Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 09:35:01
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
CZECH OPEN 2011 "TEV OPEN" - turnaj B open rating tournament with rating for FIDE
Poslední aktualizace30.07.2011 20:27:18, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 63
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FED
RtgFIDE
RtgN
pohlaví
Typ
Skup.
1
FM
Gorovets Andrey
BLR
2417
0
F
2
Zubritskiy Artyom
RUS
2342
0
F
3
FM
Goriatchkin Jouri
RUS
2323
0
F
4
Kuzmin G
RUS
2294
0
F
5
Golcman Evgeny
RUS
2291
0
S60
F
6
FM
Laubsch Bernd
GER
2284
0
F
7
FM
Seyb Dieter
GER
2269
0
F
8
Burdalev Kirill
UKR
2259
0
F
9
FM
Kiselev Alexander S
RUS
2245
0
F
10
Roeberg Frank
GER
2233
0
F
11
Eschholz Enno
GER
2221
0
F
12
Umanec Filip
CZE
2216
0
F
13
Karasek Lukas
CZE
2213
0
F
14
FM
Vorobyov Yrij
UKR
2210
0
F
15
Sinelnikov Igor
RUS
2209
0
S60
F
16
FM
Balenovic Zvonimir
CRO
2199
0
S60
F
17
CM
Jahncke Giso
GER
2198
0
F
18
Friedrich Wiede
GER
2195
0
U16
F
19
Doberitz Paul
GER
2193
0
F
20
Petr Jan
CZE
2187
0
F
21
Maslak Alexander
RUS
2186
0
F
22
FM
Izzat Kanan Azar Oglu
AZE
2185
0
U16
F
23
Voynov Sergey
UKR
2183
0
F
24
Gantar Jan
SLO
2175
0
F
25
CM
Hansch Torsten
GER
2174
0
F
26
Wehner Janis
GER
2174
0
F
27
Hellwig Tobias
GER
2168
0
F
28
Dorst Johannes
GER
2167
0
F
29
Scherer Frank
GER
2167
0
F
30
Sydow Hardy
GER
2161
0
F
31
Vesely Tomas
CZE
2156
0
F
32
Braeuer Franz
GER
2154
0
F
33
Braun Marek
CZE
2153
0
F
34
Niedermeier Thomas
GER
2153
0
F
35
Linker Mikhail
UKR
2148
0
U16
F
36
Stock Andreas
GER
2147
0
F
37
Thenhausen Dirk
GER
2147
0
F
38
Zakhartsov Vladimir
RUS
2146
0
U16
F
39
Walter Thomas
GER
2144
0
F
40
Hoffmann Lukas
GER
2142
0
F
41
Masak Pavel
CZE
2138
0
F
42
Suhanovskis Sergejs
LAT
2137
0
F
43
FM
Krouzel Jaroslav
CZE
2135
0
S60
F
44
Prill Daniel
GER
2134
0
F
45
Pflantz Mike
GER
2131
0
F
46
WFM
Motycakova Monika
SVK
2130
0
w
F
47
Sadikhov Ulvi Ramil Oglu
AZE
2127
0
U16
F
48
Gaichenya Yelena
KAZ
2125
0
w
F
49
Klein Boris
ISR
2124
0
S60
F
50
Postupa Pavel
CZE
2124
0
F
51
Batakovs Olegs
LAT
2123
0
S60
F
52
Korschner Miroslav
CZE
2120
0
F
53
Ananchenko Igor
RUS
2118
0
F
54
Loecken Siegfried
GER
2117
0
F
55
Liuba Volodymyr
UKR
2116
0
F
56
Willim Michael
GER
2116
0
F
57
Handl Martin
CZE
2111
0
F
58
Kharitonov Igor
RUS
2111
0
F
59
Marcos Pinto Luis
ESP
2110
0
F
60
Moroder Stefan
ITA
2107
0
F
61
Makepeace Philip J
ENG
2104
0
F
62
Minina Veronika
RUS
2104
0
w
F
63
Siebenburger Vlastimil
CZE
