Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 03:33:45
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Αρχική
Βάση Τουρνουά
Πρωτάθλημα Αυστρίας
Φωτογραφίες
FAQ
Εγγραφή Online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:
προβολή στοιχείων τουρνουά
4th International Open 'Vardaris' 3rd group
Τελευταία ενημέρωση19.02.2018 12:45:59, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: Chess Club Union
Search for player
Αναζήτηση
Αρχική Κατάταξη
Α/Α
Όνομα
ΑΜ
FIDE ID
ΧΩΡ
ΔΕλο
ΕΕλο
φύλο
Τυπ.
Ομ.
Σύλλογος
1
Sioulas Stylianos
48038
25863460
GRE
1172
1235
U12
3
Σσ Δημου Κορδελιου - Ευοσμου
2
Chamurkov Slav
0
2930609
FID
1121
0
U10
3
3
Zaga Konstantina
43621
25814230
GRE
1087
1093
w
U12
3
Σσ Δημου Κορδελιου - Ευοσμου
4
Chamurkov Veselin
0
2930617
FID
1011
0
U10
3
5
Skodras Marios Konstantinos
48430
25866710
GRE
1001
894
U08
3
Εσ Καλαμαριασ
6
Gkogkolas Georgios
47356
25863509
GRE
0
1009
U08
3
Μγσ "ο Εθνικοσ" Αλεξανδρουπολησ
7
Vardaka Sofia
44979
25824848
GRE
0
907
w
U10
3
Σο Κατερινησ
8
Tsiamis Evangelos
48109
25866753
GRE
0
891
U12
3
Πασ Συκεων "ο Φοιβοσ"
9
Tzontas Konstantinos
47020
25855018
GRE
0
844
U10
3
Σσ Δημου Κορδελιου - Ευοσμου
10
Giakoustidou Evgenia
48375
25865331
GRE
0
830
w
U10
3
Χαν Καλαμαριασ
11
Ximinis Stylianos
48061
25863266
GRE
0
830
U08
3
Σκακιστικη Ακαδημια Μουδανιων
12
Zagka Theodora
43620
25827405
GRE
0
830
w
U10
3
Σσ Δημου Κορδελιου - Ευοσμου
13
Kafantaris Georgios
48850
25865340
GRE
0
0
U08
3
14
Karakitsios Ioannis
48367
25868284
GRE
0
0
U10
3
Αθλητικη Ενωση Κοζανησ
15
Kiourtzidou Fotini
0
GRE
0
0
w
U10
16
Pafilis Konstantinos
44834
25831500
GRE
0
0
U12
3
Αθλητικη Ενωση Κοζανησ
17
Papadopoulou Roza, Niki
51440
GRE
0
0
w
U12
3
Σο "σαχ" Θεσσαλονικησ
18
Sampsonoglou Dimitrios
51441
GRE
0
0
U10
3
Σο "σαχ" Θεσσαλονικησ
19
Sikalidou Elpida
51510
GRE
0
0
w
U10
3
Σο "σαχ" Θεσσαλονικησ
20
Siopi Anastasia
45200
25838687
GRE
0
926
w
U12
3
21
Stanescu David-Stefan
0
1264273
ROU
0
0
U10
3
22
Stoimenidis Markos
46657
25847988
GRE
0
830
U10
3
23
Tsiami Despoina
48108
25866745
GRE
0
0
w
U10
3
Σκακ. Ακαδ. Συκεων - Νεαπολησ
24
Vardaka Styliani
50245
25846388
GRE
0
0
w
U10
3
Σο Κατερινησ
25
Vassiliou Leander
0
16254341
GER
0
0
U10
3
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
επικεφαλίδα