Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

ACO cup Mistrovství ČR juniorek a polofinále MČR juniorů 2010 kategorie G18 G20 B18 B20

Poslední aktualizace20.11.2010 13:15:12, Creator/Last Upload: czech republic licence 14

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoTyppohlavíFEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
15Cizinsky PetrB18CZE214821802222 SK Polabiny7,039,049,06
22Vlasak LukasB18CZE22312238SK Sokol Klatovy6,543,054,54
314Seidl StepanB18CZE20882132Sokol Bedrichov6,539,550,05
411Pilch RomanB20CZE21012078TZ Trinec6,539,050,04
51Svoboda VaclavB20CZE22662280SK OAZA Praha6,539,049,55
63Jancarik JoelB18CZE22052224Sokol Praha-Kobylisy6,537,548,05
717Straka VojtechB18CZE20582005SK OAZA Praha6,536,046,05
813Moravec VitB20CZE20912108TJ Stadion Kutna Hora6,536,046,04
912Kracik TomasB18CZE20992125Sach. skola Panda Rychnov n.Kn.6,535,546,05
104WIMOlsarova KarolinaG18wCZE22022181SK Slavia Orlova6,039,550,54
1118Vala FilipB20CZE20472070TJ Jiskra Havlickuv Brod6,036,047,04
1231Maly MarekB18CZE19391954T.J. Sokol Sumperk6,036,045,05
138Rabatin JakubB18CZE21252149Beskydska sachova skola o.s.6,035,545,55
1429Kolomaznikova BarboraG18wCZE19591919SK Zlin6,031,041,06
1545Sabolova GabrielaG20wCZE18521887SK Vysoke Myto5,541,053,03
1616Wasserbauer RadekB18CZE20642093SK Rakovnik5,541,052,54
1722Ruzicka VaclavB18CZE20241989SK Kladno5,540,549,04
186Kratochvil MilanB20CZE21452165SK Lokomotiva Brno, o.s.5,540,049,54
1942Kozel JiriB18CZE18641866Beskydska sachova skola o.s.5,534,544,04
2037Dobes VojtechB18CZE18922013SK Stare Mesto5,534,542,54
2127Hubacek OndrejB20CZE19852031Sokol Hradec Kralove5,532,041,55
2210Gabriel AdamB18CZE21032148SK Borsice5,041,051,53
2336Fusek LukasB18CZE19072004SK Stare Mesto5,040,048,54
2434Kovar JanB18CZE19211945TJ Sokol Udlice5,037,548,03
2524Mikulu LukasB20CZE20102040SK Gymn. a Str. ped. skola Znojmo5,036,046,04
269Dvorak MartinB20CZE21132151Sokol Postoupky5,034,544,53
2723Hosek MartinB18CZE20172004SK Lokomotiva Brno, o.s.5,034,043,54
2828Seidl AntoninB18CZE19831997Sokol Bedrichov5,033,542,05
2919Kawulok MarekB18CZE20452055SK Slavia Orlova5,033,042,53
3033Stachon MartinB18CZE19221988Slavia Kromeriz5,032,541,54
3121Papay MarekB18CZE20292151SK Decin5,031,540,53
3251Marek MatyasB18CZE18091893Beskydska sachova skola o.s.5,031,039,54
3315Vesecky MartinB20CZE20832110Sokol Pecky5,027,535,54
3432Zezula RudolfB18CZE19232062TJ Namest nad Oslavou4,535,545,03
3526Volcik LudekB18CZE19922069SK Borsice4,532,542,54
3647Skalicky TomasB18CZE18431860TJ Tourist Biomedica Ricany4,532,542,53
3739Sedivy MartinB18CZE18781879Jiskra RMSK Novy Bydzov4,532,541,53
3820Skoda MartinB18CZE20342012Sokol Bedrichov4,532,043,02
3930Kotrba MatejB20CZE19481976SK Viamont Teplice4,532,041,53
