Logged on: Gast
Servertime 19.04.2024 21:52:57
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Αρχική
Βάση Τουρνουά
Πρωτάθλημα Αυστρίας
Φωτογραφίες
FAQ
Εγγραφή Online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:
προβολή στοιχείων τουρνουά
talangjakten 2018 sondag
Τελευταία ενημέρωση11.02.2018 14:42:48, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: Stockholms Schackförbund
Search for player
Αναζήτηση
Αρχική Κατάταξη
Α/Α
Όνομα
FIDE ID
ΧΩΡ
Έλο
Σύλλογος
1
Elvin Norrman
0
Aspudden-2D
2
Akira Milton
0
Gröndal-2
3
Erik Jax
0
Gröndal-2
4
Hugo Niva
0
Gröndal-2
5
Ruben Tarkowski
0
Herrängen-2B
6
Leo Claesson
0
Herrängen-2C
7
Nora Strinning
0
Herrängen-2C
8
Salina Strinning
0
Herrängen-2C
9
Agnes Gusting
0
Herrängen-3B
10
Vincent Calmeskog
0
Herrängen-3D
11
Wilmer Holgersson
0
Herrängen-3D
12
Vally Granqvist
0
Hägerstensåsen 2B
13
Imre Czinkowsky
0
Hägerstensåsen-3A
14
Morris Jacobsson
0
Hägerstensåsen-3A
15
Måns Ström
0
Hägerstensåsen-FA
16
Svante Ström
0
Hägerstensåsen-FC
17
Karl Ekbom
0
Högalid-0
18
Antony Clemente
0
Kristofferskolan-1A
19
Kalle Kebbon
0
Mälarhöjden-1D
20
Arvid Wistrand
0
Mälarhöjden-2B
21
Vilgot Hallqvist
0
Mälarhöjden-3C
22
Hector Björk
0
Stims-2
23
Erik Grip
0
Stureby-2B
24
Marius Svensson
0
Stureby-2B
25
Theo Nyberg
0
Stureby-2B
26
Elvina Åkesson
0
Stureby-2C
27
Nicolaj Howner
0
Stureby-2C
28
Tyra Fredriksson
0
Stureby-2C
29
Signe Henriksson
0
Stureby-0
30
Alvar Henriksson
0
Stureby-2C
31
Dante Strömberg
0
Tallkrogen
32
Antony Angelic
0
Västberga-1A
33
Hossam Veliz
0
Västberga-1A
34
Willliam Lyrholm
0
Västberga-1A
35
Olivia Malmberg
0
Västberga-2C
36
Leo Nylén
0
Västberga-3A
37
Ludvig Sauter
0
Västberga-3B
38
Alice Riben
0
Västberga-3C
39
Henry Hjelm Wiberg
0
Västberga-3C
40
Sigrid Tvede Jensen
0
Västberga-3C
41
Sigsten Gustavii
0
Västberga-3C
42
Arvin Ali
0
Västertorp-3D
43
Einar Bonnevier
0
Västertorp-3D
44
Vidar Fransson
0
Älta-2C
45
Milton Bäckström
0
Stureby-3B
46
Charlie Bäckström
0
Stureby-2C
47
Marlon Danielsson
0
Årsta-3A
48
Nils Sjöberg
0
Årsta-3A
49
Loran Mirdesi
0
Årsta-1A
50
Yaman Ataia
0
Hägerstensåsen-3B
51
Alvin Barosen
0
Mälarhöjden-1C
52
Jack Norén
0
Stims-1Gul
53
Simon Wikman
0
Årsta-2B
54
Dorian Eklund-Aspe
0
Gröndalskolan-2
55
Vincent Magnusson
0
Stims-2
56
Ella Noreen
0
Kristinebergsskolan-3A
57
Måns Gunér
0
Högalid-1C
58
Linnea Sikén
SWE
0
Mälarhöjden 3D
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
επικεφαλίδα