Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 04:23:54
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Valašská Bystřice OPEN
Poslední aktualizace17.09.2022 12:58:49, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Nasazení/Výsledky
8. Kolo Datum kola 2022/09/16 Hodina 16:00
Šach.
Čís.
Jméno
ELO
Body
Výsledek
Body
Jméno
ELO
Čís.
PGN
1
1
Vaculík Jakub
2214
6
1 - 0
5½
Šobáň Jaroslav
2108
5
PGN
2
3
FM
Karlík Vladimír
2128
5
0 - 1
5½
Kapusta Petr
2130
2
PGN
3
19
Vlachopulos Georgis
1886
5
1 - 0
5
Pyš Zbyněk
1898
18
PGN
4
17
Štefanišin Jan
1947
5
0 - 1
4½
FM
Cagašík Tomáš
2113
4
PGN
5
36
Juračák David
1708
4½
0 - 1
4½
Bareš Jáchym
2103
6
PGN
6
31
Černý Michael
1780
4½
0 - 1
4½
Tauš Martin
2010
10
PGN
7
13
Malinovský Petr
1976
4½
0 - 1
4½
Bříza Jiří
1847
23
PGN
8
9
Vysoglad Petr
2026
4
½ - ½
4
Mikyska Kamil
1982
12
PGN
9
11
Pán Vladimír
2000
4
½ - ½
4
Břoušek Jiří
1786
29
PGN
10
25
Uhlíř Jiří
1824
4
0 - 1
4
Otruba Marek
1970
14
PGN
11
15
Döme Michal
1961
4
1 - 0
4
Molnár Jiří
1844
24
PGN
12
27
Fišer Jiří
1798
4
½ - ½
4
Závodný Jaroslav
1859
22
PGN
13
20
Novotný Jaroslav
1882
3½
1 - 0
3½
Ondreját Miroslav
1871
21
PGN
14
33
Jeřábková Julia
1756
3½
1 - 0
3½
Románek Zdeněk
1658
41
PGN
15
34
Zádrapa Jakub
1752
3½
1 - 0
3
Komínek Martin
1702
37
PGN
16
28
Foukal Jiří
1797
3
1 - 0
3
Švec Luděk
1609
45
PGN
17
46
Oktavec Ivan
1609
3
0 - 1
3
Sušeň Jaroslav
1781
30
PGN
18
32
Jindrásek Mojmír
1778
3
½ - ½
3
Vlachopulos Elefteris
1574
49
PGN
19
51
Parák František
1515
3
0 - 1
3
Bartošek Ivan
1666
40
PGN
20
48
Zádrapová Amálie
1584
3
1 - 0
3
Palla Rostislav
1652
42
PGN
21
43
Smutek Jiří
1611
3
1 - 0
3
Kolibik Ján
1528
50
PGN
22
44
Žítek Jiří
1609
3
0 - 1
3
Sysr Pavel
1598
47
PGN
23
54
Hovad Václav
1486
2½
½ - ½
3
Rychtecký Pavel
1506
52
PGN
24
39
Palla Stanislav
1683
2½
0 - 1
2½
Hurta Karel
1723
35
PGN
25
53
Diviš Jan
1505
2
½ - ½
2½
Valenta Josef
1456
55
PGN
26
66
Holiš Matyáš
0
2
0 - 1
2
Křivohlávek Josef
1389
57
PGN
27
58
Lapáček Luboš
1379
2
½ - ½
2
Jeřábek Jan
1227
62
PGN
28
65
Fuksa Josef
0
2
0 - 1
1½
Martikán Jiří
1299
60
PGN
29
64
Mattivi Jaroslav
1142
1
0 - 1
1½
Martikánová Amálie
1186
63
PGN
30
61
Dobšinský Petr
1261
1
1
volno
31
7
FM
Lys Josef
2055
4
0
nenasazen
32
8
Mohapl Petr
2027
4½
0
nenasazen
33
16
Hrabal Matěj
1951
4½
0
nenasazen
34
26
Slížek Josef
1809
1
0
nenasazen
35
38
Kopecký Matěj
1687
3
0
nenasazen
36
56
Bambušek Vladislav
1450
1
0
nenasazen
37
59
Zmelty David
1376
1
0
nenasazen
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
tiráž