Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Čech do 16 let

Poslední aktualizace29.10.2011 12:15:25, Creator/Last Upload: czech republic licence 50

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Haman JakubCZE2134ŠK Kladno
2Hrdina RobinCZE2050TJ Spartak Vlašim
3Rýdl JiříCZE2017TJ Spartak Vlašim
4Čáp AdamCZE1999ŠK Kladno
5Mikeš JanCZE1993ŠK Spartak Ústí n.L.
6Říha JaroslavCZE1948ŠK Spartak Ústí n.L.
7Franěk JanCZE1939TJ Bohemians Praha
8Skalický TomášCZE1914Klub šachistů Říčany 1925
9Hánl FrantišekCZE1913TJ Kralupy nad Vltavou
10Rathouský JakubCZE1899Klub šachistů Říčany 1925
11Ta Van DuyCZE1882CHESS MOST
12Toman OndřejCZE1880TJ Sokol Údlice
13Anaškin ArsenijCZE1851SK OAZA Praha
14Václavíček LukášCZE18422222 ŠK Polabiny
15Rojíková LenkaCZE1806ŠK Lípa
16Pražák MatoušCZE1804Jiskra RMSK Nový Bydžov
17Bartoš VáclavCZE1804ŠK Teplice
18Pýcha PatrikCZE1789TJ Spartak Vlašim
19Bodický MichalCZE1783SK Pyrit Příbram
20Sion DavidCZE1778TJ Štefanydes Polička
21Kalužný MatyášCZE1769TJ Sokol Údlice
22Hlaváček OndřejCZE1758QCC České Budějovice, sportovní klu
23Kopřiva MartinCZE1736Sokol Domažlice
24Melichar VojtěchCZE17142222 ŠK Polabiny
25Tůma JanCZE1701TJ Štefanydes Polička
26Simon JanCZE1698ŠK Týn nad Vltavou
27Škuthan JiříCZE1694CHESS MOST
28Hanzlík DanielCZE1690CHESS MOST
29Liduch FilipCZE16542222 ŠK Polabiny
30Široký RichardCZE1649ŠACHklub Tábor
31Hatašová MichaelaCZE1628ŠK Kladno
32Šafařík KamilCZE1627TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
33Hochman JanCZE1626SK Pyrit Příbram
34Stránská KamilaCZE1584ŠK Teplice
35Holub JanCZE1579Sokol Domažlice
36Vaníček VojtěchCZE1747Jiskra RMSK Nový Bydžov
37Škvařil MichalCZE1684TJ Bohemians Praha
38John PetrCZE1634TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
39Vokoun OndřejCZE1594TJ Kralupy nad Vltavou
40Šefčík JanCZE1588Sokol Buštěhrad
41Daňhel LukášCZE1552TJ Bohemians Praha
42Sliva MichalCZE1542ŠK Spartak Ústí n.L.
43Kolomý ŠtěpánCZE1535TJ Lanškroun
44Dvořák LukášCZE1531Sokol Buštěhrad
45Karásek TomášCZE1529Jiskra RMSK Nový Bydžov
46Bauer OndřejCZE1528ŠK Rakovník
47Zolman PavelCZE1492Jiskra RMSK Nový Bydžov
48Sliva RichardCZE1474ŠK Spartak Ústí n.L.
49Gregor JiříCZE14682222 ŠK Polabiny
50Zvára FilipCZE1450TJ Spartak Vlašim
51Bruna MartinCZE1449ŠK Tachov
52Nosek JanCZE1400TJ Lomnice nad Popelkou
53Kopecká EvaCZE1338TJ Praha-Pankrác
54Žilavá KateřinaCZE1319ŠACHklub Tábor
55Skybová KateřinaCZE1306ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
56Žolnerčík MartinCZE1301TJ Bohemians Praha
57Vaňková VeronikaCZE1283ŠK Rakovník
58Čermák DominikCZE1250TJ Desko Liberec
59Kaněrová ŠtěpánkaCZE1250TJ Kralupy nad Vltavou
60Ryšavá MonikaCZE1250TJ Štefanydes Polička
Advertisement