2103
0
F
64
Tichy Miroslav
CZE
2101
0
F
65
Grahn Lars
SWE
2100
0
S60
F
66
Debevec Blaz
SLO
2099
0
F
67
Prill Gerhard
GER
2099
0
S60
F
68
Quinn Rory
IRL
2097
0
F
69
Hula Lukas
CZE
2094
0
F
70
Atnilov Boris
ISR
2093
0
F
71
Mueller Ralf Reiner Prof
GER
2093
0
F
72
Tichy Stepan
CZE
2093
0
F
73
Galan Fernandez Felix
ESP
2091
0
F
74
Hoerr Matthias
GER
2091
0
F
75
Noetzel Felix
GER
2090
0
F
76
Chovanec Vladimir
SVK
2086
0
F
77
Kruljac Petra
CRO
2085
0
w
F
78
Schulz Anja
GER
2085
0
w
F
79
Vala Filip
CZE
2078
0
F
80
Zatko Gregor
SVK
2076
0
F
81
WFM
Schulz Petra
GER
2075
0
w
F
82
Foermes Alexander
GER
2075
0
F
83
Sancar Kenan
GER
2075
0
F
84
WFM
Miturova Magdalena
CZE
2072
0
w
F
85
Mulenko Alexander
RUS
2065
0
F
86
Popov Mikhail
RUS
2065
0
U16
F
87
Kuenstler Christian
GER
2063
0
F
88
Prieto Perez Rodrigo
ESP
2063
0
F
89
Beyer Christof
GER
2060
0
F
90
Duchateau Thomas
FRA
2060
0
F
91
Lampir Tomas
CZE
2057
0
F
92
Markovitz Neil
AUS
2056
0
F
93
Dzubasz Tino
GER
2055
0
F
94
Seisenberger Georg
GER
2055
0
F
95
Jelinek Vaclav
CZE
2053
0
S60
F
96
Brechin Hugh R
SCO
2052
0
F
97
Hentze Markus
GER
2051
0
F
98
Paldus Petr
CZE
2051
0
F
99
Pavera Vit
CZE
2050
0
F
100
Vyprachticky David
CZE
2049
0
F
101
WFM
Itkis Hana
USA
2048
0
w
F
102
Kimerling Martin
SVK
2047
0
F
103
Divis Jaroslav
CZE
2046
0
F
104
Langenfeld Olaf
GER
2045
0
F
105
Tserendorj Batsaikhan
USA
2045
0
F
106
Pardy Martin
CZE
2044
0
F
107
Dolnak Michal
SVK
2043
0
U16
F
108
Drozdov Vladimir E
RUS
2042
0
S60
F
109
Schulz Michael
GER
2042
0
F
110
Adloff Ralf
GER
2040
0
F
111
Schmidt Martin
GER
2040
0
F
112
Biernath Thomas
GER
2039
0
F
113
Foord Dominic
ENG
2038
0
F
114
Neubauer Herbert
AUT
2038
0
F
115
Chmelik Jiri
CZE
2037
0
S60
F
116
Roitzsch Philippe
GER
2036
0
F
117
Spitsyn Vadim
RUS
2036
0
F
118
Borisovs Leonids
LAT
2035
0
F
119
Hajek Lukas
SVK
2034
0
U16
F
120
Hiemer Bernd
GER
2033
0
F
121
Kuzmina Anna
RUS
2033
0
w
F
122
Le Montagner Yoann
FRA
2033
0
F
123
Fiala Zdenek
CZE
2032
0
F
124
Jensen Leif
DEN
2032
0
S60
F
125
Dzirkalis Edvins
LAT
2031
0
F
126
Sievers Andy
GER
2031
0
F
127
Mueller Nick
GER
2029
0
U16
F
128
Sieber Martin
CZE
2029
0
F
129
Janssen Volker
GER
2027
0
F
130
Kearns Christopher
GER
2027
0
F
131
Bleuzen Cedric
FRA
2026
0
F
132
Sedlacek Jiri
CZE
2025
0
F
133
Bucher Grant W
ENG
2023
0
F
134
Gunyecz Zoltan Dr
HUN
2022
0
F
135
Hlavacek Tomas
CZE
2022
0
F
136
Sladovnik Tomas
CZE
2019
0
F
137
Hasenbank Dirk
GER
2018
0
F
138
Kuberczyk Christoph