4035Rut VojtechB20CZE19151965SK Sokol Vysehrad4,531,540,54
4149Mikes JanB18CZE18291874SK Spartak Usti n.L.4,531,040,54
4225Grussova HelenaG18wCZE20032018TJ Klasterec nad Ohri4,530,039,54
4352Cap AdamB18CZE18071906SK Kladno4,529,538,53
62Zeman RadekB18CZE17041704SK Duras BVK4,529,538,53
4556Vaculik JakubB18CZE17851709T.J. Sokol Sumperk4,529,536,54
4660Zavadilova KarolinaG18wCZE17601818SK Duras BVK4,528,537,03
477WFMMiturova MagdalenaG18wCZE21332134Beskydska sachova skola o.s.4,528,035,53
4858Zpevakova JanaG18wCZE17691765SK Stare Mesto4,527,536,02
4943Kratochvil VitB18CZE18561908TJ Namest nad Oslavou4,035,545,54
5061Bocek TadeasB18CZE17281792SK Duras BVK4,032,542,04
5154Chromik TomasB18CZE17861995Beskydska sachova skola o.s.4,028,036,53
5270Palkova NikolaG18wCZE16531636SK Line4,027,535,52
5374Fuskova MartinaG18wCZE15831785SK Stare Mesto4,027,034,53
5450Steinhauserova AnnaG18wCZE18141840REMDIH Strmilov4,025,532,53
5544Rozsafny MichalB18CZE18541981TJ Sokol Udlice4,025,033,02
5640Miculka DavidB18CZE18682018TJ Namest nad Oslavou3,533,041,52
5753Luzikova NicolaG18wCZE17961845T.J. Sokol Sumperk3,531,540,02
5857Sabolova KristynaG18wCZE17751923TJ Jiskra Horice v Podkrkonosi3,529,538,51
5959Johnova EliskaG18wCZE17681751TJ Jiskra Horice v Podkrkonosi3,529,536,53
6041Reichel TomasB20CZE18681939TJ Jiskra Havlickuv Brod3,529,038,52
6171Rysavy JindrichB18CZE16451663Sokol Postoupky3,528,036,03
6263Vesely VitekB18CZE16971610TJ Jiskra Havlickuv Brod3,527,535,02
6367Lorenc DavidB18CZE16661871SK Line3,527,034,02
6473Hatasova MichaelaG18wCZE15981599CAISSA Uholicky3,525,532,03
6569Skorepa TomasB18CZE16621535Sokol Bedrichov3,524,532,02
6664Richterova NatasaG18wCZE16891624SK Duras BVK3,522,529,02
6766Hrdlicka VaclavB20CZE16731673SK Line3,522,028,03
6865Tuma JanB18CZE16781661TJ Jiskra Havlickuv Brod3,030,539,03
6972Skorepa JakubB18CZE16241569Sokol Bedrichov3,027,035,51
7048Kouba VaclavB20CZE18311822SK DDM Trebechovice pod Orebem3,023,531,02
7179Zemkova KlaraG18wCZE01576Beskydska sachova skola o.s.3,023,529,51
7278Mensik FrantisekB20CZE01659SK Lokomotiva Brno, o.s.3,022,028,51
7355Phamova Xuan MaiG18wCZE17851900SK Zlin2,530,038,02
7446Novotny RichardB18CZE18461888TJ Spartak Trebic2,528,536,52
7568Kubesa DavidB20CZE16661666SK Praha-Smichov2,528,035,51
7676Tobiskova PetraG18wCZE14751475Sach. skola Panda Rychnov n.Kn.2,527,034,01
7775Suchomelova SimonaG18wCZE15821510TJ Jiskra Havlickuv Brod2,522,028,01
7877Steinhauser VaclavB18CZE14361462REMDIH Strmilov2,025,032,00
7980Suchomel JanB18CZE01348TJ Jiskra Havlickuv Brod1,521,526,50
8038Svoboda MatejB18CZE18831873Beskydska sachova skola o.s.1,035,043,51

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Advertisement
Advertisement