Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Rozřazovací turnaj RAPID XXXII. Palučinská šachová škola

Poslední aktualizace06.08.2012 16:39:21, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
18Nemcova KamilaCZE1466SK OAZA Praha6,530,523,027,50
25Ho Tuan AnhCZE1517CHESS MOST6,033,023,527,00
31Kabelka OndrejCZE1629TJ Jiskra Horice v Podkrkonosi5,531,021,521,50
410Kralova JosefinaCZE1402TJ Praha-Pankrac5,527,020,020,00
54Nemcova KarinCZE1546SK OAZA Praha5,526,520,020,25
656Samkova PavlaCZE1000n.r.5,031,021,520,00
720Zeman TomasCZE1250SK OAZA Praha5,030,523,019,50
86Chytry LukasCZE1501SK OAZA Praha5,027,019,017,00
99Tulis JanCZE1425TJ Stefanydes Policka5,024,018,016,25
103Nespor JakubCZE1569TJ Stefanydes Policka4,533,524,019,75
1111Rysava MonikaCZE1387TJ Stefanydes Policka4,529,520,516,75
1214Kirsch PetrCZE1290CHESS MOST4,529,021,515,75
137Ullmann AdamCZE1481TJ Sokol Litvinov-Lom.4,528,020,018,00
1430Lajbl JanCZE1100SK AD Jicin4,528,019,516,50
1512Pavlicek LukasCZE1378TJ Stefanydes Policka4,528,019,515,75
1637Gallinnis DamianGER1000SG Ennepetal4,527,520,015,50
172Sevcik RadekCZE1626Sachova skola Panda Rychnov nad Kne4,527,019,515,25
1818Satra SimonCZE1250CHESS MOST4,524,017,014,00
1913Ludvik TomasCZE13752222 SK Polabiny4,032,524,015,50
2025Gallinnis SebastianGER1100SG Ennepetal4,030,522,514,50
2119Smajzrova VeronikaCZE1250Sachovy klub Usti nad Orlici4,030,522,015,25
2254Práza JanCZE1000Sokol Praha Kobylisy4,027,519,514,00
2342Jezek StanislavCZE1000SK MDDM Uvaly4,026,018,512,50
2427Kabelka TomasCZE1100SK AD Jicin4,023,516,58,50
2533Pesek MichalCZE1100CHESS MOST4,020,515,07,50
2639Hudec PavelCZE1000SK Praha-Smichov3,530,521,514,00
2729Křepínský MichalCZE1100n.r.3,528,020,511,25
2836Engel TomasCZE1000SK OAZA Praha3,526,519,510,25
2931Nemcova EvaCZE1100SK OAZA Praha3,525,017,59,25
3060Říha VojtěchCZE1000n.r.3,524,517,511,25
3126Houser MilanCZE1100SK OAZA Praha3,524,017,09,50
3222Chvojka JanCZE1100TJ SO Chrudim3,523,516,59,75
3315Bilek MarekCZE12502222 SK Polabiny3,523,016,510,00
3423Chytry MarekCZE1100SK OAZA Praha3,521,014,58,50
3528Kasik MartinCZE1100SK AD Jicin3,521,014,57,75
3621Brejcha SimonCZE1100SK OAZA Praha3,027,519,09,00
3724Dudlova KaterinaCZE1100Sachovy klub Usti nad Orlici3,025,518,57,50
3816Broz PetrCZE1250SK Sklo-Bohemia Svetla n.Saz.3,025,018,56,50
3917Kolarik FilipCZE1250Sachovy klub Viktoria Zizkov3,024,518,08,00
4059Zeman VítCZE10003,022,016,56,50
4145Koblizek KamilCZE1000TJ SO Chrudim3,021,014,06,75
4235Brož MikulášCZE1000n.r.3,021,013,55,50
4341Jelínek LukášCZE1000SK OAZA Praha3,020,014,54,50
4451Orság LukášCZE1000n.r.3,019,514,06,00
4549Král TadeášCZE1000n.r.3,017,512,06,00
4632Papacek Ales ManuelCZE1100SK Veseli n.L.2,524,518,05,75
4752Pakosta PatrikCZE1000n.r.2,521,015,05,25
4848Krajíčková ZuzanaCZE1000n.r.2,519,013,05,75
4953Práza AntonínCZE1000Sokol Praha Kobylisy2,023,516,55,25
5034Balcar VojtechCZE1000SK DDM Trebechovice pod Orebem2,023,516,05,00
5138Houser MartinCZE1000n.r.2,021,514,04,50
5244Kindlová MichaelaCZE1000n.r.2,020,015,02,50
5355Rakintsev ViktorRUS1000n.r.2,020,014,53,00
5440Jager ZdenekCZE10002,019,013,01,50
5547Koršinskij NikolasRUS1000n.r.2,016,011,52,50
5658Toporková AnnaRUS1000n.r.2,016,011,01,50
5750Movsesjan PetrCZE1000n.r.1,519,512,53,00
5846Koršinskij MarekRUS1000n.r.1,017,513,00,50
5957Toporkov PetrRUS1000n.r.1,013,59,00,50
6043Kindl JakubCZE1000n.r.0,518,012,50,75

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Advertisement
Advertisement