Český Brod 2011 Poslední aktualizace24.09.2011 21:45:20, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř. | St.č. | | Jméno | FED | Rtg | Klub/Místo | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 2 | FM | Šuráň Jan st. | CZE | 2312 | ŠK JOLY Lysá nad Labem | 6,5 | 22 | 31,5 |
2 | 10 | | Postupa Pavel ml. | CZE | 2148 | ŠK JOLY Lysá nad Labem | 6 | 23 | 32,5 |
3 | 1 | FM | Vojta Tomáš | CZE | 2335 | Šachový klub Zikuda Turnov - o.s. | 5,5 | 24,5 | 35 |
4 | 4 | | Vojta Pavel | CZE | 2211 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 22 | 30,5 |
5 | 12 | | Vesecký Martin | CZE | 2139 | Sokol Kolín | 5 | 21,5 | 29,5 |
6 | 9 | | Jirk Aleš | CZE | 2155 | ŠK JOLY Lysá nad Labem | 5 | 21 | 29,5 |
7 | 3 | FM | Matras Ondřej | CZE | 2291 | TJ Sokol Praha-Vršovice | 5 | 21 | 29 |
8 | 14 | | Moravec Vít | CZE | 2116 | TJ Stadion Kutná Hora | 5 | 19,5 | 26,5 |
9 | 7 | | Wasserbauer Radek | CZE | 2181 | ŠK Rakovník | 5 | 18,5 | 26,5 |
10 | 24 | | Janíček Jindřich | CZE | 2022 | Podhradní Lhota | 5 | 18,5 | 24,5 |
11 | 5 | | Munk Petr | CZE | 2188 | ŠK JOLY Lysá nad Labem | 4,5 | 21,5 | 30,5 |
12 | 13 | | Drábek Vojtěch | CZE | 2135 | TJ Neratovice | 4,5 | 21,5 | 30 |
13 | 20 | | Holub Jan | CZE | 2063 | SK Loko Praha | 4,5 | 21 | 29,5 |
14 | 6 | | Růžička Zdeněk | CZE | 2188 | SK Loko Praha | 4,5 | 20,5 | 29,5 |
15 | 17 | | Eretová Jana | CZE | 2082 | ŠK Sokol Klatovy | 4,5 | 20,5 | 29 |
16 | 18 | | Postupa Pavel st. | CZE | 2076 | ŠK JOLY Lysá nad Labem | 4,5 | 19,5 | 26,5 |
17 | 8 | | Husárik Braňko | CZE | 2179 | ŠK JOLY Lysá nad Labem | 4,5 | 19 | 26,5 |
18 | 23 | | Petras Milan | CZE | 2041 | Šachový klub Bohnice | 4,5 | 19 | 25,5 |
19 | 29 | | Valtera Jiří | CZE | 1944 | TJ Kralupy nad Vltavou | 4 | 22,5 | 29,5 |
20 | 21 | | Hořínek Karel | CZE | 2060 | Šachový klub Bohnice | 4 | 21,5 | 31 |
21 | 35 | | Daniel Jiří | CZE | 1871 | ŠK JOLY Lysá nad Labem | 4 | 21,5 | 28 |
22 | 16 | | Kaplan Daniel | CZE | 2088 | TJ Bohemia Poděbrady | 4 | 21 | 29 |
23 | 31 | | Havelka Petr | CZE | 1911 | ŠK KDJS Sedlčany | 4 | 21 | 28,5 |
24 | 19 | | Čermák Michal | CZE | 2070 | ŠK JOLY Lysá nad Labem | 4 | 20,5 | 29 |
25 | 11 | | Zvára David | CZE | 2145 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 20 | 29,5 |
26 | 26 | | Tejkal Jiří | CZE | 1992 | SK Loko Praha | 4 | 20 | 27,5 |
27 | 36 | | Rubeš Zdeněk | CZE | 1837 | Sokol Pečky | 4 | 19 | 26,5 |
28 | 25 | | Matějovský Ondřej | CZE | 1996 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 18,5 | 27 |
29 | 22 | | Postupa Martin | CZE | 2048 | ŠK JOLY Lysá nad Labem | 4 | 18,5 | 26,5 |
30 | 15 | | Eret Jaroslav | CZE | 2104 | ŠK Sokol Klatovy | 4 | 18,5 | 25 |
31 | 32 | | Zvěřina Jan | CZE | 1905 | TJ CHS Chotěboř | 4 | 18 | 26 |
32 | 30 | | Fiala Jan | CZE | 1935 | Sokol Český Brod | 4 | 18 | 24,5 |
33 | 37 | | Kalík Jan | CZE | 1823 | TJ Zora Praha | 4 | 17,5 | 25,5 |
34 | 28 | | Valtr Tomáš | CZE | 1979 | ŠK JOLY Lysá nad Labem | 4 | 17,5 | 25 |
