Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O putovní pohár lázeňského města Jeseník 22.ročník

Poslední aktualizace18.08.2012 13:11:04, Creator: chess federation of the czech republic,Last Upload: czech republic licence 20

Startovní listina

Čís.JménoIDFideIDFEDRtgKlub/Místo
1IMPiankov Evgenij014100525UKR2338
2FMMudrák Josef53301116CZE2324Slavia Kroměříž
3Kraus Tomáš27877331708CZE2269TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
4Banasik Krzysztof01125222POL2269
5FMMalík Jan10339317500CZE2255Šk Slavoj Poruba
6FMVorobyov Yrij3781114111560UKR2254Šk Bohemia Pardubice O.S.
7IMChudinovskikh Alexander M04106083RUS2248
8Munk Petr581317799CZE2224Šk Joly Lysá Nad Labem
9Hromada Pavel440314293CZE2194Slezan Opava
10Urban Zdeněk672312754CZE2166ŠK AD Jičín
11Valenta Vít48307440CZE2162T.J. Sokol Šumperk
12Siekaniec Jan01104160POL2147
13Lorenc Tomáš1198313203CZE2130ŠK Karlovy Vary
14Mitura Karel26126328413CZE2127Slavoj Český Těšín
15Karlík Ondřej16504339296CZE2120Sokol Hošťálková
16Purnoch Josef1730313130CZE2110TJ Neratovice
17Kupčík Zdeněk1470319376CZE2103Mks Vyškov
18Mohapl Petr728313530CZE2094Tatran Litovel
19Rozumek Vlastimil1411367940CZE2092Mks Vyškov
20Parák Dominik5383318094CZE2091Zbrojovka Vsetín
21Karban Vlastimil690354635CZE2088Sšk Cejle
22Straděj Vlastimil851312711CZE2086Zbrojovka Vsetín
23Balšínek Pavel2922318132CZE2083TJ Podlužan Prušánky
24Mulenko Alexander024105430RUS2082
25Michalčák Lubomír5388314048CZE2079Šo Tj Zašová
26Bereš Lukáš513514923688SVK2064Sk Tlmace
27Kulišťák Milan11680303674CZE2060CHESSMONT Rožnov p.R.
28Rynt Pavel10661319252CZE2060TJ Kralupy nad Vltavou
29Habina Martin8227317659CZE2059ŠK GARDE Lipovec
30Pešák Roman9520316660CZE2056ŠK Hodonín
31Kawulok Marek28180337005CZE2040SK Slavia Orlová
32Trombík Karel249300810CZE2035SK Slavia Orlová
33Majer Jiří1356314978CZE2026Šk Kme-Ddm Kuřim
34Ling Bronislav2689319732CZE2024ŠK Hodonín
35Valtr Tomáš7060311502CZE2017Šk Joly Lysá Nad Labem
36Trojan Luboš332304808CZE20132222 ŠK Polabiny
37Palas Aleš6753319899CZE2011TJ Kralupy nad Vltavou
38Kubín Petr9667325040CZE2009Gumárny Zubří
39Hrbáček Miroslav1272331392CZE1995TJ Město Albrechtice
40Čáň Václav5384367869CZE1995Šo Tj Zašová
41Makovička Martin7770315265CZE1994Šk Hodonín
42Nývlt Otto2040309230CZE1978TJ Náchod
43Hruška Vladimír14095332097CZE1977Sokol Střelice
44Bělunek Zdeněk5337331856CZE1971Šo Tj Zašová
45Kopecký Jiří3205317152CZE1956TJ Kralupy nad Vltavou
46Valenta Petr16112326674CZE1944CHESS MOST
47Veselský František1450318361CZE1937Sokol Hošťálková
48Fabian Zdeněk3626367885CZE1931Mks Vyškov
49Novotný Stanislav8868360350CZE1929Sokol Polanka n/O
50Snopek Jiří7472314242CZE1926TJ Mariánské Hory
51Lorencová Věra7542321397CZE1917ŠK Karlovy Vary
52Gnida Patrik25594351660CZE1916TJ Sokol Lázně Velké Losiny
53Staněk Petr13173347540CZE1908Tj Jiskra Jaroměř
