorwärts Steyr
43
Felleitner Christina
AUT
974
1444
U18
Sv Gmunden
44
Karer Lukas
AUT
947
0
U18
Atsv Vorwärts Steyr
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri