Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 21:57:53
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Detske sachove vanoce 2011
Poslední aktualizace29.12.2011 17:29:07, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 63
Nasazení/Výsledky
1. Kolo
Šach.
Čís.
ELO
Jméno
Výsledek
Jméno
ELO
Čís.
1
1
1250
Haska Filip
1 - 0
Tymoniewicz Rafal
1250
8
2
2
1550
Riabtsev Jaroslav
1 - 0
Prikrylova Eliska
1250
7
3
3
1250
Prikrylova Adela
1 - 0
Kilarski Marek
1250
6
4
4
1550
Krupa Kamila
1 - 0
Krupa Dominik
1350
5
2. Kolo
Šach.
Čís.
ELO
Jméno
Výsledek
Jméno
ELO
Čís.
1
8
1250
Tymoniewicz Rafal
0 - 1
Krupa Dominik
1350
5
2
6
1250
Kilarski Marek
0 - 1
Krupa Kamila
1550
4
3
7
1250
Prikrylova Eliska
1 - 0
Prikrylova Adela
1250
3
4
1
1250
Haska Filip
0 - 1
Riabtsev Jaroslav
1550
2
3. Kolo
Šach.
Čís.
ELO
Jméno
Výsledek
Jméno
ELO
Čís.
1
2
1550
Riabtsev Jaroslav
1 - 0
Tymoniewicz Rafal
1250
8
2
3
1250
Prikrylova Adela
0 - 1
Haska Filip
1250
1
3
4
1550
Krupa Kamila
1 - 0
Prikrylova Eliska
1250
7
4
5
1350
Krupa Dominik
1 - 0
Kilarski Marek
1250
6
4. Kolo
Šach.
Čís.
ELO
Jméno
Výsledek
Jméno
ELO
Čís.
1
8
1250
Tymoniewicz Rafal
1 - 0
Kilarski Marek
1250
6
2
7
1250
Prikrylova Eliska
0 - 1
Krupa Dominik
1350
5
3
1
1250
Haska Filip
1 - 0
Krupa Kamila
1550
4
4
2
1550
Riabtsev Jaroslav
1 - 0
Prikrylova Adela
1250
3
5. Kolo
Šach.
Čís.
ELO
Jméno
Výsledek
Jméno
ELO
Čís.
1
3
1250
Prikrylova Adela
0 - 1
Tymoniewicz Rafal
1250
8
2
4
1550
Krupa Kamila
0 - 1
Riabtsev Jaroslav
1550
2
3
5
1350
Krupa Dominik
0 - 1
Haska Filip
1250
1
4
6
1250
Kilarski Marek
0 - 1
Prikrylova Eliska
1250
7
6. Kolo
Šach.
Čís.
ELO
Jméno
Výsledek
Jméno
ELO
Čís.
1
8
1250
Tymoniewicz Rafal
0 - 1
Prikrylova Eliska
1250
7
2
1
1250
Haska Filip
1 - 0
Kilarski Marek
1250
6
3
2
1550
Riabtsev Jaroslav
1 - 0
Krupa Dominik
1350
5
4
3
1250
Prikrylova Adela
0 - 1
Krupa Kamila
1550
4
7. Kolo
Šach.
Čís.
ELO
Jméno
Výsledek
Jméno
ELO
Čís.
1
4
1550
Krupa Kamila
1 - 0
Tymoniewicz Rafal
1250
8
2
5
1350
Krupa Dominik
1 - 0
Prikrylova Adela
1250
3
3
6
1250
Kilarski Marek
0 - 1
Riabtsev Jaroslav
1550
2
4
7
1250
Prikrylova Eliska
0 - 1
Haska Filip
1250
1
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
tiráž