54Šipl František1956318981CZE1897VOKD Poruba
55Szücs Matyáš33246344664CZE1887Šk Lípa
56Pražák Pavel7954337951CZE1887Šk Lípa
57Blažek Pavel3997320536CZE1885ŠK 64 Brno
58Jasný Stanislav2863351156CZE1881Sokol Vidče
59Lipinski Dariusz01130439POL1875
60Zlámal František30426329738CZE1873TJ Město Albrechtice
61Zejda Karel2081331660CZE1850ŠK 64 Brno
62Wasik Jozef01119982POL1848
63Věžník Michael2845360287CZE1846Šk Duras Bvk
64Růžičková Radka2287369853CZE1829Tj Jiskra Jaroměř
65Folta František8520336300CZE1828Tj Nový Jičín
66Kosina Vladimír1850322130CZE1823Šachový Klub Lokomotiva Brno, O.S.
67Lánský Petr6587315354CZE1822TJ Kralupy nad Vltavou
68Broda Michal12632322431CZE1814Šachový Klub Karviná O.S.
69Koukolík Antonín11855368229CZE1803Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
70Porč Pavel11527312223CZE1796OREL Ořechov
71Čermák Tomáš3633367877CZE1795MKS Vyškov
72Müller Michal25629359904CZE1791Tj Zlaté Hory
73Košek Lubomír8775337080CZE1788ŠK Karlovy Vary
74Bayer Vlastimil5995334049CZE1783Sokol Polanka n/O
75Krejča Jakub35479365777CZE1780Sokol Hošťálková
76Gawlas Roman25593351652CZE1761Řetězárna Česká Ves
77Walák Jiří5319367982CZE1759Řetězárna Česká Ves
78Olszowski Andrzej01137492POL1757
79Bausano Michael37576358606CZE1749SK Slavia Orlová
80Folwarczny Marek32859344850CZE1731SK Slavia Orlová
81Bednařík Josef35478359017CZE1717Sokol Hošťálková
82Till Eduard15189351679CZE1716Řetězárna Česká Ves
83Till Jaroslav14362360805CZE1655Řetězárna Česká Ves
84Gálík Jakub36195365637CZE1594Sokol Hošťálková
85Chwistek Karel37382363871CZE1545Slezan Opava
86Buksa Ewelina01177141POL1525
87Bártová Šárka37095359840CZE1521T.J. Sokol Šumperk
88Kubíček Martin7629349739CZE1494Loko Zábřeh
89Piťo Vojtěch25364CZE1837ŠK Hodonín
90Kudlička Robert3171CZE1832MKS Vyškov
91Rychlík Zdeněk32212CZE1814Řetězárna Česká Ves
92Taptič Filip14428CZE1813ŠK Hodonín
93Haupt Jaromír24835CZE1759Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
94Tomek Milan3386CZE1745MKS Vyškov
95Voráč Jiří16241CZE1699T.J. Sokol Šumperk
96Střecha Zdeněk7706CZE1697Šk Jeseník
97Rusín Tomáš15627CZE1671Šachový klub Karviná o.s.
98Čecháček Miroslav4697CZE1668Řetězárna Česká Ves
99Zbořil Radomír7175CZE1647Mks Vyškov
100Sukta Stanislav0POL0
101Bureš Stanislav6069CZE1591TJ Lokomotiva Beroun
102Loužil Filip38430CZE1566Řetězárna Česká Ves
103Růžička Lubomír6884CZE1558Sokol Vítkovice
104Churová Hana8037CZE1494Sokol Polanka n/O
105Koriťák Pavel36107CZE1473ŠK Jeseník
106Slavík Miroslav14182CZE1454Tatran Poštorná
107Halbrštat Petr38323CZE1399TJ Znojmo
108Matys Michal39854CZE1250ŠK Jeseník
109Nehyba Martin37204CZE1250Sokol Skalička
110Chytil Petr32359CZE1000Řetězárna Česká Ves
111Kratochvíla Pavel27645CZE1000Spartak Adamov
112Čupr Radomír29332CZE1000Řetězárna Česká Ves
113Táborský Bedřich11899CZE1625ŠK Jeseník
Advertisement
Advertisement