35 | 33 | | Dlouhý David | CZE | 1902 | Šachový klub Bohnice | 4 | 17,5 | 24 |
36 | 34 | | Voborník Bořivoj | CZE | 1875 | ŠK JOLY Lysá nad Labem | 3,5 | 19 | 24 |
37 | 67 | | Aubrecht Petr st. | CZE | 1000 | | 3,5 | 17,5 | 24,5 |
38 | 38 | | Zima Tomáš | CZE | 1815 | Sokol Nymburk | 3,5 | 16,5 | 25 |
39 | 45 | | Schmidt Karel | CZE | 1646 | ŠO Stavby mostů Praha | 3,5 | 16 | 23 |
40 | 42 | | Tesař Patrik | CZE | 1719 | Sokol Nymburk | 3,5 | 16 | 22,5 |
41 | 72 | | Žigmund David | CZE | 1000 | Sokol Nymburk | 3,5 | 16 | 22 |
42 | 39 | | Eisner Oldřich | CZE | 1805 | Sokol Pečky | 3 | 20 | 27,5 |
43 | 43 | | Dušek Vladimír | CZE | 1710 | Sokol Kolín | 3 | 20 | 27 |
44 | 46 | | Levinský Ladislav | CZE | 1584 | Sokol Nymburk | 3 | 18 | 25,5 |
45 | 44 | | Harašta František | CZE | 1678 | SK OAZA Praha | 3 | 17,5 | 24,5 |
46 | 52 | | Aubrecht Petr ml. | CZE | 1372 | TJ Bohemians Praha | 3 | 17 | 23 |
47 | 56 | | Vilímová Julie | CZE | 1279 | Klub šachistů Říčany 1925 | 3 | 16,5 | 23,5 |
48 | 57 | | Eret Matouš | CZE | 1250 | ŠK Sokol Klatovy | 3 | 16,5 | 22 |
49 | 48 | | Eret Jonáš | CZE | 1511 | ŠK Sokol Klatovy | 3 | 15,5 | 22,5 |
50 | 40 | | Vochozka Jindřich | CZE | 1787 | TJ Slavia Hradec Králové | 3 | 15,5 | 22,5 |
51 | 49 | | Dlouhý Jiří | CZE | 1468 | Šachový klub Bohnice | 3 | 15,5 | 21,5 |
52 | 41 | | Vojtíšek Miloš | CZE | 1745 | Sokol Brandýs nad Labem | 3 | 15,5 | 21 |
53 | 47 | | Bauer Ondřej | CZE | 1528 | ŠK Rakovník | 3 | 15 | 21 |
54 | 58 | | Hučík Lukáš | CZE | 1250 | Sokol Nymburk | 3 | 14 | 19,5 |
55 | 68 | | Kosík Stanislav | CZE | 1000 | | 3 | 13 | 19 |
56 | 62 | | Škrabánková Martina | CZE | 1250 | Sokol Nymburk | 2,5 | 17 | 22,5 |
57 | 51 | | Válek Petr | CZE | 1381 | ŠK Spartak Čelákovice | 2,5 | 16,5 | 21,5 |
58 | 61 | | Škrabánek Matěj | CZE | 1250 | Sokol Nymburk | 2,5 | 15 | 19,5 |
59 | 69 | | Pekárek Josef | CZE | 1000 | Sokol Sendražice | 2,5 | 11,5 | 16 |
60 | 53 | | Folbr Martin | CZE | 1371 | ŠK Rakovník | 2 | 17,5 | 23 |
61 | 59 | | Remeš Šimon | CZE | 1250 | Klub šachistů Říčany 1925 | 2 | 15 | 21,5 |
62 | 63 | | Šuráň Jan ml. | CZE | 1250 | ŠK PORG Praha | 2 | 14,5 | 21,5 |
63 | 55 | | Homola Martin | CZE | 1323 | Sokol Český Brod | 2 | 14,5 | 20 |
64 | 54 | | Zlámaná Anna | CZE | 1341 | Klub šachistů Říčany 1925 | 2 | 14 | 20 |
65 | 65 | | Boháč Jaroslav | CZE | 1100 | Sokol Český Brod | 2 | 12,5 | 17,5 |
66 | 50 | | Vinecký Jiří | CZE | 1407 | Sokol Nymburk | 2 | 12 | 18 |
67 | 64 | | Žák Daniel | CZE | 1250 | Klub šachistů Říčany 1925 | 1 | 16 | 21,5 |
68 | 66 | | Studzinski David | CZE | 1100 | Klub šachistů Říčany 1925 | 1 | 15 | 19,5 |
69 | 60 | | Vacek Adam | CZE | 1250 | Sokol Nymburk | 1 | 12 | 18,5 |
70 | 71 | | Vaskó Jan | CZE | 1000 | | 1 | 10 | 14,5 |
71 | 27 | | Dlouhý Ondřej | CZE | 1985 | Sokol Nymburk | 0 | 16 | 21,5 |
72 | 70 | | Pergel Vojtěch | CZE | 1000 | Sokol Nymburk | 0 | 12,5 | 17,5 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: points (game-points) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)
|
|
|
|