Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Ostravský koník 2012 - FIDE Open B

Poslední aktualizace06.05.2012 14:54:33, Creator/Last Upload: czech republic licence 1

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3  PH 4 
110
Pšenička PavelCZE1955VOKD Poruba8,042,053,043,51874
21
Kubeczka AlešCZE1994TJ Slovan Havířov7,542,054,038,01844
33
Trombík KarelCZE1989SK Slavia Orlová7,042,554,036,51841
415
Bražina DavidCZE1936TJ Mittal Ostrava7,035,548,036,01825
522
Čubok ZdeněkCZE1901TJ Vendryně6,540,052,537,51842
621
Petkevich DenisRUS1902Moskva6,539,551,033,51717
723
Milat PatrikCZE1895Beskydská šachová škola o.s.6,539,051,035,01820
825
Vízner JaroslavCZE1889Baník Havířov6,538,050,534,01736
97
Albertovič LukášCZE1977ŠK Slavoj Poruba6,537,548,532,51812
1013
Šamu PavelCZE1947TJ Mittal Ostrava6,537,048,035,01838
1140
Prokop TomášCZE1792Sokol Fryčovice6,535,045,029,51744
1214
Hasinski KrystianPOL1939TS Kuźnia Rybnik6,534,545,532,01676
1330
Müller LeoCZE1851TJ Vítkov6,534,544,531,51700
1419
Habada JindřichCZE1905ŠK Hotel Merkur6,534,043,034,01779
1511
Blecha ZdeněkCZE1952Sokol Fryčovice6,531,541,529,51746
168
Macek KamilCZE1960TJ Bohemia Poděbrady6,038,549,034,51852
1732
Bergloviec JanCZE1839ŠK POGO Budišov n.B.6,038,549,031,01837
1874
Tománek MarekCZE1886ŠK Petřvald u NJ6,037,548,530,01856
1931
Badačová IrenaCZE1847TJ Respekt6,036,045,531,51645
2042
Vaníček MichalCZE1775Beskydská šachová škola o.s.6,034,545,028,01484
212
Borovička BohumilCZE1992TJ Mořkov6,034,544,029,51670
2263
Kaňáková NatálieCZE1614Beskydská šachová škola o.s.6,034,043,527,51635
2317
Tyleček DrahomírCZE1929TJ Mariánské Hory6,032,042,529,51620
246
Oborný LuborCZE1979ŠK Slavoj Poruba5,538,549,532,01828
254
Píša VladimírCZE1981ŠK U Freda Darkovičky5,537,547,530,51775
2627
Valenčík JozefCZE1872TJ Slovan Havířov5,537,046,531,51718
2748
Parakhoni AndreyRUS1751Moskva5,536,046,030,01720
28118
Biron ValeriyRUS1000Moskva5,536,046,027,01763
2934
Červenka RomanCZE1833TJ Slovan Havířov5,535,545,530,01648
3050
Chrostek LukášCZE1744TJ Mittal Ostrava5,535,045,528,01653
3118
Blecha JosefCZE1929Sokol Fryčovice5,534,544,529,01710
3233
Cyroň KarelCZE1838OS Rychvald5,534,543,029,51519
3344
Skočková KateřinaCZE1760Sokol Polanka n/O5,533,042,526,51565
3443
Pecha VladanCZE1773Beskydská šachová škola o.s.5,532,042,024,51693
3541
Tantsov PeterRUS17795,531,540,026,01676
36121
Depta TomášCZE1000Dynamo DP Ostrava5,531,040,526,01742
3756
Klus MilanCZE1721TJ Dobratice5,530,539,024,51333
3846
Kaňák FilipCZE1753Beskydská šachová škola o.s.5,042,052,031,01828
3973
Jamka BřetislavCZE1970Slovan Ostrava5,041,552,533,01930
4037
Omasta DušanCZE1802TJ Slovan Havířov5,039,050,529,01642
4128
Vlček AntonínCZE1861TJ Vítkov5,037,047,030,01784
42133
Shelepen AleksandrRUS1000Moskva5,034,544,529,51779
4349
Rychtecký PavelCZE1749ŠK Teplárna Praha-Malešice5,034,544,526,01563
4424
Týn MarekCZE1890TJ Slovan Havířov5,033,541,526,51566
45128