GER
2018
0
F
139
Kuebler Marcus
GER
2016
0
F
140
Tunger Mario
GER
2016
0
F
141
Tuvsinbajar Dorjkhu
CZE
2016
0
F
142
Stehlik Jiri
CZE
2015
0
F
143
Vermirovsky Vlastimil
CZE
2015
0
F
144
Kotva Milan
CZE
2014
0
S60
F
145
Bicek Richard
CZE
2013
0
F
146
Karavaeva Nadezhda
RUS
2013
0
w
F
147
Macek Kamil
CZE
2012
0
F
148
Garrapa Gianluigi
ITA
2011
0
F
149
Heyne Lukas
GER
2011
0
U16
F
150
Brenninger Daniel
ITA
2010
0
F
151
Sazonova Anastasia
RUS
2010
0
w
U16
F
152
Splichal Petr
CZE
2010
0
F
153
Dunaveckis Deniss
LAT
2009
0
U16
F
154
Hahn Florian
GER
2006
0
F
155
Ranfagni Stefano
ITA
2006
0
F
156
Postupa Martin
CZE
2005
0
F
157
Skoda Martin
CZE
2005
0
F
158
Szirmai Emil
CZE
2005
0
F
159
Horacek Michal
CZE
2004
0
F
160
Schmalz Michal
CZE
2004
0
F
161
Nikel Rastislav
SVK
2003
0
F
162
Schoen Rudolf
GER
2002
0
F
163
Svoboda Ivo
CZE
2002
0
F
164
Svoboda Karel
CZE
2002
0
F
165
Weinstein Shaul
ISR
2002
0
F
166
Stanau Guido
GER
2001
0
U16
F
167
Luban Peter
GER
2000
0
F
168
Sladek Vladislav
CZE
2000
0
F
169
Szudra Heinz-Werner
GER
2000
0
F
170
Lushnikov Evgeny
RUS
1999
0
U16
F
171
Zemlicka Vit
CZE
1999
0
F
172
Blaschke Tobias
GER
1995
0
F
173
Llaneza Vega Victor
ESP
1994
0
F
174
Galvanek Ladislav
SVK
1993
0
F
175
Radics Laszlo Dr
HUN
1991
0
F
176
Lalande Jean-Louis
FRA
1988
0
F
177
Linhart Jan
CZE
1985
0
F
178
Rymar Evgeniy
GER
1984
0
F
179
Kopecek Ivan
CZE
1983
0
S60
F
180
Plasil Petr
CZE
1983
0
F
181
Redondo Gonzalez Javier
ESP
1981
0
F
182
Zeman Arnost
CZE
1980
0
F
183
Schaar Andreas
GER
1979
0
F
184
Suchomel Ales
CZE
1979
0
U16
F
185
Frayssinet Frank
FRA
1977
0
F
186
Matejka Vladimir
CZE
1977
0
S60
F
187
Vachtfeidl Petr
CZE
1976
0
F
188
Bahner Julius
GER
1975
0
F
189
Pulpan Jakub
CZE
1974
0
U16
F
190
Ruboczki Tibor
HUN
1971
0
F
191
Frischmann Rick
GER
1968
0
F
192
Iwanziw Niklas
GER
1967
0
F
193
Schaarschmidt Kay
GER
1966
0
F
194
Sebo Viktor
SVK
1966
0
U16
F
195
Nguyen Minh Thuy
GER
1962
0
w
F
196
Grigorian Spartak
GER
1960
0
U16
F
197
Tran My Linh
GER
1960
0
w
U16
F
198
Meduna Eduard
CZE
1958
0
U16
F
199
Peyre Camille
FRA
1957
0
w
F
200
Smejkal Josef
CZE
1956
0
F
201
Lunn Matthew
ENG
1955
0
F
202
Smolkina Milana
GER
1954
0
w
F
203
Kudla Vladimir
CZE
1953
0
F
204
Flek Vladislav
CZE
1952
0
F
205
Eiriksson Sigurdur
ISL
1951
0
S60
F
206
Mikes Jan
CZE
1950
0
U16
F
207
Stanek Bohumil
CZE
1949
0
F
208
Shabanov Nurlan Mammad Oglu
AZE
1948
0
U16
F
209
Ulrich David
CZE
1947
0
F
210
Duzy Stefan
GER
1946
0
F
211
