Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 13:54:06
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Finále Krajského přeboru mládeže jednotlivců 2010 Kategorie HD14
Poslední aktualizace27.06.2010 15:20:59, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FED
Rtg
Typ
Klub/Místo
1
Pýcha Patrik
CZE
1659
post
TJ Spartak Vlašim
2
Bodický Michal
CZE
1604
post
SK Pyrit Příbram
3
Simon Lukáš
CZE
1556
post
TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou
4
Hatašová Michaela
CZE
1537
D
CAISSA Úholičky
5
Filip Vojtěch
CZE
1534
post
TJ Spartak Vlašim
6
Starýchfojtů Josef
CZE
1494
post
ŠK Řevnice
7
Víšek Ondřej
CZE
1414
post
SK DDM Slaný
8
Zadina Tomáš
CZE
1383
TJ Jince
9
Hakl David
CZE
1381
Šachový klub Zdice
10
Dvořák Lukáš
CZE
1329
Sokol Buštěhrad
11
Štastný Miroslav
CZE
1292
TJ Tourist Biomedica Říčany
12
Škubal Ondřej
CZE
1275
Sokol Buštěhrad
13
Šefčík Miroslav
CZE
1259
Sokol Buštěhrad
14
Florian Matěj
CZE
1250
ŠK Medvědi Zvole
15
Gabriel Patrik
CZE
1250
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
16
Hanuš Michal
CZE
1250
TJ Tourist Biomedica Říčany
17
Havelka Jan
CZE
1250
post
ŠK Řevnice
18
Hruška Pavel
CZE
1250
ŠK KDJS Sedlčany
19
Pikal David
CZE
1250
TJ Spartak Vlašim
20
Sadil Jan
CZE
1250
post
ŠK KDJS Sedlčany
21
Veselý Libor
CZE
1250
TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou
22
Šícha Robin
CZE
1250
Sokol Český Brod
23
Drobňáková Sandra
CZE
1100
D
Sokol Brandýs nad Labem
24
Kožmín Josef
CZE
1100
Sokol Buštěhrad
25
Kroča Karel
CZE
1100
TJ Jince
26
Vaňková Veronika
CZE
1100
D
ŠK Rakovník
27
Hučík Lukáš
CZE
1000
Sokol Nymburk
28
Matoušková Kristýna
CZE
1000
D
ŠK Medvědi Zvole
29
Střelba Ivo
CZE
1000
TJ AERO Odolena Voda
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
tiráž