Lugovets DmitryRUS1000Moskva5,033,042,525,01736
4682
Stania PetrCZE1737Slezan Opava5,033,042,522,51726
4775
Kondula DominikCZE1882VOKD Poruba5,033,041,523,51608
4812
Geffert MichalCZE1948Baník Havířov5,032,042,524,51682
4926
Balogh MilanCZE1873TJ Mittal Ostrava5,032,041,529,01722
5090
Vnouček MartinCZE1584TJ Jawa Brodce5,031,541,020,01539
5165
Čech JanCZE1572Beskydská šachová škola o.s.5,031,039,026,01530
525
Doležal RadoslavCZE1980Klub šachistů Říčany 19255,030,539,522,51590
5393
Semančík DavidCZE1561OS Rychvald5,030,539,019,01564
5461
Bohanesová VendulaCZE1653Beskydská šachová škola o.s.5,029,538,522,51504
559
Novák BořivojCZE1958T.J. Sokol Hranice5,029,036,521,01604
5636
Broskevič LumírCZE1822ŠK Šenov4,536,548,027,51571
5767
Lisowski AdamPOL1553TS Kuźnia Rybnik4,536,046,523,51754
58108
Gřesová ZuzanaCZE1250Beskydská šachová škola o.s.4,535,545,523,01738
5945
Krupanský JaromírCZE1753TJ Slovan Havířov4,535,043,526,01545
6052
Kapoun PavelCZE1731TJ Chlumec4,534,543,525,01660
6129
Čubok MilanCZE1856TJ Dobratice4,534,045,026,01650
6276
Šoki ZdeněkCZE1872Sokol Vítkovice4,534,043,524,51769
6335
Hradský AlešCZE1830Sportovní klub Prostějov4,534,042,525,01573
64136
Vikharev AlexeyRUS1000Moskva4,532,542,524,01760
6583
Brzezny PetrCZE1709OS Rychvald4,532,542,520,01524
6638
Nisztuk MichalPOL1798Klub Zryw4,532,542,024,01482
6759
Žižka RadimCZE1681Sokol Skalice4,532,040,022,01641
68130
Mikhailoviskiy VladimirRUS1000Moskva4,531,040,523,01695
6962
Alekseev VasilyRUS1635Moskva4,531,040,522,51394
7080
Gavroň LadislavCZE1749Slovan Ostrava4,531,038,521,51622
71117
Alexandr PetrCZE1000Slovan Ostrava4,530,539,520,51684
72105
Demko RobertCZE1250Beskydská šachová škola o.s.4,530,539,021,01660
7320
Petrov NikolajCZE1904ŠK Šenov4,530,037,021,01623
7491
Čáp ŠimonCZE1582VOKD Poruba4,528,037,516,51415
7596
Filip TomášCZE1535Beskydská šachová škola o.s.4,527,535,517,51489
7684
Cvik ŠtěpánCZE1707VOKD Poruba4,527,535,021,01453
7787
Hanák TomášCZE1645OS Rychvald4,527,035,519,01453
7894
Bagar MiroslavCZE1546Sokol Vítkovice4,525,534,517,01517
7939
Vinklárek RobertCZE1792TJ Nový Jičín4,037,546,527,01607
8055
Kolařík TomášCZE1722ŠK Hošťálkovice4,036,545,523,51616
8166
Pistovčáková AnetaCZE1557TŽ Třinec4,036,545,024,51612
8278
Bok TomášCZE1777Sokol Dobrá4,035,044,523,51813
8370
Židek DanielCZE1528Beskydská šachová škola o.s.4,033,544,021,01604
8416
Hlubina PavelCZE1935VOKD Poruba4,032,542,024,51660
8554
Hasinski SebastianPOL1727TS Kuźnia Rybnik4,032,542,024,51556
8671
Bok ZdeněkCZE1488Sokol Dobrá4,032,542,018,01517
8757
Románek ZdeněkCZE1695TJ Sokol Valašská Bystřice4,031,541,523,01449
8869
Gemsa PavelCZE1531MSA Dolní Benešov4,031,540,520,51511
8999
Zimnioková MarkétaCZE1464Šachový klub Karviná o.s.4,030,539,518,01682
9064
Zemková KláraCZE1594Beskydská šachová škola o.s.4,030,538,523,01558
9153
Doškař MiloslavCZE1729Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,030,039,021,01397
9292
Lička RadekCZE1574TJ Mariánské Hory4,030,038,018,01543
