Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 18:57:21
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
Первенство города Ханты-Мансийска среди мальчиков до 9 лет
Viimeisin päivitys25.02.2018 07:48:21, Creator/Last Upload: Kovaleva, Galina (RUS)
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
1
Еремин Артемий
RUS
1199
2
Ткач Иван
RUS
1013
3
Айвазов Александр
RUS
1000
4
Айвазов Арсений
RUS
1000
5
Ахлюстин Константин
RUS
1000
6
Бакланов Илья
RUS
1000
7
Балагадашов Рустам
RUS
1000
8
Балычев Игорь
RUS
1000
9
Бахарев Алексей
RUS
1000
10
Бачкоев Дмитрий
RUS
1000
11
Белов Клим
RUS
1000
12
Белов Олег
RUS
1000
13
Блашков Анатолий
RUS
1000
14
Бородин Сергей
RUS
1000
15
Бартков Тихон
RUS
1000
16
Васильев Василий
RUS
1000
17
Вахтин Владимир
RUS
1000
18
Герман Арсений
RUS
1000
19
Горин Сергей
RUS
1000
20
Григорьев Юрий
RUS
1000
21
Добрыдин Давид
RUS
1000
22
Дорохин Андрей
RUS
1000
23
Дроздов Фёдор
RUS
1000
24
Дубов Артём
RUS
1000
25
Егоров Андрей
RUS
1000
26
Жолнеров Платон
RUS
1000
27
Зарубин Владимир
RUS
1000
28
Зевакин Артём
RUS
1000
29
Калинин Андрей
RUS
1000
30
Карпов Степан
RUS
1000
31
Кашин Никита
RUS
1000
32
Козловский Владислав
RUS
1000
33
Корнев Максим
RUS
1000
34
Корнеев Михаил
RUS
1000
35
Кудрин Николай
RUS
1000
36
Кулябин Алексей
RUS
1000
37
Ларионов Александр
RUS
1000
38
Леонтьев Вячеслав
RUS
1000
39
Леонтьев Максим
RUS
1000
40
Лунин Даниил
RUS
1000
41
Макаренко Арсений
RUS
1000
42
Манжалей Никита
RUS
1000
43
Манылов Ярослав
RUS
1000
44
Медведев Вячеслав
RUS
1000
45
Мелкозеров Сергей
RUS
1000
46
Меркушев Дмитрий
RUS
1000
47
Меркушев Кирилл
RUS
1000
48
Мокринский Михаил
RUS
1000
49
Нуркасымов Санжар
RUS
1000
50
Овчинников Всеволод
RUS
1000
51
Осипов Прохор
RUS
1000
52
Павлов Егор
RUS
1000
53
Перминов Владислав
RUS
1000
54
Петрищев Всеволад
RUS
1000
55
Резванцев Кирилл
RUS
1000
56
Речкин Александр
RUS
1000
57
Романенко Семён
RUS
1000
58
Савенко Михаил
RUS
1000
59
Санников Иван
RUS
1000
60
Селезнёв Анатолий
RUS
1000
61
Сергеев Руслан
RUS
1000
62
Слинкин Евгений
RUS
1000
63
Талпэ Василий
RUS
1000
64
Тимканов Радмир
RUS
1000
65
Тимканов Резван
RUS
1000
66
Ульянов Владимир
RUS
1000
67
Усатый Нестор
RUS
1000
68
Федько Артем
RUS
1000
69
Федяев Дмитрий
RUS
1000
70
Чанкаев Аслан
RUS
1000
71
Чебыкин Андрей
RUS
1000
72
Чурсин Юрий
RUS
1000
73
Мачанкин Александр
RUS
1000
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yhteystiedot