Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 00:10:36
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Hjem
Turneringsdatabase
Østrigsk mester
Fotos
FAQ / OSS
Online tilmelding
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: For at reducere serverbelastningen ved daglig skanning af alle links (dagligt mere end 100.000) af søgemaskiner såsom Google, Yahoo og andre, vil alle links der er ældre hvor slutdatoen er overskredet med mere end to uger, blive vist efter et klik på den følgende knap:
2018 Frodsham Congress Under 120
Sidst opdateret 04.02.2018 19:50:44, Oprettet af/Sidste upload: alexholowczak
Søg efter spiller
Søg
Start rangliste
Nr.
Navn
FideID
Rat
Klub/By
1
Khokhar Khalid
434892
118
Sale
2
Reese Jon D
118
Runcorn
3
Yang Jack
435180
118
Chester
4
Hawthorne Julian Nh
453757
116
Kidsgrove
5
Wood Michael
415634
116
Pensby
6
Barrett Mike D
112
Formby
7
Richards Steve
112
Wrexham
8
Sommerville Gordon Br
112
Buckley/Mold
9
Rhodes Chris
111
Crewe
10
Stent Ian
111
Wallasey
11
Beswick Andrew
455679
110
Chorlton
12
Scorer David M
109
Clitheroe
13
Heyes William
108
Skelmersdale
14
Crompton Brian E
107
Pensby
15
Coleman Patrick N
106
Lytham St Annes
16
Bramley Douglas
105
Spondon
17
Waterfield Mark
105
None
18
Astley John
103
Macclesfield
19
Owens Robert
103
Woodvale
20
Patten Edward
103
Formby
21
Taylor Paul A
102
Holywell
22
Clarke Brian
101
Wallasey
23
Dainty Neil C
427837
100
Marple
24
De Santos Andrew R
448974
100
Preston
25
Jayawarna Tarini
460923
100
Heywood
26
Wilson Jeff
100
Oldham
27
Tulett Stephen
98
Oswestry
28
Holmes Nick D
97
Telepost
29
Mathieson David J
97
Bolton
30
Payne Phillip
97
Great Lever
31
Hodgson Keith
96
East Cheshire
32
Kelly Alan
95
Wallasey
33
Sriram Sanjay
94
Newcastle-Under-Lyme
34
Hirst Joe
458791
93
Newcastle-Under-Lyme
35
Jackson Gary
93
Sale And District
36
Szwajkun Steve
435163
93
Telford
37
Weir Angus
92
Frodsham
38
Gardiner Colin J
438740
89
Carrick
39
Green Philip
461040
87
Pensby
40
Hall Les
440400
84
Crewe
41
Buckley David I
431800
83
Bushbury
42
Hamilton Stuart
440418
78
Rhyl & Prestatyn
43
McCormick Roy
77
None
44
Saram Nethuli Dunindee
456110
77
Chester Juniors
45
Jones Brian
76
Holywell
46
Bohm Richard D
74
Bolton
47
Wright Philip
69
Crewe
48
Curr Patrick
60
49
Green Malcolm
52
Tattenhall/Frodsham
50
Ashley Graham
0
Tattenhall
51
Bishop Lee
0
Wandering Dragons
52
Tattersall Brian
0
None
Skakturnerings resultatserver
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Juridiske detaljer / brugs betingelser