Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Fejfarův memoriál

Poslední aktualizace06.08.2011 15:12:57, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 15 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
13IMKonopka MichalCZE2433Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.12,0140,5122,0111,50
21IMŠimácek PavelCZE2478Agentura 64 Grygov11,0142,5122,5103,00
37FMKopal JosefCZE2257Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.10,5142,0123,095,00
411FMKratochvíl JosefCZE2221ŠK Caissa Třebíč10,0141,5122,589,75
56Maršálek ZdenekCZE2259Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.10,0138,5119,589,00
64IMPisk PetrCZE2371ŠK Rapid Pardubice, o.s.10,0136,5118,086,25
72GMVokác MarekCZE24771. Novoborský ŠK9,5141,5122,586,75
810Kratochvíl KarelCZE2224Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.9,5141,5122,086,00
98Gregor JiríCZE2256TJ Praga Praha9,5130,5113,076,25
1027Macek KamilCZE2033TJ Bohemia Poděbrady9,5126,5110,573,00
1130Vavrinec TomášCZE2003Klub šachistů Říčany 19259,5124,5109,574,00
1226Duda AntonínCZE2046TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou9,5122,5108,070,50
1314Vykydal FrantišekCZE2126Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.9,5122,5106,070,00
145IMPribyl JosefCZE2337ŠK Holdia DP Praha9,0144,0124,583,75
1512Kaderábek JiríCZE2185TJ Jiskra Tanvald9,0142,0123,579,50
169Hadraba VladimírCZE2233ŠK Teplice9,0140,5121,579,50
1719Dalecký BretislavCZE2093ŠK Česká Lípa9,0126,0110,069,25
1829Ríha JaroslavCZE2012TJ ČSAD Libouchec9,0125,5111,571,25
1918Körschner MiroslavCZE2116ŠK Spartak Ústí n.L.9,0125,0108,571,75
2015Boreš RomanCZE21251. Novoborský ŠK9,0119,0104,566,25
2116Jínová LucieCZE21211. Novoborský ŠK9,0112,097,563,50
2225Papay MarekCZE2051SK Děčín8,5120,0102,564,25
2335Frána TomášCZE1916TJ Jiskra Tanvald8,0128,5111,062,75
2413Melich JindrichCZE2153TJ Praha-Pankrác8,0122,5106,561,50
2531Malec JanCZE1976TJ Uranové doly Hamr8,0121,0106,055,00
2623Jareš JiríCZE2070TJ Slávia Liberec8,0119,0104,555,50
2721Prudek JiríCZE2079TJ Krásná Lípa8,0118,0101,554,50
2817Pribyl JakubCZE2120ŠK Spartak Ústí n.L.8,0115,0100,554,25
2943Majstr JiríCZE18531. Novoborský ŠK8,0114,599,553,75
3036Papay JindrichCZE1904SK Děčín8,0114,599,054,50
3153Purkyt JaroslavCZE1738SK Děčín8,089,579,039,25
3222Chrz PavelCZE2077ŠK Spartak Ústí n.L.7,5126,0110,057,50
3332Vladyka VáclavCZE1966ŠK Česká Lípa7,5119,0105,053,50
3445Hánl FrantišekCZE1849TJ Kralupy nad Vltavou7,5119,0103,553,75
3524Jína JiríCZE20671. Novoborský ŠK7,5115,0100,051,00
3647Liška JiríCZE17801. Novoborský ŠK7,5112,598,549,25
3738Kastner JanCZE1887ŠK JOLY Lysá nad Labem7,5111,594,550,25
3869Rexa MartinCZE07,5108,094,048,75
3940Rezác JindrichCZE1875TJ Auto Škoda Mladá Boleslav7,5100,587,047,00
4070Liuba VolodymyrUKR2116TJ Praga Praha7,0108,093,045,50
4137Lexa VáclavCZE1903TJ Sokol Praha-Vršovice7,0105,591,041,50
4233Válek OtakarCZE19631. Novoborský ŠK7,0104,090,541,50
4344Zapletal MartinCZE1853ŠK Varnsdorf7,0103,593,041,25
4441Carda MilanCZE1874TJ Krásná Lípa7,0103,088,043,50
4542Plicka PetrCZE1872ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt.7,0101,085,540,00
4646Tryhuba JaroslavCZE18121. Novoborský ŠK7,098,084,539,00
4720Janda ZdenekCZE2088SK Děčín7,090,078,038,50
4828Kucera JaroslavCZE20221. Novoborský ŠK6,5107,092,541,25
4939Šcerba JiríCZE18841. Novoborský ŠK6,5107,091,541,50
5055Sládek KarelCZE1697ŠK Varnsdorf6,5103,090,039,00
5159Grindler VáclavCZE1657ŠK Česká Lípa6,596,082,539,50
5257Michno MartinCZE1688TJ ČSAD Libouchec6,0103,589,038,50
5356Eichler BretislavCZE1689Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.6,098,585,534,00
5454Marecek VladislavCZE17341. Novoborský ŠK6,098,084,032,25
5562Šulc PetrCZE1637TJ Uranové doly Hamr6,096,585,531,50
5664Majstrová AlzbetaCZE15931. Novoborský ŠK6,095,081,035,25
5748Veselý JaroslavCZE1763USK Praha6,090,579,028,50
5861Rehácek JosefCZE1649ŠK MOSAD Česká Kamenice6,089,577,525,50
5958Brabec HerbertCZE1681ŠK MOSAD Česká Kamenice6,088,579,530,00
6052Švec LudekCZE1739TJ Desko Liberec6,088,576,525,00
6134Pekar FrantišekCZE1924SK Děčín5,5111,0100,036,00
6260Tschörner WalterCZE1655TJ Krásná Lípa5,599,085,031,00
6351Trávnícek JaroslavCZE1742TJ Krásná Lípa5,099,087,022,25
6465Lisý JiríCZE1470ŠK Spartak Ústí n.L.5,091,079,022,00
6550Koudelka MilošCZE17441. Novoborský ŠK5,084,073,521,50
6667Liška JiríCZE12501. Novoborský ŠK4,596,085,527,25
6749Všetícek OldrichCZE1754TJ Uranové doly Hamr4,589,078,020,00
6866Jínová SimonaCZE13681. Novoborský ŠK4,585,073,019,75
6963Capek VladimírCZE1619TJ Uranové doly Hamr4,084,574,013,50
7068Cervená ZuzanaCZE1000QCC České Budějovice, sportovní klu2,081,570,06,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable