Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Přebor Středočeského kraje jednotlivců v rapid šachu pro rok 2013

Poslední aktualizace22.09.2012 17:13:58, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
116Postupa PavelCZE2168ŠK JOLY Lysá nad Labem6,00,023,031,0
29Hába ZdeněkCZE2220ŠK Gordic Jihlava6,00,021,530,5
31FMŠuráň JanCZE2330ŠK JOLY Lysá nad Labem5,50,023,032,5
413Drábek VojtěchCZE2181TJ Neratovice5,50,022,531,5
518Kohout VratislavCZE2152TJ Sokol Praha-Vršovice5,50,021,530,5
62IMPřibyl JosefCZE2323ŠK Holdia DP Praha5,50,021,030,5
710Hostička FrantišekCZE2218ŠK JOLY Lysá nad Labem5,50,017,024,5
826Čermák MichalCZE2065ŠK JOLY Lysá nad Labem5,00,022,530,5
923Kamlach MiroslavCZE2082SK Loko Praha5,00,022,029,5
107Munk PetrCZE2245ŠK JOLY Lysá nad Labem5,00,019,528,0
1137Dlouhý OndřejCZE1972DDM Sokol Nymburk5,00,019,526,0
1225Crha PavelCZE2066Sokol Mladá Boleslav5,00,019,027,5
138Jančařík JoelCZE2242Sokol Praha-Kobylisy5,00,019,027,0
1433Koper ŠtefanCZE2016ŠK Kostelec n.Čern.lesy5,00,019,025,5
154FMMatras OndřejCZE2265TJ Sokol Praha-Vršovice5,00,018,026,0
1627Michálek FrantišekCZE2063Sokol Kolín4,50,023,531,0
1714Husárik BraňkoCZE2178ŠK JOLY Lysá nad Labem4,50,023,031,5
185FMGregor JiříCZE2250TJ Neratovice4,50,021,030,0
1915Rous DanielCZE2175ŠK PORG Praha4,50,020,028,5
2011Vrabec MilošCZE2197ŠK Kostelec n.Čern.lesy4,50,019,528,0
2130Eisner MichalCZE2054Sokol Pečky4,50,019,527,0
2222Postupa MartinCZE2095ŠK JOLY Lysá nad Labem4,50,019,028,0
2324Musil MartinCZE2075ŠK JOLY Lysá nad Labem4,00,022,031,0
2428Vavřinec TomášCZE2060Klub šachistů Říčany 19254,00,022,029,5
256Wasserbauer RadekCZE2246ŠK Rakovník4,00,021,029,5
2619Vesecký MartinCZE2148Sokol Kolín4,00,020,529,5
2729Žák ZbyněkCZE2055Sokol Pečky4,00,020,028,5
283Svatoš JanCZE2280TJ Sokol Praha-Vršovice4,00,019,527,5
2932Sviták DavidCZE2036SK OAZA Praha4,00,019,526,5
3020Kratochvíl JakubCZE2137TJ Praha-Pankrác4,00,019,026,5
3146Přibylová RůženaCZE1857ŠK Holdia DP Praha4,00,019,026,5
3238Krejčí MartinCZE1942Klub šachistů Říčany 19254,00,017,525,0
3344Ulrich DavidCZE1878TJ Auto Škoda Mladá Boleslav4,00,017,523,5
3441Valtera JiříCZE1912TJ Kralupy nad Vltavou4,00,017,024,5
3542Klain VáclavCZE1899Sokol Mladá Boleslav4,00,017,022,5
3636Tejkal JiříCZE1976SK Loko Praha4,00,016,523,0
3734Macek KamilCZE2003DDM Sokol Nymburk4,00,015,523,5
3840Zvěřina JanCZE1919TJ CHS Chotěboř4,00,015,522,5
3945Bouček VlastimilCZE1861ŠK Kostelec n.Čern.lesy3,50,025,034,0
4035Lochman VáclavCZE1977Šachklub města Dobrovice3,50,020,028,5
4154Vochozka JindřichCZE1811TJ Slavia Hradec Králové3,50,020,028,0
4248Kalík JanCZE1850TJ Zora Praha3,50,019,527,5
4370Hučík LukášCZE1454DDM Sokol Nymburk3,50,018,527,0
4490Pinkas MartinCZE1000TJ Auto Škoda Mladá Boleslav3,50,018,526,5
4517Baran PeterCZE2159TJ Neratovice3,50,018,025,0
4681Žigmund DavidCZE1250DDM Sokol Nymburk3,50,017,524,5
4721Crha JosefCZE2120Sokol Mladá Boleslav3,50,017,524,0
4850Slavík PetrCZE1831TJ Praga Praha3,50,016,523,0
4951Šedivý OndřejCZE1816Sokol Český Brod3,50,016,522,0
5043Lažánek JanCZE1899ŠK JOLY Lysá nad Labem3,50,016,521,5
5163Michálek MilošCZE1659Sokol Pečky3,50,016,022,5
5231Koyš MilanCZE2049ŠK Kostelec n.Čern.lesy3,50,016,022,0
5358Tesař PatrikCZE1742DDM Sokol Nymburk3,50,015,523,0
5447Voborník BořivojCZE1854ŠK JOLY Lysá nad Labem3,50,015,022,5
5512Růžička ZdeněkCZE2192SK Loko Praha3,50,013,017,0
5653Rubeš ZdeněkCZE1814Sokol Pečky3,00,021,029,5
5755Zima TomášCZE1779DDM Sokol Nymburk3,00,021,028,5
5857Horák MartinCZE1763Sokol Český Brod3,00,020,529,0
5939Daniel JiříCZE1922ŠK JOLY Lysá nad Labem3,00,019,025,5
6062Krása MarekCZE1701ŠK DDM Třebechovice pod Orebem3,00,018,025,5
6149Suchý LadislavCZE1839ŠK Kostelec n.Čern.lesy3,00,017,524,5
6259Dušek VladimírCZE1722Sokol Kolín3,00,017,522,5
6366Durčák PatrikCZE1584ŠK JOLY Lysá nad Labem3,00,016,523,0
6460Jirounek MiroslavCZE1719Sokol Mladá Boleslav3,00,016,022,5
6580Šuráň JanCZE1250ŠK PORG Praha3,00,016,022,0
6664Křížek JaroslavCZE1639ŠK Kladno3,00,015,021,0
6769Fokt MichalCZE1461Sokol Pečky3,00,015,021,0
6867Kouba PetrCZE1557ŠO TP Nova Kladno3,00,015,020,0
6952Eisner OldřichCZE1814Sokol Pečky3,00,014,521,5
7056Tlamsa RadovanCZE17663,00,014,520,5
7171Přibylová SofieCZE1424TJ Sokol Lány3,00,014,019,5
7274Přibyl ViktorCZE1324ŠK PORG Praha3,00,013,518,0
7376Škrabánek MatějCZE1262DDM Sokol Nymburk2,50,016,523,5
7461Houška BohumilCZE1710DDM Sokol Nymburk2,50,016,022,5
7591Rous DominikCZE1100ŠK PORG Praha2,50,014,520,5
7665Misař AlešCZE1608DDM Sokol Nymburk2,00,015,520,0
7779Škrabánková MartinaCZE1250DDM Sokol Nymburk2,00,015,021,0
7883Bednár JanCZE10002,00,015,021,0
7978Čemusová NikolaCZE1250DDM Sokol Nymburk2,00,014,520,0
8077Eliáš JakubCZE1250TJ Auto Škoda Mladá Boleslav2,00,014,519,0
8172Homola MartinCZE1398Sokol Český Brod2,00,014,020,0
8289Pinkas JiříCZE1000TJ Auto Škoda Mladá Boleslav2,00,013,519,0
8385Hloušková KláraCZE1000DDM Kolín2,00,013,519,0
8468Krieger MiroslavCZE1535TJ Praga Praha2,00,013,519,0
8586Kučera JanCZE10002,00,010,515,0
8675Hataj TomášCZE1280TJ Auto Škoda Mladá Boleslav2,00,010,015,0
8773Skuhrovec JaroslavCZE1334ŠK Praha-Smíchov1,50,514,019,0
8887Lacman JiříCZE10001,50,513,518,5
8982Gabrielová MarkétaCZE1100TJ Auto Škoda Mladá Boleslav1,00,014,520,0
9084Gruml TomášCZE1000DDM Kolín1,00,011,515,5
9188Pergel VojtěchCZE1000DDM Sokol Nymburk1,00,011,015,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement