Campeonato Argentino Absoluto Sub 8 - Vicente Lopez 9 al 13 de Febrero

FyriskipararVilla Martelli
LandArgentina ( ARG )
KappingarleiðariIvanna Petrucci
HøvuðsdómariAI/OI Leandro Plotinsky
DómariAF Juan Durán; AN Dubrovich Igor; AN Daniel Millain; AN Galvan Christian; AR Eugenia Alegre; AR Blanco Alejandro; AR Gustavo Arambel; AR Ricardo Lombardo
Bedenkzeit90 minutos con 30 segundos por jugada
StaðCentro de Convenciones Arturo Frondizi. Francisco Narciso de Laprida 150, Vicent
Rating calculationAltjóða rating
Dagur2018/02/09 til 2018/02/13
Miðal-Rating1029
Forritið, sum leggur umførSwiss-Manager frá Heinz HerzogSwiss-Manager kappingarfíla

Seinast dagført15.02.2018 18:52:58, Creator/Last Upload: liga nacional de ajedrez

KappingarnevndSub 8 Abs, Sub 8 Fem, Sub 10 Abs, Sub 10 Fem, Sub 12 Abs, Sub 12 Fem, Sub 14 Abs, Sub 14 Fem, Sub 16 Abs, Sub 16 Fem, Sub 18 Abs, Sub 18 Fem
SlóðirAlmenn heimasíða hjá fyrireikarum, Link tournament to the tournament calendar
Parameter-val ongar kappingar-upplýsingar
Overview for groupsBSAS, CABA, CHAC, CORD, JUJU, SALT, SLUI, STFE, TDFU
ListarByrjanarlisti, Telvarar í bókstavarað, Landa-, Talv- og Tittul-hagtøl, Alphabetical list all groups, Spæliskipan
Endalig talva eftir 9 umfør, Byrjanartalva
Telvara-paringarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5, Umf.6, Umf.7, Umf.8, Umf.9/9 , ikki parað
Støðan eftirUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5, Umf.6, Umf.7, Umf.8, Umf.9
Excel og PrintaSkriva lista út, Eksportera til Excel (.xls), Eksportera til Excel (.xlsx), Eksport til PDF-Fílu

Byrjanarlisti

Nr.NavnFideIDLandEloGrFelag/Býur
1CMSchnaider Ilan169013ARG1492CABAFMDA
2Gimenez Alessio168955ARG1202BSASVilla Martelli
3Blanco Urquiza Mateo IsmaelARG0BSASFADEPP
4Castro Narvaez Mauro LisandroARG0JUJURey Blanco de Jujuy
5Ciapetta Thiago178780ARG0BSASVilla Martelli
6Delaione Marco176176ARG0CABAFMDA
7Digiovanna LucasARG0STFERosario
8Fernandez Cesare GonzaloARG0CORDFAPC
9Fioramonte FrancoARG0STFERafaela
10Fiorito Francisco180165ARG0CABAFMDA
11Gallo AlvaroARG0SALTSalta
12Garcia Cambareri Mateo178802ARG0BSASVilla Martelli
13Gonzalez LucianoARG0CHACChaco
14Goyenechea Laureano170992ARG0STFERosario
15Iglesias Tomas177962ARG0TDFUCirculo de Ajedrez de Ushuaia
16Lisnovsky Tomas174122ARG0CABAFMDA
17Lovari Marx SantiagoARG0BSASLa Plata
18Mucchiutti Ayrton175838ARG0CABAFMDA
19Nardini BorisARG0BSASOlavarria
20Numa ValentinARG0SLUISan Luis
21Rey Camilo176290ARG0BSASONG Lasker
22Torres LorenzoARG0STFERosario
23Vansteenkiste IanARG0STFERosario
24Vargas Perez DamianARG0TDFURotary Club Isla Grande