Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mikulášská šachová nadílka 2012 - mladší žáci

Poslední aktualizace02.12.2012 22:21:27, Creator: chess federation of the czech republic,Last Upload: czech republic licence 13

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
14Eret MatoušCZE1696Sokol Klatovy9,049,547,545,0
23Simet MartinCZE1816TJ Košutka Plzeň8,052,548,540,0
31Anaškin ArsenijRUS1830ŠK Aurora Praha7,057,052,037,0
48Němcová KamilaCZE1487SK OAZA Praha6,550,046,032,0
56Balek FilipCZE1562SK Pyrit Příbram6,548,545,533,0
612Jelínek LukášCZE1250SK OAZA Praha6,541,541,032,0
72Jelínek MichalCZE1830SK OAZA Praha6,054,550,035,0
85Němcová KarinCZE1590SK OAZA Praha6,052,048,536,0
911Mykiska MojmírCZE1275Sokol Vyšehrad6,051,047,534,0
107Soukup JiříCZE1536SK Pyrit Příbram6,050,546,532,0
1151Orság LukášCZE1000Viktoria Žižkov6,037,035,523,0
1210Homola MartinCZE1398Sokol Český Brod5,550,547,032,5
1328Trinh VietVIE1100ŠK Smíchov5,543,040,027,0
1423Lhotská AnnaCZE1100SK OAZA Praha5,543,039,527,0
1522Koubová Anna MarieCZE1100Sokol Kobylisy5,542,540,026,0
1627Sysel FrantišekCZE1100TJ Šachy Povrly5,539,536,023,5
179Lhotský ZdeněkCZE1461SK OAZA Praha5,049,546,530,0
1820Hložek DavidCZE1100ZČE Plzeň5,048,044,528,0
1916Sekhniashvili LukaGRU1250ŠK Smíchov5,046,544,028,0
2014Kufel PavolSVK1250ŠK Teplice5,046,044,530,0
2156Ucháč JakubCZE1000SK OAZA Praha5,044,541,029,0
2239Hrbek TomášCZE1000ŠK Smíchov5,043,039,525,0
2330Šíma RadekCZE1100Šachklub Tábor5,041,039,527,0
2437Dvořák AdamCZE1000Gymn.Ch.Dopplera5,039,036,022,0
2549Nguyen Tien DungVIE1000ZŠ Emy Destinová5,037,534,518,0
2629Vejr VáclavCZE1100Pionýr Jince5,033,030,521,0
2754Rakintsev ViktorRUS1000SK OAZA Praha4,545,542,025,0
2831Šímová TerezaCZE1100ŠK Veselí4,542,539,021,5
2958Vlasáková NelaCZE1000MDD Úvaly4,541,539,024,5
3026Skuratov AlexandrRUS1100ŠK Aurora A.Karpova4,540,537,521,5
3125Procházka TeodorCZE1100Sokol Kobylisy4,537,534,519,5
3215Kříž OndřejCZE1250Sokol Vyšehrad4,537,034,521,5
3318Brejcha ŠimonCZE1100SK OAZA Praha4,045,542,025,0
3413Král Lesný DavidCZE1250ŠK Smíchov4,044,041,023,5
3517Akhedzhak RuslanRUS1100ŠK Aurora A.Karpova4,041,038,523,0
3636Chytrý MarekCZE1000SK OAZA Praha4,040,537,020,0
3732Belyaev KlimentyRUS1000ZŠ Na Dlouhém Lánu4,039,036,519,0
3821Homolová VeronikaCZE1100Sokol Český Brod4,037,535,020,0
3924Mach EmanuelCZE1100Sokol Vyšehrad4,031,030,520,0
4047Kučera LukášCZE1000ZŠ Dlouhý Lán4,030,029,513,0
4150Nuriev DenisRUS1000Sokol Kobylisy3,542,039,020,5
4234Brož MichalCZE1000ZŠ Stoliňská3,541,538,019,5
4355Ucháč AdamCZE1000SK OAZA Praha3,538,036,016,5
4452Postránecká ZuzanaCZE1000Sokol Vyšehrad3,535,034,516,5
4557Ucháčová KláraCZE1000SK OAZA Praha3,533,532,014,5
4644Kreibich TomášCZE1000TJ Šachy Povrly3,532,530,514,5
4740Ježek FilipCZE1000Hobby centrum3,532,031,514,5
4848Mach DavidCZE1000Sokol Vyšehrad3,035,535,016,0
4935Chloupková BáraCZE1000Sokol Kobylisy3,031,029,514,0
5042Kahoun JosefCZE1000Pionýr Jince3,030,529,010,0
5146Králík KristiánCZE1000SK Pyrit Příbram3,029,529,013,0
5238Dědek VlastimilCZE1000Hobby centrum3,029,028,512,0
5353Procházka JáchymCZE1000Sokol Vyšehrad2,534,536,517,0
5433Bodnár ŠimonCZE1000Pionýr Jince2,533,031,59,0
5545Král AdamCZE1000ZŠ Radotín2,532,530,512,5
5643Karvai FrantišekCZE1000Hobby centrum2,034,532,59,0
5741Kahoun JanCZE1000Pionýr Jince1,033,531,05,0
5819Forman JiříCZE1100Hobby centrum0,02,536,00,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (all Results)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Advertisement