Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

1. Ročník turnaje "O pohár města Milovice" (Mladší)

Poslední aktualizace24.11.2012 18:10:36, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Škrabánek MatějCZE1262DDM Nymburk6,532,022,528,75
28Kubíče JakubCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem6,529,521,026,25
36Ježek StanislavCZE1100ŠO TJ Sokol Český Brod5,533,023,024,75
411Patočka DavidCZE1100ŠO TJ Sokol Český Brod5,028,520,019,00
537Plechl MatějCZE1000ŠK Joly Lysá nad Labem5,028,520,018,00
629Laštovka OndřejCZE1000DDM Nymburk5,028,020,519,00
79Němeček LukášCZE1100DDM Symfonie Poděbrady5,027,519,518,50
813Ďuriš MatějCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem5,027,019,014,00
928Kronowetter AlešCZE1000DDM Symfonie Poděbrady5,025,518,013,50
1012Rubeš VojtěchCZE1100ŠK Spartak Čelákovice5,020,515,014,00
112Boháč JaroslavCZE1250ŠO TJ Sokol Český Brod4,034,024,517,00
125Homolová VeronikaCZE1100ŠO TJ Sokol Český Brod4,033,523,017,00
133Gregor DavidCZE1100ŠK Spartak Čelákovice4,030,521,513,50
147Karamonová AnežkaCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem4,028,021,014,00
1522Jančařík JakubCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem4,028,020,014,00
1623Karamon HynekCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem4,026,518,011,00
1710Němeček PavelCZE1100DDM Symfonie Poděbrady4,025,018,011,00
1824Klíma MatějCZE1000ŠO TJ Sokol Český Brod4,023,517,011,50
1938Podnecký DavidCZE1000DDM Kolín4,021,515,09,00
2027Košnářová IvanaCZE1000ZŠ Semice4,021,015,510,00
2133Novotný MartinCZE1000DDM Symfonie Poděbrady4,021,015,58,00
2218Hampl DavidCZE1000ZŠ Mukařov4,020,513,510,00
2341Uvíra HynekCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem4,019,515,08,00
2426Košnář JakubCZE1000ZŠ Semice3,530,022,014,25
254Hladká GabrielaCZE1100ŠK Spartak Čelákovice3,028,520,510,50
2640Soukup LukášCZE1000DDM Symfonie Poděbrady3,028,019,58,50
2743Čihák RadekCZE1000ŠK Milovice3,026,519,09,50
2814Bičák AntonínCZE1000ŠK Milovice3,025,517,07,00
2921Hubáček KryštofCZE1000Zš Semice3,025,018,58,00
3039Rambousek OlegCZE1000ŠK Milovice3,023,517,07,50
3115Bičák MichalCZE1000ŠK Milovice3,023,016,57,50
3244Řehák PavelCZE1000DDM Nymburk3,023,016,56,00
3342Vohralík AdamCZE1000ŠK Milovice3,022,516,55,50
3434Paroulek MatějCZE1000ZŠ Mukařov3,021,015,57,00
3531Moravec ŠtěpánCZE1000ŠO TJ Sokol Český Brod3,015,510,03,50
3625Končel PavelCZE1000DDM Kolín2,519,514,05,25
3745Ševčík VojtěchCZE1000ZŠ Semice2,025,018,03,50
3835Petenyiová KatarinaCZE1000ŠK Milovice2,022,516,53,25
3936Pešek AdamCZE1000ŠK Milovice2,021,015,53,00
4030Machaň FrantišekCZE1000ZŠ Mukařov2,020,513,51,50
4132Musilová KláraCZE1000ŠO TJ Sokol Český Brod2,020,014,53,00
4217Gűnther TomášCZE1000ZŠ Mukařov2,017,512,54,50
4320Homolka MiroslavCZE1000DDM Nymburk2,015,010,52,00
4416Dobiáš OndřejCZE1000ŠK Milovice1,519,513,51,75
4519Hojdová TerezaCZE1000ŠK Milovice1,019,013,50,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Advertisement
Advertisement