9377
Jureček DanielCZE1798Orel Opava4,030,038,018,01495
9458
Jaššo SlavomírCZE1688ŠK POGO Budišov n.B.4,029,538,519,51351
9586
Beneš JaroslavCZE1665Slovan Ostrava4,029,537,019,51448
9689
Repák JanCZE1603TJ Mittal Ostrava4,029,536,519,01546
97134
Shelepen MariaRUS1000Moskva4,029,037,017,01586
9885
Szabó PavelCZE1697Slovan Ostrava4,026,537,016,51410
99100
Bošňák OndrejCZE1440VOKD Poruba4,026,033,515,01414
10047
Škuta ArnoštCZE1753TJ Mariánské Hory3,532,541,021,51503
10151
Šafarčík MiroslavCZE1740HTJ Odra Ostrava3,531,541,022,51663
10279
Halámka PavelCZE1768TJ Mittal Ostrava3,530,539,518,01434
10381
Pyka MilanCZE17393,529,538,519,51532
104126
Kuliamin AntonRUS1000Moskva3,529,538,019,51677
10560
Havelka OndřejCZE1655Beskydská šachová škola o.s.3,529,037,019,01187
106124
Ivanov AlexanderRUS1000Moskva3,528,035,015,51642
10788
Holiš JaroslavCZE1616TJ Nový Jičín3,527,537,014,51361
108104
Beluská TerezaCZE1315Beskydská šachová škola o.s.3,527,535,517,01590
109111
Kudělásek DaliborCZE1250Beskydská šachová škola o.s.3,527,034,013,51518
110112
Sikora MatoušCZE1250OS Rychvald3,526,033,012,51411
11172
Pirhala LadislavCZE1445Dynamo DP Ostrava3,523,532,014,51281
112106
Fridrišek TomášCZE1250TJ Mittal Ostrava3,522,028,511,51283
11395
Koki JanCZE1545TJ Mariánské Hory3,030,037,015,01563
114109
Halamíček RadekCZE1250Beskydská šachová škola o.s.3,029,538,513,51531
11598
Kuchař MatějCZE1490Beskydská šachová škola o.s.3,029,038,515,01529
116116
Vyvial PatrikCZE1100Beskydská šachová škola o.s.3,029,036,513,51548
117125
Kočí TomášCZE1000ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova3,028,034,013,51501
118110
Haška FilipCZE1250Beskydská šachová škola o.s.3,027,036,014,51564
119129
Machura JaroslavCZE10003,025,532,514,01475
120122
Frydrych LukasPOL1000TS Kuźnia Rybnik3,025,031,514,01496
12197
Šrámek OndřejCZE1496SK Slavia Orlová3,025,031,012,51192
122120
Chernyshev AndreyRUS1000Moskva3,024,531,012,01502
123132
Přeček DušanCZE1000VOKD Poruba3,023,530,010,01301
124114
Malina RomanCZE1100ŠK Slavoj Poruba3,022,028,510,01406
125102
Kopcová LudmilaCZE1338TJ Mittal Ostrava2,528,537,015,51601
126123
Grygar PetrCZE1000TJ Mariánské Hory2,527,035,014,51534
12768
Chlevišťan JaromírCZE1546VOKD Poruba2,525,032,513,01388
128103
Valenčíková SandraCZE1319TJ Slovan Havířov2,524,532,512,01302
129101
Sedláček MilanCZE1425Slezan Opava2,025,032,09,01271
130113
Kopec LadislavCZE1100TJ Mittal Ostrava2,024,531,09,01386
131107
Gemsová TerezaCZE1250MSA Dolní Benešov2,023,529,09,01429
132115
Tichá AnetaCZE1100MSA Dolní Benešov2,023,029,57,01359
133135
Tretyakov AlexanderRUS1000Moskva2,022,529,09,01302
134131
Nguyen Thai Dai VinhCZE1000ŠK Praha-Smíchov1,524,030,05,51278
135127
Lendel FilipPOL1000TS Kuźnia Rybnik1,518,524,55,51296
136119
Bubík AntonínCZE10001,019,024,03,01325

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break
Pomocné hodnocení4: rating average of the opponents (variabel with parameters)