Lamser Tomas
CZE
1944
0
F
212
Machlin Maxim
GER
1943
0
F
213
Vojacek Zdenek
CZE
1943
0
F
214
Kessler Marcel
GER
1941
0
F
215
Martinez Rodriguez Pablo Ii
ESP
1941
0
F
216
Kassani Sam
SWE
1940
0
U16
F
217
Simmerl Stefan
GER
1940
0
F
218
Smolik Boris
CZE
1940
0
F
219
Stoll Guido
GER
1938
0
F
220
Krupica Pavel
CZE
1936
0
F
221
Danada Ondrej
SVK
1935
0
F
222
Tokabayev A
KAZ
1934
0
F
223
Tong Lukas Fabian Chuan
GER
1934
0
U16
F
224
Balkova Anna
CZE
1932
0
w
F
225
Ivekovic Ivana
CRO
1932
0
w
F
226
Danek Pavel
CZE
1930
0
F
227
Rous Daniel
CZE
1930
0
U16
F
228
Khalilov Sakhavat
RUS
1929
0
U16
F
229
Salentiny Eric
LUX
1929
0
F
230
Brank Bine
SLO
1928
0
U16
F
231
Nehls Benedikt
GER
1928
0
F
232
Hoecher Michael
GER
1925
0
F
233
Fransson Angelina
SWE
1920
0
w
F
234
Stoever Leon
GER
1919
0
F
235
Dorn Carina
GER
1918
0
w
F
236
Ribkinskis Tomass
LAT
1918
0
S60
F
237
Najman Jan
CZE
1908
0
F
238
Paszewski Mateusz
POL
1905
0
U16
F
239
Schuetz Peter
SVK
1903
0
F
240
Cihal Jan
CZE
1900
0
F
241
Starcevs Dmitrijs
LAT
1895
0
U16
F
242
Franz Tobias
GER
1893
0
F
243
Riha Jaroslav
CZE
1893
0
U16
F
244
Andreev Peter
ENG
1889
0
U16
F
245
Nemec Otakar
CZE
1889
0
F
246
Ayvazyan Nikita
RUS
1886
0
U16
F
247
Hansch Karsten
GER
1884
0
U16
F
248
Keller Peter
GER
1884
0
U16
F
249
Kolar Daniel
CZE
1884
0
F
250
Kyas Michael Dr
GER
1883
0
F
251
Hnilicka Michal
CZE
1882
0
F
252
Kompe Joerg
GER
1882
0
F
253
Kobold Andrej
SLO
1878
0
F
254
Bartos Karel
CZE
1877
0
F
255
Ni Polina
LAT
1877
0
w
F
256
Koch Valentin
GER
1872
0
F
257
Reichel Tomas
CZE
1872
0
F
258
Van Akkeren Arno
NED
1871
0
F
259
Marutkins Olegs
LAT
1866
0
U16
F
260
Schneider Rafael
LUX
1866
0
F
261
Pribyl Jaroslav
CZE
1864
0
F
262
Panzhina Jekaterina
LAT
1861
0
w
F
263
Ott Florian
GER
1857
0
U16
F
264
Hansch Stephan
GER
1856
0
U16
F
265
Zeynalli Miradil Mir Kazim Ogl
AZE
1850
0
U16
F
266
Astrom Linda
SWE
1849
0
w
F
267
Fernandez Gonzalez Sergio
ESP
1844
0
U16
F
268
Juchelka Petr
CZE
1839
0
F
269
List Andre
GER
1839
0
F
270
Saucuk Martin
CZE
1839
0
U16
F
271
Toman Ondrej
CZE
1834
0
U16
F
272
Hernla Lars
GER
1831
0
F
273
Duerr Florian
GER
1826
0
U16
F
274
Fedotov Nikita
RUS
1825
0
U16
F
275
Sigurdsson Jakob Saevar
ISL
1789
0
F
276
Snasel Michal
CZE
1778
0
F
277
Novotny Ales
CZE
1759
0
U16
F
278
Velina Valeria
GER
1748
0
w
F
279
Kozusek Daniel
CZE
1728
0
U16
F
280
Tuma Jan
CZE
1686
0
U16
F
281
Barrish Daniel
RSA
1678
0
U16
F
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
tiráž