Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 11:52:29
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Pradinis
Turnyrų duomenų bazė
AUT čempionatas
Nuotraukos
DUK
Tiesioginė registracija
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:
rodyti detalią informaciją apie turnyrą
Talangjakten 2018 lordag
Paskutinis atnaujinimas10.02.2018 15:07:18, Autorius/Paskutinis perkėlimas: Stockholms Schackförbund
Ieškoti žaidėjo
Ieškoti
pradinis sąrašas
Nr.
Pavardė
FIDE ID
Fed.
Reit.
Klubas/Miestas
1
Arvid Gerholm
0
Herrängen-2B
2
Arvid Rosenblom
0
Herrängen-2B
3
Hjalmar Henriksson
0
Herrängen-2B
4
Hugo Brink
0
Herrängen-2C
5
Felix Sand
0
Herrängen-2C
6
Matilda Backstad
0
Herrängen-2D
7
Linnea Öhman
0
Herrängen-2D
8
Pavel Hansson
0
Hägerstensåsen-3A
9
Ebbe Ryberg
0
Hägerstensåsen-3B
10
Leonard Österlin
0
Hägerstensåsen-3C
11
Leo Cederström
0
Högalid-1A
12
Hedda Senorcq
0
Högalid-1C
13
Lovin Hörnquist
0
Högalid-1D
14
Holger Greeis
0
Högalid-1D
15
Matija Sakic
0
Sankt Eriks Katolska-2
16
Ester Stevander
0
Mälarhöjden-1C
17
Ingrid Holst
0
Mälarhöjden-1C
18
Theodor Eriksson
0
Stims
19
Frank Wyss
0
Stims-1Röd
20
Desmond Ekman
0
Västberga-1A
21
Jack Richette
0
Västberga-2B
22
Elliot Evertsson
0
Västberga-2C
23
Alp Apak
0
Västberga-2C
24
Henry Skagerö
0
Västberga-3A
25
Erland Gustavsson
0
Västberga-3C
26
Teo Jerndal
0
Västberga-3C
27
Casper Schori
0
Västertorp-2C
28
Amanda Krantz
0
Herrängen-3D
29
Elias Landare
0
Årsta-1A
30
Julius Suslin Lindbergh
0
Olympen-1
31
Dante Ericsson
0
Herrängen-2A
32
Love Björfäll
0
Herrängen-2C
33
Märta Reimers
0
Västberga-2A
34
Dennis Harling
0
Årsta-2B1
35
Alice Odstam
0
Årsta-1A
36
August Walentin
0
Årsta-3C
37
Nero Jonsson
0
Hägerstensåsen-3A
38
Tomas Arnason
0
Västberga-2A
39
Jacob Imrell
0
Mälarhöjden-1D
40
Sebastian Nylander
SWE
0
Herrängen-2A
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
rekvizitai/naudojimosi sąlygos