Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O velikonočního beránka

Poslední aktualizace07.04.2012 20:05:32, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Filip VojtěchCZE1870TJ Spartak Vlašim7,031,524,031,50
25Hučík LukášCZE1250Sokol Nymburk6,031,523,526,00
32Eret JonášCZE1511ŠK Sokol Klatovy5,533,024,523,00
43Homola MartinCZE1355Sokol Český Brod5,531,022,021,00
513Kubíče JakubCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem5,031,023,518,50
68Ždych DanielCZE1250TJ Spartak Vlašim5,030,522,017,50
74Eret MatoušCZE1250ŠK Sokol Klatovy5,030,020,017,50
86Škrabánek MatějCZE1250Sokol Nymburk5,027,520,016,00
914Vojta JakubCZE1100TJ Spartak Vlašim5,027,519,517,50
107Šícha RobinCZE1250Sokol Český Brod5,026,519,516,50
1141Němeček LukášCZE0DDM Symfonie Poděbrady5,025,518,516,00
1245Plechatová JarmilaCZE0ZŠ Uhlířské Janovice5,025,017,017,00
1353Šafránek JanCZE0DDM Symfonie Poděbrady4,528,020,516,25
1411Kalašová KateřinaCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem4,523,517,014,00
1544Plechata PavelCZE0ZŠ Uhlířské Janovice4,029,021,014,00
1650Tvrzníková AlžbětaCZE0DDM Kolín4,027,020,015,00
1738Müllerová KristýnaCZE0ZŠ Semice4,027,019,013,00
1816Šimek MiroslavCZE1100TJ Kavalier Sázava4,026,518,513,50
1917Hataš MatějCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem4,026,019,010,50
2015Ďuriš MatějCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem4,023,518,09,50
2143Patočka DavidCZE0Sokol Český Brod4,023,517,010,50
2225Doležal KarelCZE0DDM Symfonie Poděbrady4,023,516,511,50
2329Hloušková KláraCZE0DDM Kolín4,023,516,010,00
2449Tvrzník AntonínCZE0DDM Kolín4,020,014,510,00
2518Hruban OliverCZE1000SK Slavoj Čáslav4,019,514,58,50
2652Vlasáková NelaCZE0ŠK MDDM Úvaly4,018,012,58,50
2722Valtr JakubCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem3,526,519,08,75
2846Plechl MatějCZE0ŠK JOLY Lysá nad Labem3,525,518,59,75
2921Tanglová DominikaCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem3,029,022,010,00
3019Janda LukášCZE1000ŠK Spartak Čelákovice3,028,021,010,00
3126Groh JanCZE0DDM Kolín3,028,019,59,50
3210Kalaš MichalCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem3,026,519,09,00
3323Aschenbrenner PetrCZE0Sokol Český Brod3,026,019,08,00
3420Ježek StanislavCZE1000Sokol Český Brod3,025,518,59,00
3536Moucha PetrCZE0ŠK JOLY Lysá nad Labem3,023,517,09,00
3630Jirků TomášCZE0DDM Kolín3,023,017,05,00
3742Němeček PavelCZE0DDM Symfonie Poděbrady3,020,014,06,00
3831Klepal MarekCZE0ZŠ Uhlířské Janovice3,020,013,07,00
3951Tvrzníková AnastázieCZE0DDM Kolín3,019,013,56,00
4012Kirkov IvoCZE1100TJ Kavalier Sázava3,018,012,56,00
4148Topinka TomášCZE0DDM Kolín2,521,015,55,25
4233Košnářová IvanaCZE0ZŠ Semice2,518,012,03,75
4337Müller RadekCZE0ZŠ Semice2,025,018,56,00
4427Gruml TomášCZE0DDM Kolín2,025,016,04,50
4524Auersbald MatějCZE0DDM Kolín2,023,017,04,50
469Homolová VeronikaCZE1100Sokol Český Brod2,021,516,01,50
4740Novotný MartinCZE0DDM Symfonie Poděbrady2,020,013,54,00
4834Kratochvíl VítCZE0Sokol Český Brod2,019,514,02,00
4932Končel PavelCZE0DDM Kolín2,019,513,54,50
5047Rubeš VojtěchCZE0ŠK Spartak Čelákovice2,018,013,53,00
5128Havlík ŠimonCZE0DDM Kolín1,519,513,03,00
5235Moravec ŠtěpánCZE0Sokol Český Brod1,519,013,01,75
5339Nesládek JanCZE0DDM Kolín1,020,013,50,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Advertisement
Advertisement